Çok kırgınım :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve EU3 tarafından 12 Şubat 2009 başlatılmıştır.

12 Şubat 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Kızlar çok moralim bozuk benimkine yine :KK43: Kendisi görevden geldi bugün. Göreve çıkarken ve geldiğinde çok heyecanlı bir hava içinde olur genelde. Bugünde öyleydi. Görevden geldi ve yemekten sonra beni aradı. Herşey çok güzeldi ilk başta. O beni çok özlemişti tabi bende onu.. İyi anlaşıyoduk. Annemlede konuştular. Sonra tlfnu ben aldım. Herşey hala güzel gidiyodu. Bana bugün gün içinde neler yaptımı sordu. Bende bütün gün evdeydim onun için işi şakaya vurdum. Gözlerim ağrıyor dedi sonra. Uykusuzluktandı bu belli bişe. Git yat diyincede kızıyo, küsüyo. Yatma dedim bende. Sonra morali düzelsin diye takılmaya devam ettim. Ama o bana demediğini bırakmadı :KK43: Şaka yapmıcakmışım, bunu istemiyomuş :KK43: Çok bozuldum. Bi kaç seferdir hep diyo bunu bana ve çok kırılıyorum. Şeytan diyo yarın sende üstüne git bağır çağır :KK43: Of yaa çok kırıldım ben :KK43:

2. 12 Şubat 2009
  3. HaYaTSIN

HaYaTSIN evli mutluuuu =))) Üye

Beğenildi:
    570
    Ödül Puanları:
    238
    iyide bence abartmış biraz fakat belki görevden geldiği için streslidir o yüzden böylee davranmıştır ona bu davranışlarının seni kırdığını vee üzüldüğünü söyle istersenn biraz düşününce belki sana hak verecektirr

4. 12 Şubat 2009
  5. EU3

EU3 Guest

:KK43: evet düşününce hak veriyo ama sonra verdiği hakkı bir güzel çiğniyo :KK43: Sonra onun davrandığı gibi davranıyorum ona çünkü yanlışlarını en iyi öyle anlıyo ama o zamanda benden daha beter oluyo alınganlıkta :KK43:

6. 12 Şubat 2009
  7. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    tipik erkek modeli
    nasıl davranacağını bilemez hale getiriyolar insanı
    boşver takma anlayama uğraşma anlayamazsın çünkü
    bir sen değil bütün bir nesil anlayamamış bu dengesiz insan türünün nasıl bişe olduğunu kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

8. 13 Şubat 2009
  9. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Belliki stresli ve yorgun, bizde zaman zaman sebepsiz çıkışmazmıyız sevdiklerimize... Abartmaya gerek yok..

10. 13 Şubat 2009
  11. bir_umut

bir_umut Guest

Uykusuzluk insan psikolojisini olumsuz etkiler canım. Hayat kısa ne dertler var, siz alınganlıklarla öldürmeyin elinizdeki kısıtlı zamanı. Yıllar geçtikçe, boş şeylere alınmamayı öğretir hayat emin ol. Sevgi paylaşmaktır savaşmak değil. Bence biraz abartmışsın canım. Uzatacak bir şey yok ortada...

12. 13 Şubat 2009
  13. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    ee be yavrum seninki de iş mi yani...
    adam uykusuz, belli ki stresli ve zor bi işi var
    azıcık naz yapayım demiş bi cuval inciri berbat etmişsin
    adamcaaz sana "gözlerim ağrıyo" dediginde azicik cilve, şirinlik yapsana
    " ahh aşkım operim ben onları geçer, kurban olurum senin gözlerine çok mu yordular seni " ve daha yüzlerce söylenebilecek şey var....
    sen kalkmış muayeneye gelen hastaya doktor yaklaşımında bulunmuşsın
    " sırtını aç, oksur, bişiyin yok git yat... "
    olur mu yahu??

hatun halimle çekemem böyle ilgisizliği doğrusu
    ben işten yorgun argın eve gidicem
    sevgilime telde naz yapmak istiycem
    bana "git yat" dicek...
    " hadi yaa, ciddi misin, saol bee, ben niye düşünemedim bunu, basmıyo ya kafam haklısın" der zehir ederim o geceyi ona şakkıdı

sevgilin haklı kızmakta ayem sori sengözlerimebaksanab

14. 13 Şubat 2009
  15. ades_ballibadem

ades_ballibadem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    canım benim bazen bunu hepimiz yaparız,

stresli sorumluluk gerektiren bir işimiz varsa,günü yorgun argın geçirmiş, uykusuz kalmışsak, günün sonunda sevdiğimizden, eşimizden ilgi bekleriz bunu istediğimiz şekilde alamazsakta agresileşebiliriz.

mesela kendini onun yerine koy
    ona aşkım sırtım ağrıyor desen nebiliyim başım ağrıyor desen
    oda sana git yat dese sende bozulursun dimi onun gibi işte

evet erkeklere küsmek yakışmaz ama bu tepkide abuk değil yani

16. 13 Şubat 2009
  17. bir_umut

bir_umut Guest

Kurbaacım öldüm bu yorumuna çok yaşa sen emi.. kaydirigubbakcemile3

18. 13 Şubat 2009
  19. EU3

EU3 Guest

ya gurba dediğin gibide dedim valla dedim. Yapmadığım şebeklik kalmıyo yanında. Ama kıyamıyorumda. Sesi gidiyo, orda bi yerde düşücek kalıcak sanki.. O da biliyo bunu, ona kıyamadığımı biliyo. Ama benim sinir olduğum şey o değildi. Bugünde söyledim. Sana nasıl davranmam gerekliyse yazılı olarak elime ver dedim. Olmaz öle şey ben senin davranışını seviyorum nomal davranıyosun ama sana azcık ciddi ol dediğimde de olmuyosun dedi :KK43: O da haklı bu konuda