cok korkuyorum....ya hamileysem????

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve mehay tarafından 10 Şubat 2008 başlatılmıştır.

10 Şubat 2008
    Konu Sahibi : mehay
  1. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    Kizlar ben 4 subatta asilama olmustum bileniniz vardir mutlaka, dun cok kotu hastalandim atesim 39.3 e cikti tansiyonum ise 15.6 ya....ayaga kalkamiyordum bacaklarim zangir zangir titriyordu onumu goremiyordum bu yuzden doktora gidemedim....benim size sormak istedigim ya asilamam tuttuysa hamileysem o kadar yuksek ates ve o derece yuksek tansiyon embryona zarar verirmi?????(atesim dun butun gun surdu tansiyonda ama bugun dusmus atesim, yalniz tansiyonum 13.6 yine yuksek)lutfen cevaplayin kizlar!!!!!!

2. 10 Şubat 2008
  3. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    daha kimse cevap vermemis offf cok korkuyorum.... :KK43:((((

4. 10 Şubat 2008
  5. EU2

EU2 Guest

canımm mehaycım bende aşılama olduğumda sonucu öğrenmeye 2 3 gün kala felaket grip olmuştumm felakettim ama o halde bebği falan unutmuştumm ölçmedim ama ateş alev yanıyodumm allahın izniyle bebişimde tutunmuş ve şimdilik bir sorunda yok canımm sen stres yapma rahat olll gerekirse doktorunu araaa allahın izniyle bişey olmaz güzelim:1hug:

6. 10 Şubat 2008
  7. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    insallah neslihancim cok korktum dun kanama falan olucak diye gerci daha belli degil varmi yokmu ama korktum iste!!!!

8. 10 Şubat 2008
  9. EU2

EU2 Guest

canımm eğer bebişin olcaksa onu sana Allah nasip ettiyse hiçbişey olmaz canımm..ben hayatımda olmadığım kadar kötü şekilde grip olmuştumm nasıl hapşırık öksürükkkk ciğerlerim sökülüyodu resmenn,,ben kesin tuttuysada düşer diyodumm hatta beta hcg den birgün önce öle kötüyümki doktorumu aradımm ben acil beta hcg yaptırıpp eğer bebek yoksa grip için tedavime başlıyım dedimmm..doktorumda 1 gün daha bekle dediii ve bebişim vardı tutunmuştu annesinneee,,mehaycım tansiyon yüksekliğin kafana takıp üzüldüğün içinde olabilir canımm rahattt ol lütfenn, biliyorumm beklemesi çok zorr. benimde 4. aşılamamdıı:1hug:

10. 10 Şubat 2008
  11. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    neslihancim senin ilk 3 asilaman tutmamismiydi yada tuttuysa hangisi tuttu hangisi tutmadi??birde 14. gunku beta hcg testinde kanda kac cikmisti senin???

12. 10 Şubat 2008
  13. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    Canım merak etme hemen şu aşamada bişey olacağını sanmam çünkü henüz senden beslenmeye başlamadılar, ama yine de kendini kolla, sinir stres vücudu dirençsiz bırakmış demekki tansiyonun okadar oynadığına göre, rahat ol, bişey olacağı varsa her şekilde olur zaten sıkma kendini

14. 10 Şubat 2008
  15. GXUXLXSXAN

GXUXLXSXAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ALLAH korktuğumuzdan emin kılsın hiç korkma endişelenme daha çok tansiyonunu çıkarırsın hemen bebeğe etki edeceğini sanmıyorum rahat ol zaten ALLAH dilediyse hiç bir şey engel olamaz inşllh hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın

16. 10 Şubat 2008
  17. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    İnşallah birşey olmadan hamile kalırsın Mehaycım.geçmiş olsun canım.Aman dikkat edin kızlar tam bebek isterken özellikle..

18. 10 Şubat 2008
  19. EU1

EU1 Guest

kzı bende hamileliğimin ilk haftalarında grip oldum ama bak şükürle rolsun rabbime 23 hatalık olduk korkma allahın izniyle herşey güzel olacak sen grip olsa bile yerimseniben