çok korkuyorum ya hamile kalırsam:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve inFlamess tarafından 8 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : inFlamess
  1. inFlamess

inFlamess Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    222
    Ödül Puanları:
    113
    biliorm bazılarına cok sacma gelebilir hangi cagda yasıosn felan gibisnden ama aylardr en mükemml korunma yönetmine bakıorm 1,5 ay saonra evlencem biliorm ilk evlenen ben diillim son da ben olmıycam ama ben anneliğe hazr diilim daha eğitimime devam etcem off herseym yarmken bebk olursa naparmm..herkes prezervatif kullanıomus sanrm yani en saglıklı yöntem oymus ama o da ya delinirseee :uhm:

Son düzenleme: 8 Ağustos 2009
  2. 8 Ağustos 2009
  3. smeagol

smeagol Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.455
    Ödül Puanları:
    238
    Öncelikle mutluluklar diliyorum.Sana uzman bir jinekologla görüşmeni tavsiye ediyorum.Aradığın cevabı bulacaksın..:KK66:

4. 8 Ağustos 2009
  5. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    ecemsi bu tereddutu bende yasadim, ya delinirse ve farkedilmezse :)

6. 8 Ağustos 2009
  7. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    öncebir jinekoloğa git,o sana muhtemelen dpğum kontrol hapı verir.kullan.bence vakit kaybetme.

8. 8 Ağustos 2009
  9. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bişeycik olmaz canım için rahat olsun:teselli:

10. 8 Ağustos 2009
  11. inFlamess

Beğenildi:
    222
    Ödül Puanları:
    113
    canım ben onları cok arastrdm ya kesnlkle tavsiye edilmio tüylenme felan yapıomus

12. 8 Ağustos 2009
  13. inFlamess

Beğenildi:
    222
    Ödül Puanları:
    113
    uykularm kacıoo heran bi wc nin lavobasında midem bulanırken hamileyim ben die aynaya baktgm sekil gözmn önüne gelio filmlerdeki gibi yanee..nişanlım eminim cok umursamycak cünkü o cockları cok seviooo ya yok mu bi abla teyze kardes bak kızım sunu yap kesin cözm diicek olan off sanrm ilk ben evleniom:)

14. 8 Ağustos 2009
  15. auropelia

auropelia Eşinin Gotik Kraliçesi... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    emcan01'e katılıyorum inan korkucak birşey yok yeter ki doktorun (tabi kendi uygun görürse) vereceği doğum kontrol haplarını saati saa.satine kullan

16. 8 Ağustos 2009
  17. prenses88

prenses88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    67
    Ödül Puanları:
    153
    Canim prezervatif kullanın , en sagliklisi o, delinme gibi bisey olmuyor, okadar korkulacak ve kafaya takilcak bisey degil, zaten delinsee bile hemen hamile kalmiyorsun, hamile kalmak okadar kolay degil. Dogm kontrol hapi kullanlar bir sure sonra hamile kalmak isteyince uzun sure bekliyorlar, tabi sendede olcak degil ...
    Buara benim tavsiyem, bizde cok SIKI koruyorduk, halbuki okadar SIkmisiz ki hic gerek yokmus, simdi korunmuyoruz bebek istiyoruz fakat daha olmadi nasipp....

18. 8 Ağustos 2009
  19. inFlamess

Beğenildi:
    222
    Ödül Puanları:
    113
    canım inş.rabbm tez zamanda bebek nasip eder size..ama neden insanlr bebeyi bu kadr istrer hiç anlm veremiorm sakın kızmayn bana Allah aratmasn tabi ama sanki hayatta istencek son selerden biri gibii..tabi anne olunca hisler değişir ama anne olmadan o dyguyu tatmadan insan anneliği neden bu kadar hevesle ister gercekten merak ediorm yani bırakın biraz özgürlüğün tadını cıkarn cock olunca sosyal olark kısıtlanmıs olcaksnz tabi herkesn hayata bakıs acısı ama ...verdgnz öneriler için tşkler ama hap meselesnde tedrgnm bi hekimle kendi biyolojik yapıma göre görüşmem en mantıklısı sanrm..