Çok kızdı hemde çoookkk :((

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve neriman34 tarafından 31 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : neriman34
  1. neriman34

neriman34 ay nekadanda mikemmelim:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar benim suçum nee senağlama
    Beni isteyen bi aile vardı,bizde cvbımızın hayır olduğunu söylemiştik.
    ama naz yaptığımızı düşünüp teyzeme söylemişler,teyzemden ısrarla numaramı istemişler,teyzemde ısrara dayanamayıp vermiş.
    dün eve geldiğimde annem söyledi,çok kızdım nası numaramı verir dedim.
    Neyse bugün teyzemle konuşup aramamalarını söylicektim.
    msnde erkek arkadaşımla konuşurken laf buna geldi.
    bend eteyzem yapmış bi hata vermiş numaramı dedim.
    ailem ve teyzem erkek arkadaşım olduğunu bilmiyor.
    başladı kızmaya,nası verir,nası gevşeksin ağırlığın yokki numaranı çekinmeden kadına vermiş,ömrümün sonuna kadar teyzeni sevmiycem felan demey..iyide seni bilmiyolar ,
    hayatımda kimse yok diye vermiş,bunda kızcak bişe yok dedim..
    ayrılalım dedi..
    ben gelemem böyle olaylara dedi....oooffff çok kızdı,ellerim titroyo gözlerim doldu,hayatımda ilkkez böyle oldum acayip kızgınım dedisenağlamasenağlama
    benim suçum ne lütfen ayrılmayalım kendi ellerinle başkasına itme dedim..
    biraz yumuşadı gibi..
    yarın konuşalım dedi..onun siniri kolay geçmez..lütfen yardım edin kızlar..ne yapmalıyımda onu yatıştırmalıyım
    senağlama

2. 31 Mayıs 2010
  3. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.453
    Ödül Puanları:
    463
    valla bunda ne senin suçun var ne teyzenin suçu var
    napsın yazık kadın, ısrar etmişler, o da kabalık olmasın, ayıp olmasın diye vermiştir, biz kesinlikle düşünmüyoruz dersiniz olur biter, ne var büyütecek bunda
    bence erkek arkadaşın kıskançlıktan böyle yapmış, hemen teyzeni suçlu ilan edip asmış, seni de suç ortağı ilan edip cezanı kesmiş, bence hiç olgun bi davranış olmamış erkek arkadaşının davranışı, çocuk gibi davranmış resmen
    ama sen de bu olayı söylememeliydin, sevgilinin kıskançlık krizine gireceğini tahmin etmeliydin
    sevgilinle tatlılıkla konuşup bu olayı halledebilirsin bence ama konuşurken teyzeni harcamadan konuş derim, bugun teyzen olur yarın annen baban olur, ömrünün sonuna kadar sevmeyceği
    :bbo::bbo:
    sonuçta kızı 100 kişi ister bi kişi alır diye boşuna demiyolar, teyzem seni bilmiyo ki, bilse onun arkadaşı var der kestirir atardı zaten de
    ay ne bileyim bu gibi durumlarda çok fazlada alttan almak, erkeğin burnunu kaf dağınada çıkarabilir, konuşurkende çok ezilip büzülme

4. 31 Mayıs 2010
  5. balperisi

balperisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    775
    Ödül Puanları:
    153
    Biraz once buna benze bi konu okudum. Erkekler bu tarz seylerden her ne sekilde olursa olsun rahatsiz oluyorlar.
    Telefon numaraniz sizin isteginiz disinda verilmis. Bence arkadasiniz bu duruma cok kizdigi icin ayrilalim demistir.Yuzyuze de gorusunce olay cozulur.Uzulmeyin..

6. 31 Mayıs 2010
  7. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    bu kadarcık şeyle ayrılacaksa ayrıl gitsin.kendini ne zannediyor bulnmaz hint kumaşımıkötükedihüsosenin yanında olması gerekirken yaptığına bak

8. 31 Mayıs 2010
  9. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.453
    Ödül Puanları:
    463
    acaba sevgilinin kendine güven problemide mi var, baktı kızın talibi çok, baktı kendi imkanı yok bi şekilde, asıl kızdığı şey bu da olabilir. Bence kendine güvenen erkek bu olaya kızsa bile ayrılalım demez
    ama sen genede taliplerini sevgiline söyleme bi daha

10. 31 Mayıs 2010
  11. neriman34

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar çok haklısın zaten teyzemi ezdirmek istemediğim için bu kadar öfkelendi..böyle demedi ama ben savunmaya geçince hiç durmadan konuştu...off bunun siniri beni mahvedicek..ama amacım kıskandırmak değildi,çünkü böyle şeylere gelemdiğini biliyorum...olayın başını bildiği için sanki içine doğmuş gibi sordu,ne oldu o isteyen aile dedi..demez olaydım bidahada asla anlatmam böyle şeyleri..bunun sinirine nası bi çözüm bulabilirim kızlar..senağlama

12. 31 Mayıs 2010
  13. neriman34

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm kısmetse 2 haftaya kadar gelip ailemle tanışıcak..sonra isteme felan olcak..ama bende bazen güven problemi yaşadığını düşünüyorum..haklısın cnm bidaha asla söylemem..ama bu sinirine çare bulmam lazım..

14. 31 Mayıs 2010
  15. burcu_brc

burcu_brc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Senin isteğin ve bilgin dışında gelişmiş bir durum için ayrılalım demesi çok saçma olmuş, resmen kendini ağırdan satıyor. Benim düşünceme göre gerçekten seven adam bu kadar olaydan hemen ayrılalım demez. Ama erkek arkadaşın kesin sinirle söylemiştir. Sen de aslında bu durumu anlatmakla hata etmişsin, bu gibi durumları en ince ayrıntısına kadar anlatma canım. Kıskanmıştır şimdi o seni, konuşur halldersiniz. Çok alttan alıp kendini de ezdirme canım çünkü çok büyütülecek kendini ve teyzeni ezdirecek bir durum değil.

16. 31 Mayıs 2010
  17. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.453
    Ödül Puanları:
    463
    hayırlısı olsun canım, merak etme söz kesilince en azından bu konular yüzünden bi daha kavga etmezsiniz. Genel olarak sinir problemi için, sen o sinirlenince çok ezilip büzülüyosan ondanda cesaret alıyodur, biraz aldırmaz davran sinirlenince, sonuçta karşısındaki aldırmıyosa hiç bişey yokmuş gibi davranıyosa, sinirlenmemin bi anlamı yok diye düşünür.Hiçbişey yokmuş gibi davran, korktuğunu belli edersen o da üstüne gelir, erkekler kadınlar gibi komplike varlıklar değil, daha basit düşünürler yani

18. 31 Mayıs 2010
  19. *KurabiYe*

*KurabiYe* Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Bence teyzenizde de suç yok
    Belki aranız olur diye düşünmüş
    Zaten sevgilin olduğunuda bilmiyorlarmış
    Sevgilin dengesiz , hangi hakla teyzeni sevmiyecem filan diyebilirki ?
    Böyle bir sebepten ayrılacaksa , bırak ayrılsın , üzülmeye bile değmez..