Çok korkuyorum yardım edin ne yapabilirim :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve BeBeGiM! tarafından 8 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : BeBeGiM!
  1. BeBeGiM!

BeBeGiM! Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar ben 2 yillik evliyim esimle bir birimizi cok seviyoruz evlenirken cok sorunlar yasadik aileler bir birlerini hic sevmediler cok kavga tartisma oldu dugunumden 1 gun once az kalsin dugun iptal oluyordu :KK43: cok zor gunler gecirdim esimin ailesiyle 1 sene kaldim evlendikten sonra ailemden ayri kaldim baska bir yere yerlestik ve uzak kaldim onlardan daha sonra gittigimiz yerde yapamayinca geri donduk ben ve esim ev aldik 1 sene oluyo esimin ailesi gelmedi simdi onlarda donuyorlar esimin annesi cok duskun ogluna ve belli etmiyor ama her firsatta benim ailemi kotulemeye calisior 1 sekilde biseler yapiyo ve esimi kendine cekmeyi basariyo oglum da oglum diye 1 senedir yakiniyo sanki oglu evinde degilde hapisteymis gibi davraniyo annedir onuda anliyorum ama cok fazla asiri yapiyo esimin annesine birsey diyemiyorum demekte istemiyorum ama daha sonra esime soyluyorum neden boyle yapiyor diye kizinca olan bize oluyo esimde annesinin yanlis yaptiginin farkinda ama onun da elinden bise gelmiyo cok kotu durumdayim artik bazen onlar yuzunden ya bosanirsak diyorum kimseyle konusamiyorum evde kendime bakmaya calisiyorum belki esim beni boyle gorunce sevinir diye..... kayinbabam sa ara sira gelip islerini halledip geri gidiyor onun yaptiklari bam baska zaten onun icin bizde kalmasina musade etmedik kizina gidip kaliyodu ara sira arayip cagirdik o kadar bunun da etkisiyle kaynanam iyce dolmustur ve simdiden ne yapacagimi bilmiyorum simdiden ortaligi karistiracak diye korkuyorum zaten 1 baska derdim de esim isten geldikten sonra benimle ilgilenmiyor bilgisayarda hep gel bir yere gidelim demiyor evde bile vakit gecirmiyor benimle artik sabrim tasti kavga ettim konusmuyorum ben soylemesem benim le ilgilenecegi yok cocuk yok bise yok simdiden boyle olmasina dayanamiyorum iyice korkutuyo beni akil verin bana ne yapmaliyim senağlama hala da aileler birbirlerini sevmiyorlar hala ters gidiyorlar bir birlerine esim cok bebek seven birisi cok istedi ama ben istemedim cocuk kazayla hamile kalmistim ama 7 haftalikken durmus kalbi bese 9 haftalik ogrendim hamileligimi beni zehirlemedigine dua ediorum cok uzulu agladim gitti diye esimde bende simdi 1 tane istiyorum ama bu sorunlar varken cocuk yapmak dogrumu :KK43: belki duzelir diyorum yeni bir heyecanla hersey yoluna girer ailelerde cocuk sevdasiyla belki iyi olurlar diyorum NE OLUR YARDIM EDIN NE YAPMALIYIM NASIL COZMELIYIM BU KONUYU ESIME NASIL DAVRANMALIYIM senağlamasenağlama

2. 8 Temmuz 2009
  3. kuzuzuzubambino

kuzuzuzubambino Anne Şeni Çok Şeviyom.... Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Problemmerinizi halletmeden sakın çocuk yapmayın derim.....

4. 8 Temmuz 2009
  5. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ya bence aileler çocuk olduğunu duyunca değişir diye düşünüp çocuk yapma.eşim çocuk olduğunda değişir diye düşünüpte çocuk yapma..bu çok yanlış..ya birde belli bir yaşa gelmiş olan bir kadının oğlunu kıskanması,üzerine çok düşmesi falannn..ne biliyim saçmaaa..ama zaten aileleriniz anlaşamıyormuş ,belki o yüzdendir tavrı..bence onlar yüzünden eşinizle tartışmayın..eşinizde zaten herşeyin farkında imiş.o zaman boşverin..yaz da geldi.bence karı koca tatile çıkıp bir kafanızı dinleyin.ikinizede iyi gelir

6. 8 Temmuz 2009
  7. BeBeGiM!

BeBeGiM! Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet bende oyle dıyorum sırf degısırler belkı dıye cocuk yapmak mantıklı degıl ama dusun dusun arık kafayı yıycem 1 de kıskanmıyor kaynanam ama artık anlam veremıyorum yanı neden olduguna cok ama cok duskun sankı ufak cocukmus gıbı hareketlerı var sankı ben koparmısım onu oglundan gıbı vah oglum vah evladdım dıyor sankı kotu bır durumdaymıs gıbı ama halbukı cok ıyı bır evlılıgımız var 1 de onlar karısmasa o kadar cok ıyı olacak kı ama olmuyor kadın 1 turlu bırakmıyo bu huyunu :KK43:((( benı delı edıyor bazen dayanamıyorum kaldıramıyorum ama elden bıse gelmıyo ıste :KK43:(((

8. 8 Temmuz 2009
  9. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    insan çocugu kendi istediği için yapar başkaları için değil...

Son düzenleme: 8 Temmuz 2009
  10. 8 Temmuz 2009
  11. chocolategirl

chocolategirl oooppss! Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    valla bence de çocuk yapmayın bazı şeylerden emin olmadan.

kaynanan konusunu da takma desem,yapamazsın biliyorum.

çalışıyo musun? bence kendine başka alanlar da yaratmalısın,evde durdukça bu konuya çok daha fazla takılırsın canım.
    ev aldık demişsin,neden ayrı oturmuyorsunuz?

kaynanadan ayrılmadan rahat yok gibi görünüyor. bu konuyu kocanla yavaş yavaş hallet.Allah yardım etsin

12. 8 Temmuz 2009
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Aslina bakarsan senin esinle bir sorunun yok...kaynana konusunuda bu denli kafana takmasan hicte bir problemin olmicak!

Evin ayri barkin ayri güzelim....ne diye bu kadar icerliyorsunki kadinin laflarina...:nazar:

Bazen hayati ve insanlari tiye almak gerekiyor, inanki yoksa bu hayat gecmez.:kahve:

Ah oglum vah oglum dedigi zaman sende...Aman anne ne varmis ogluna ahlayip vahlanacak...sükür gecinip gidiyoruz takma kafana deyip gül gec.:icecream:

Kadin seni nasil fitirtacagini cok iyi biliyor...sende onun istedigni yapiyorsun....esinle tartisiyorsun bu yüzden....Yapma....:eek:lmaz:

14. 8 Temmuz 2009
  15. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    sakın çocuk yapmayasakkelimeadı üstünde çocuk sorun çözücü değil.bir mucize değil.sadece mutsuzluğa 1 kişi daha eklenir.zaten birtane düşürmüşsün burdan belli hayırlı olsaydı ölmezdi bu açıdanda bak.peki aileler neden birbirlerini sevmiyor.ne sebep oldu bu duruma:uhm:

16. 8 Temmuz 2009
  17. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    eşin kimin ne oldugunu biliyor..........annesi kötülesede sonuşta sorun çıkarmıyormuş.........
    hatta dolmuştur dayip fazlada uzatmıyormuş.........anladıgım kadarıyla.......
    o zaman bu kadarda endişelenmeyin..........
    hem her iki aile arasında olan olmuş..........sakın sende araya girip yok benim ailem deyip olayları büyütecek bir şeyler yapma..........
    saygını göster sonuçta misafir.......ve gidecek........

çocuk konusu sorunlarınız varken sakın çocuk yapma derim.......
    heleki kocan daha çok ilgilensin diye çocuk yapma......

18. 8 Temmuz 2009
  19. sibeldudy

sibeldudy Guest

cnm butun erkekler aynı benım esımde gelır pc basına ama benıde ıhmal etmez gezdırır bende aynı dertten yakınıyorum bıde kaynanam altta ama cevabını verıyorum esımlede karar aldık konusmamamı asagı ınmememı soyledı onayladı yanı o da bılıyo ama sakın cocuk yapma bakıyorumda pamuk ıplıgıne baglısınız sakın derımm allah yardımcın olsun cnm