çok korkuyorum..

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve nurcan82 tarafından 3 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : nurcan82
  1. nurcan82

nurcan82 HAYIRLISI NE İSE O OLSUN ... Üye

Beğenildi:
    81
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar 10.günüm sadece akşam adet sancısına benzer bi ağrı yaşadım şimdi hiç bir belirtim yok...gögüslerim gittikçe küçülüyor karnımdaki şişlik indi yani bir gram belirtim yok ...hiçbirşey hissetmiyorum ne olur yardım edin benim gibi olan varmıydıı..
    aklımı kaybetmek üzreyim normal adet tarihim yarın ...
    ne olur tecrübeniz varsa yardım edin..

2. 3 Temmuz 2009
  3. ada67

ada67 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canım bunlar normal belırtıler sonucta bi dünya hormon aldık benımde bu ve benzerı belıtılerım oldu ama takılmadım hıc 12 gu degerım 231 geldı ınsallah senınde pozıtıf cıkar sakın stress yapma...

4. 3 Temmuz 2009
  5. centralpark

centralpark Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba nurcan aranıza yenı katldım benmde 2.denemem ve bugün 11.günüm bendede 2 gün önceye kadar şişlik vardı göğüslerim agrıodu ama suanda hiçbir belirtim kalmadı elim yüreğimde yarın tahlilim ama hiç umudum yok.umarım ikimizde belirti olmadan hamileyizdir...

6. 3 Temmuz 2009
  7. amanda29

amanda29 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.968
    Ödül Puanları:
    238

Arkadaşlar biliyorum söylemesi kolay beklemesi zor ama kendinize bunu yapmayın. Hemen olumsuz düşüncelere kapılmayın... Bu yolun kolay olmadığını hepimiz bilerek başlıyoruz. Güçlü olmazsak sonuca ulaşamayız... İyi düşünün, dua edin eminim bebişinize kavuşacaksınız.......

8. 3 Temmuz 2009
  9. sxuxnger53

sxuxnger53 lokum suratlı kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hiçbir belirti yaşamöadan hamile sonucu alan o kadar çok kişi varki bu sitede o yüğzden umutsuzluğa kapılmayın illa bir belirti olması gerekmiyor inşallah sonucu yüzünüzü güldürü bebeğinize kavuşursunuz

10. 3 Temmuz 2009
  11. anjelic

anjelic miyav Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Panik yapma, benimde transferden birkaç gün sonra göğüslerim indi, karındaki gazım falan gitti ama 10. gün değerim 148di, bunlar kıstas diil.

12. 3 Temmuz 2009
  13. nurcan82

Beğenildi:
    81
    Ödül Puanları:
    108
    inşallah kızlar rabbim yardım etsin dermanım kalmadı artık...

14. 3 Temmuz 2009
  15. nurcan82

Beğenildi:
    81
    Ödül Puanları:
    108
    aynen canım benimde öyle oldu ...
    çok korkuyorum çokkkkkk..
    inşallah güzel haberler alırız...

16. 3 Temmuz 2009
  17. nurcan82

Beğenildi:
    81
    Ödül Puanları:
    108
    idrar testi yapmayı düşünüyorum ama illa sabah mı olması lazım...
    aslında söz vermiştim kendime test gününe kadar yapmıycam diye...

18. 3 Temmuz 2009
  19. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım rahat ol biraz .. hamilelik belirtileri regl elirtileriyle neredeyse birebir derler .. o yüzden kendinde belirti arama .. hiç bir belirti yaşamadan hamile kaldığını aylar sonra farkedenler bile var ..
    ben son denememde test günüme bir gün kala belimde braz ağrı hissettim ve wc gittiğimde dünya başıma yıkıldı sandım , regl oluyordum ve pazar günüydü ve açık klinik nereden bılacaktım test yaptıracak + yaptırsam da sonucu ptesiden önce alamayacaktım .. deli gibi hastane telefonları aradım netten ve BHcg yapıp yamadıklarını , yapıorlarsa sonucu o gün , yani pazar günü , alığp alamayacağımı soruyor ve aldığım her olumsuz cevapla daha çok üzülüyor , stres yapıyor ve ağlıyordum .. neyseki onucu o gün 1 saat içinde verebileceğini söyleyen Şifa Hat.ne gittik .. 45 dak. sonra çıktı sonucumuz , eşim baktı önce , ayaktayız ikimiz de , bana sarılıp sımsıkı ağlamaya başladı ... ne olduğunu anlamadım " kesin yine olmadı ve snirleri çok yıprandı " diye düşündüm .. çünkü bu tedavimde ben ist.da eşim izmirde kaldı ve ayrı geçirdik o zor süreci , çok üzülmüş ve sıkıntı çekmiştik bu yüzden ve sonuç da böyle olunca ağır geldi benim canımdan öte kocama deyiip onu teselli etmeye çalıştım .. ama bir yandan da merak ediyordum , değer yine 0.01 mi , hiç değilse 3-5 olsa deyip eşimin sırtıma dolanmış kollarından eline ulaşıp kağıdı çekip aldım , ne göreyim ...
    sonuç: 207,5 !!!!!!!!!!!!!!
    hamileyim işte ben de !!!!!!!!!
    bunları sana yazarken yine o güne gittim sanki .. aynı yürek sıkıntısını ve sevinci yaşadım birden ...

sana bunları yazdımki inşallah umut olur benim yaşadıklarım sana ve inşallah senin kaderinde de hayırlısıyla olumlu sonuç vardır ...
    yaşadığın belirtileri hemen olumsuza yorma , her zaman ne yaşıyorsak bizim için en hayırlısını yaşıyoruz ..
    ben testimi 11. gün yaptırdım bu yüzden , senin de yarın 11. günün ..eğer ptesiye kadar bekleyemem dersen ( ecz. testi yapma ) yarın Bhcg yaptır , sonuca göre ptesi yeniden yaptırırsın ..
    inşallah hayırlısyla olumlu sonuçlanır tedavin
    Allah kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın :Saruboceq:

Son düzenleme: 3 Temmuz 2009