çok kaşınıyoorrr

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve ucurtmalar tarafından 8 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

    8 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ucurtmalar
  1. ucurtmalar

    ucurtmalar Guest

    3 seanstır lazer yaptırıorum bacaklarıma. bayada var yani bacaklarımda lazerden yaptırdıktan ertesi günü bacaklarım çok kaşınıyor yırtıcam resmen bacaklarımı sizce normal mi. sizdede böyle oluyor mu.
     
  2. 8 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ucurtmalar
  3. KeLeBeKetkisi

    KeLeBeKetkisi Aktif Üye Üye

    Katılım:
    1 Ağustos 2009
    Mesajlar:
    884
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vallah bilemiorum ama bence normal degil peki ada yaptiginda felan yada baska ürünle killarini aldiginda öle bi kasinti oliom belki sana lazer yaramio olamazmi sence?
     
  4. 8 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ucurtmalar
  5. simurg_

    simurg_ Popüler Üye Üye

    Katılım:
    19 Haziran 2009
    Mesajlar:
    1.081
    Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    çok da korkulacak bişey değil bence... ben de üst bacağıma iğneli yaptırmya başladığımda bi kaç gün kaşıntıdan öleceğimi sandım:1no2: ama zamanla geçti kendi kendine....lazer de iğneli gibi mantığı ne de olsa aynı durum işte
     
  6. 8 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ucurtmalar
  7. ucurtmalar

    ucurtmalar Guest

    ilk 1 hafta çok kaşınıyor işte ağdada fln öyle bi sorunum hiç yoktu belkide yanan kıl kökleri dökülürken kaşınıyo olabilir
     
  8. 8 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ucurtmalar
  9. KeLeBeKetkisi

    KeLeBeKetkisi Aktif Üye Üye

    Katılım:
    1 Ağustos 2009
    Mesajlar:
    884
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oda olabilir bende yaptigin bölgelere bi bak bi hafta felan ynmalar felan yada alerji yoksa bence ozaman sorun yoktur aa yinede yapan kisiye söle belirtilerini belki sana bisiler söliyebilir:KK66: