çok korkuyorum hamile olmayım

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve yafrimu tarafından 19 Haziran 2010 başlatılmıştır.

19 Haziran 2010
    Konu Sahibi : yafrimu
  1. yafrimu

yafrimu Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar çok korkuyorum ben.. kimseyede anlatamıyorum sizlere danışmak istedim.. erkek arkadaşımla beraber olduk beraber olduk derken bısey yapmadık ama o boşaldı girip çıkma falan yok tabi. zaten bakireyim. adetim gecikti benim.. çok korkuyorum bu şekılde hamıe kalmış olabılırmıyım hani o boşalırken iç çamaşırıma gelsiyse falan olabılırmı sizde yoksa kuruntumu benımkı korkudan gecelerı uyuyamıyorum ya

2. 19 Haziran 2010
  3. miss_teacher

miss_teacher Hoşgeldin Yiğit oğlum... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hamile kalmak kolay değil ama Allah isterse olur bakire olup ta hamile olan var yani biliyorum bi ihtimal vardır en iyisi kan testi yapmak zaten adetin geçtiyse kanda hemen çıkar.

4. 19 Haziran 2010
  5. yafrimu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    idrar testi aldım yapmayada korkuyorum.. adetim geçtimi onuda tam kestıremıyorum ama olmuş olmam gerekırdı.. goguslerım falan şişti sıvılce falan cıktı olmam gerekırdı ama olmadım hala... çok korkuyorum yaaa bu dedıgım şeyde 2 hafta once oldu 2 haftada belii olurmu hamıle olup olmadıgım

6. 19 Haziran 2010
  7. capellas

capellas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım stres yaptığın için adetin gecikiyordur 2haftada belli olurmu demişsin kan testi yaptırırsan gebeliğin varmı yokmu ortaya çıkar stres yapma ben evlilik öncesi cinselliği pek tasvip etmiyorum açıkçası 2dakikalık zevk için günlerdir nasıl sıkıntı çekiyorsundur ve erkek arkadaşının senin kadar umrundada değildir çektiğin bu sıkıntıya değmez kendine yazık etme kendini harap etme ne diyim...

8. 19 Haziran 2010
  9. yafrimu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende etmıyorum canım hatta aaa asla boyle sey olurmu derdım buyukmu konustu desem hayır aptal gıbı neysekı dıger turlu ızın vermedım..

olurmu acaba yaaa bu sekılde hamıle kalırmıyımkı yarın sabah ıdrar testi yapıyım ama hamıleyım gıbıme gelıyo yaaa ama yok olmazkı boyle hamıle kalınırmı ki ıc camasırıma degıp degmedıgınden bıle emın degilim..

10. 19 Haziran 2010
  11. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    böyle hamile kalanlara şaşıyorum ben beş yıl bekledim hamile kalabilmek için.ama kalma şansınızda var burda çok okudum bu şekilde hamile kalanı

12. 19 Haziran 2010
  13. yafrimu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    offfffffff deli olcam yaaa

14. 19 Haziran 2010
  15. yafrimu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kan testinde asla yanılma olmaz demı pazartesı saglık ocagında yaptırıyım ????????????

inşallah değilimdir nolur dua edın

16. 19 Haziran 2010
  17. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bence olma ihtimali cok dusuk..genelde camasırın uzerine bosalma dahi olsa ihtimalin az oldugunu soyler doktorlar bencede degilsindir fazla stres yapma

18. 19 Haziran 2010
  19. yafrimu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah yaaaa inşallah boş yere telaş yapıyorumdur sıcaklardan falan gecıkmiştir inşallah adetim..

ıc camasırıma bıle boşalmadı yanı boşalırken gelmiş olabılır bıraz dıye aklıma takıldı.. Allahım ne kotu bısey bu yaaa Allah korusun Allah akıl fıkır versın hepımıze bekarlara bız 3 yıldır beraberız ılk kez boyle bısey oldu bı dahada aslaaaaaaaa ki ben bıde bakıreyım hamıle olsam kürtaj falan kızlıgımda gıder Allahım sen koru yaa