çok korkuyorum kızlar yardım..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve berna1 tarafından 5 Kasım 2009 başlatılmıştır.

5 Kasım 2009
    Konu Sahibi : berna1
  1. berna1

berna1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    34.haftadayım kızlar iki gündür sabah ve akşam adet sancılarına benzer sancılarım oluyor.sanki adet olcakmışım gibi hissediyorum.bu erken doğum belirtisi olabilir mi?benim gibi sancısı olanlar var mı?

2. 5 Kasım 2009
  3. ayse_73

ayse_73 tamara Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok normal doğumuna az kalmış ondandır rahat ol gebeliyin keyfini çıkar işallah tez zamanda sağlıklı bi şekilde doğrurusun meleğini

4. 5 Kasım 2009
  5. nerbay

nerbay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    en kısa zamanda dr gitmen daha mantıklı.biz burda sana yanlış bilgi verebiliriz.

6. 5 Kasım 2009
  7. Ecexsximal

Ecexsximal mutluluk=eşim+kızım+oğlum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Klasik bi öneri olacak belki ama bence hemen vakit kaybetmeden doktorunu ara anlat durumu... Ben yaşamadım ama yazını görünce dayanamadım yazmak istedim... ınşallah zamanında gelir bebişin... Ben 4 aylık hamileyim 5. ayıma girdim.. Hala çekiyorum o ağrıları ilk aydan beri... Ama benimki rahim büyümesindenmiş... Bence vakit kaybetme hemen doktoruna sor... Sağlıcakla gelsin bebişin....

8. 5 Kasım 2009
  9. Mntha

Mntha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    canim bende 35 haftalik hamileyim benimde 3 gundur adet sancilarim gibi sancilar oluyor. netden baktim bu ayda yalanci sancilar oluyormus bunu gercek sancidan ayirmak içinde dinlenmek gerekmis dinlendiginde gecmeyen sancilar gercek sancilar. dinlendigin gecen ise yalanci sancilarmis. bende korkmustum. bilgi edindigim gibi yaptim dinlenince geciyo sancilar. eger gecmesse dr git tabii ki hemen..

10. 5 Kasım 2009
  11. nurcandogu

nurcandogu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım sırt ağrım olduğunu söylemiştim doktoruma o da kasıkların adet sancısı gibi ağrı olmadıkça önemli değil demişti. bence soluğu doktorda al bi an önce nolur nolmazz

12. 5 Kasım 2009
  13. DUYGUSUZduygu

DUYGUSUZduygu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canim evet baya dogumun yaklasmis. erken dogum sancisi olabilir. cünkü bunu internetten okumusstum- muhakkak bir doktora git!

14. 5 Kasım 2009
  15. berna1

berna1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eevet canım aynen dediğin gibi dinlenince geçiyor..biraz rahatladım saol.doğumum sezeryan olacağı için tedirgin oluyorum sadece..