çok korkuyorum yardım

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve çikolatta tarafından 22 Nisan 2008 başlatılmıştır.

22 Nisan 2008
    Konu Sahibi : çikolatta
  1. çikolatta

çikolatta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar hamileligimin basından beri makat bölgesinde et var kabız oldugumda kanama ve acı yapıor korkuyorum dogum yaptım şahsen şimdi dahada zorlandım gene kabızım ve kanıyor gene acıyor böle olanınız varmı kötü şeylerden korkuyorum 10 aydır böle :çok üzgünüm:

2. 22 Nisan 2008
  3. Alice in Wonderland

Alice in Wonderland Bir bebek yuttum sanki ... Üye

Beğenildi:
    1.329
    Ödül Puanları:
    238
    canım direk doktoruna danış böyle şeyler ihmale gelmez nette ne kadar dogru bilgi edinebilirsinki bence hemen yarın bir doktoruna gözük...geçmiş olsun canım..a.s.

4. 22 Nisan 2008
  5. xhxuxzxuxnx

xhxuxzxuxnx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canim sanirim hemoroid bahsettigin. bende cok cektim ondan onun sonu ameliyat korkma korkulcak birsey degil ama dedigim gibi sonu ameliyat. sana ankarada bu konuda uzman bir hekim önerebilirim sahsen ben almanyadan ankaraya sirf o doktor icin gittim,okadar canima tak demisti artik.iki dakikalik isi var canim inan bana hic zor degil. narkoza falan gerek yok seninle konusurken yapiyo bitiyo hic acimiyo bile canim sadece bir jilet ecisi düsün okadar bir anlik sadece..ben o sekilde tedaviden sonra 6 saat yolculuk yaptim hicte zorlanmadim canim... allaha sükür hic tekrarlamadi( benimkide kabizliktan olmustu) okadarda kabiz oldum ama cok sükür hic bir eser kalmadi 5 yil oldu... tavsiye ederim.. istersen doktorun adresini ve tel no verebilirim

6. 22 Nisan 2008
  7. çikolatta

çikolatta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ama ben antalyadayım ve 20 günlük bebegim var janım ya bendeki sorunların aynısımıydı sendeki janım ilginiz için tşk

8. 22 Nisan 2008
  9. xhxuxzxuxnx

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet canim ayni sorunlar tuvaletimi yaparken aci hemde felaket bir aci ve kanama,sonrasinda üzerine oturamama...zok zonk atardi yaa uff sanki tekrar yasadim o aciyi..ve hic bir agri kesici felan fayda etmezdi.. canim ankara antalya arasi öyle tahmin ediyorumki 7-8 saat ancadir. gitmeden önce randevu alabilirsin,gittiginde zaten ayni gün geri dönebiliyosuna.s bebegine bakabilecek kimse yokmu canim? valla bende bunu yasadigim icin gercekten yardimci olmak istedim

10. 22 Nisan 2008
  11. çikolatta

çikolatta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    biliyiorum janım ama kimse yok ki antalyada bebegi bıraksam desem çok teşekkür ederim şimdi bir doktorla konsuyorum bakalım

12. 22 Nisan 2008
  13. xhxuxzxuxnx

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tabiki canim sen bilirsinyerimseniben..allah yardimcin olsun

14. 22 Nisan 2008
  15. çikolatta

çikolatta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    off ne berbat bir durum bu

16. 22 Nisan 2008
  17. xhxuxzxuxnx

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canim bunun acisini ceken bilir cekmeyen bilemez..seni cok iyi anliyorum.acisi hic biseye benzemiyo.antalyada arastir bakalim insallah bulursun

18. 22 Nisan 2008
  19. çikolatta

çikolatta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saol janım ya teşekürler bide dogum yaptım dikişlerimde agrıo offf ki ne off ben kaçıorum ii geceler kib