cok kirdi beni... lütfen yardim edin!!!

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve pinar_91 tarafından 12 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : pinar_91
  1. pinar_91

pinar_91 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar,

sizi kendi hikayemi anlatmak istiyorum, ben daha 18ime girmeden malesef cok kötü seyler yasadim. bana ögüt verirseniz cok sevinirim:

yaklasik 3 senedi erkekarkadasimla beraberim. birbirimizden uzaktayiz, senede acak bikac kere görüsebiliyoruz. o bana cok seyleri yasakladi, örnegin dar giymeme karsi, highheels giymemi istemio solariuma gitmemi izin vermio, makyaj yasak ve baska böyle seyler. ben herseye raziydim cünkü onu delicesine seviyorum... ama bikackere uymadim onun dediklerine ve yalan söyledim, vicdanim cok sizladi ve ona anlattim ona bikackere (toplam en fazla 8 kere) yalan söledimi. o cok kizdi ve cok öfkelendi ve bana 'sen adam oluncaya kadar sana kötü davranacagim' dedi ve gercektende öyle oldu... benden camda soyunmami istedi acik sacik resimler göndermemi istedi (halbuki simdiye kadar sadece elimi tutabildi) bana demedigi küfür kalmadi ve bana 'eger yapmazsan demek beni sevmiosn' dedi. ve bende uydum ona ve dediklerini yaptm ama fazla dayanamayip hastanelik oldum... hastaneden ciktiktan snra yine küfür yedim fakat snra yeni sayfa actik... iliski yürüodu taki kavga edene dek. kavgada bana yine küfür basti ve snra özür diledi ama ben artik ona eskisi gibi davranamiyorum, beni cok kirdi... beni herseyden cok sevdigini söylüyor ben napicam simid??? lütfen yardim edin bana lütfen!!!

2. 12 Mayıs 2009
  3. laz_kxixzxix

laz_kxixzxix rize merkez kopsun herkez Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    kendi çıkarları için seni kullanıyor. kendi egolarını bastırmak için senin üstünde baskı kurmaya çalışıyor.
    hayatının en güzel zamanları bu piskopatla geçirmen ne kadar doru olurki.

4. 12 Mayıs 2009
  5. elacik

elacik askim asklarindan bulasin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :s bu ne resmen sapik yaa psikolojisinde bozukluk var, ne kadar sevsende boyle seyler yapilir mi cnm yaa, allah korusun yaa internete fln koyarsa neden bu kadar guveniyorsun ?? Bana kalirsa durma bununla dunyada bi tek o yok, seni kullaniyor boyle boyle yap diyince. Kaç yasindasin? yazik degil mi sana?

6. 12 Mayıs 2009
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    ne demek cam da soyunmami istedi canim? yol ver gitsin senden boyle bisey isteyen bi adam senin sevgine layik olabilir mi..
    canim benim yasin kucuk olabilir ama yuregin buyuk senin boyle insanlari yuregine koyma..
    cok gencsin yazik etme kendine..

8. 12 Mayıs 2009
  9. glsh85

glsh85 Guest

yazık etme kendine ...

10. 12 Mayıs 2009
  11. pinar_91

pinar_91 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben iki hafta snra 18ime gircem... cok seviyorum resmen baglanmisim ona, kopamiyorum ondan, oda benden ayrilmak istemiyor... hayatima bir son koymak istedim ne yazik ki beceremedim ve suclusu sade ve sadece o!!! bilmiyorum yaa, ne yapicagimi sasirdim. o cok agladi oona artik sevgi dolu davranmadigim icin, ama elimde degil... haftaya gelio yanima, bulusacagiz... hani tam manyak sevenlerden var ya o iste öyle birisi... BENI YANLIZ BIRAKMADIGINIZ ICIN TESEKKÜR EDERIM

12. 12 Mayıs 2009
  13. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    tatlim dedigim gibi daha coook gencsin yani kimse icin kendi heba etme kimse icin de kendine kiyma.. gun gelir o kiyamadigin insanlar sana fena kiyarlar gozunun yasina dahi bakmadan ceker giderler. o yuzden bir yanlis yapma canim.. kendine cok dikkat et.. seviyorsaniz insan gibi sevin aci cektirerek psikopatllik derecesinde degil birbirinizi yipratmayin.. konus tatlim onunla bu sekilde psikolojinin bozuldugunu soyle.. ve unutma emin ol kimse vazgecilmez degil.

14. 12 Mayıs 2009
  15. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yaşın küçük canım sen bunu aşk sanyısun ama tutku olmuş bu.
    seni kullanıyo nede olsa beni seviyo her istediğimi yapar diyo,taviz verme artık bikaç gün üzülürsün geçer tatlım..

16. 12 Mayıs 2009
  17. yllka

yllka UMutlarım yeşeriyor Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canm senn bu yaşadğın ne aşk nede başka bişey düpedüz seni kullanmaktr yani camda soyun açık resimler yolla falan ne cesaret sendekide istediklerini yapıosun.. ben kaç yıldr pc kullanıyorum bi kez olsun hiç bi zmn cam almadım evime..ya senn o resmlerini internete koysa napcaksın?? canım dikkat et bu devirde babana bile güvenmyceksin.. helede az görüştüğün bi sevgiline nasıl güveniyorsun nasıl onun emirlerine boyun eğiyorsun.. sana tawsiyem canm en yakın zmnda bu arkadasa yol wer msn adresini değiştr telefonlarına bakma vs vs unut gitsin sana bundan zarar gelir.. ok

18. 12 Mayıs 2009
  19. pinar_91

pinar_91 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    allahtan yüzümü hicbirzaman göstermedim öyle igrenclikler yaparken, orda rahatim... okadar kolay olsa hemen terk ederim... haftaya buluscam ondan snrasina bakarim yardiminiz icin tskler