Çok konuşuyorum bu ilşkime çok zarar veriyor. Bana susmayı öğretin kızlar lütfen!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve sibelmerve tarafından 16 Nisan 2009 başlatılmıştır.

16 Nisan 2009
    Konu Sahibi : sibelmerve
  1. sibelmerve

sibelmerve Guest

normalde diil ama ilişkimde okar çookkk çenesiz bi kıızmki..çevremdeki insanlar kadın dediğin biraz susmayı bilir erkeğin karşişısında der...ama bende bu huy hiç yok.vara yoğa konuşuyorum.artk okdar çok boş konuşuyorumki..haksızda olsam sürekli ben haklı olmak istiorum.sanki susunca eziliyormuş gibi hissediorum kendimi.şimdi sevgilime bişey söledğimde haklıda olsam kendimi savunamıyorumm...çünküü çok doldurdum onu..ayy bilmiyorum ya birisi bana nasihat versin lütfennnnsenağlama

2. 16 Nisan 2009
  3. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    ay ben hic semem konusmak icin konusanlari canim kusura bakma ama mirmirmirmir

söz gümüşse sükut altındır diye bir soz vardir !!
    konusman gereken yerde konusacaksin dinlemen gereken yerde dinleyeceksinki
    dinlene bilesin !!!

benim bir arkadasimin kizi var ay anacim kadinla iki kelime konusamayiz her lafin icinde biz A konusunu konusuyoruz mesela kiz gider Z den bahseder birseyde diyemesin ama iyi bir huy degil ve saygi gorulmez bu durumlarda

4. 16 Nisan 2009
  5. sherin

sherin olur olur bal gibi olur Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    sana nasihat vermeyi inan çok isterdim ama yazdıklarının kelimesi kelimesine beni anlattığı için aynı kaderi paylaşmaktan başka bir şey yapamıycam kaydirigubbakcemile3

6. 16 Nisan 2009
  7. mambaa

mambaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    allah allah! ne demek ki bu simdi? neden erkek karsisinda susulacakmis? yukarda bir baska baslikta da bir arkadas buna benzer seyler soyleyip durdu, asabimi bozdu. neden erkek karsisinda susmak gerekiyor???

kabahati kendinde bulacagina cevreni degistirmeni tavsiye edecegim sana. kadinin erkekle her kosulda esit olduguna birinin digerinin karsisinda daha dusuk durumda olmadigina inanan insanlar olsun cevrende. o zaman susman gerekmedigine de ikna olursun. eger konusman gerekiyorsa konusacaksin!

8. 16 Nisan 2009
  9. mambaa

mambaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ama tabii konusacaksin derken bos konusacaksin, gevezelik edeceksin, karsindakine firsat vermeyeceksin demek istemiyorum, yanlis anlasilmasin. sadece karsindaki erkek diye susmanin sacmaligindan bahsediyorum. elbette bos laf kimse isitmek istemez. alti dolu seylerden bahsedeceksen konusmalisin.

10. 16 Nisan 2009
  11. Arzu:)

Arzu:) AYŞENUR,UM CANIM BENİM:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    valla güzelim sevgiliye böle evlenince ne yapıcan senkaydirigubbakcemile3 erkekler gerçekten çok konuşan bayandan hoşlanmaz biraz mesafe iyidir her konuda dikkatli konuşacaksın ki karşındakide sana aynı mesafede konuşsun sen erkeğini çenenle yorarsan adam önce sana saygı duymaz sonrada yavaş yavaş uzaklaşır canım evdeki huzuru kadın sağlar tabi huzursuzluğuda istisnalar hariç :nazar:

12. 16 Nisan 2009
  13. EU1

EU1 Guest

susmak ıstıyorsan, içinden konuş

14. 16 Nisan 2009
  15. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    istediğini söyleyen istemediğini duyar bunu duusn bende senn gıbıyım ınsanlar tarafından yanlıs anlasılıyorum sunu yapıyorum soruya cevap sodular mı cevap verıyorum

16. 16 Nisan 2009
  17. ppapatya

ppapatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    beni anlatmışsın canım bende senin gibiyim ya neden kadın susucak anlamıyorum hakkımı savununca niye suçlu oluyorum biri beni sustursun lütfen hayatımı mahvediyorum bu düşük çenem yüzünden

18. 16 Nisan 2009
  19. Lotus

Lotus kimse olmadı senin gibi.. Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    benim tanıdığım kadınların hepsi çok konuşur...
    ailede sözleri geçer... erkek hegomanyası tanımazlar...
    tek farkı boş konuşmazlar ve istediğini alırlar...
    sözünüzün dinlenmesini istiyorsanız olur olmaz herşeye tepki vermeyeceksiniz...
    gerçekten haklı dahi olsanız vır vır etmeyeceksiniz, amacınız haklı olup üste çıkmak olmasın...
    haklı olduğunuzda bilakis susun... eğer haklı olduğunuzu ispat çabasına girerseniz gerçekten haklı değilsinizdir...
    siz izin vermedikten sonra kimse sizi ezemez..
    ezileceğiniz bir ilişkide zaten kalmayın... gidin...