cok korkuyorum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zulalcat tarafından 30 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : zulalcat
  1. zulalcat

zulalcat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslarim ben 9 haftalik gebeyim tup bebekle aksamdan beri cok agrim var karnimin alt kisminda ve belimde adet agrisi gibi ama cok daha siddetlisi 20 30 dakika suruyo geciyo iki saat uc saat sonra tekrar basliyo yatinca biraz rahatliyo yur disindayim dr tatilde pazartesi randevum var dilimizde pek yok burasi turkiye gibi degil hemen oyle dr gidilmiyo caresizim yani cok sukur kanamam yok ne olur benim gibi olan varmi aranizda yardimci olun kardeslerim cok korkyom bebegime bir seymi oldu diye

2. 30 Temmuz 2010
  3. zulalcat

zulalcat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aksamdan beri dort defa oldu ne olur yadim edin su an yatiyom korkuyom yine gelecek diye geldigi zaman baya kivrandiriyo cunku

4. 30 Temmuz 2010
  5. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    canım çok geçmiş olsun.. ama burada kimse sana yardım edemez o kadar çok ağrın varsa acile git illa kadın doğuma görünmen gerekmiyor.. ne bileyim tüp bebek olmasa dış gebelik ya da mol gebeliği olabilir dicem ama tüp bebekte pek bilmiyorum... sen en iyisi acile git canım buradan sana fayda yok..

6. 30 Temmuz 2010
  7. kaqol

kaqol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım öncelikle geçmiş olsun. gebeliğin bu dönemlerinde rahim bağlarının gerilmesi sebebiyle ağrılar olabiliyormuş ama karnın alt bölgesinde ve şiddetli kramplar şeklindeyse doktora başvurmakta fayda varmış. sonuçta acil bir durum olabilir böyle bir durumda da doktora başvurulmayacaksa ne zaman gidilecek. eşin yokmu yanında bence devam ederse mutlaka doktora git.eğer bir şekilde gidemezsende yerinden kalkmadan istirahat et. inşallah kısa zamanda geçer ve hiç bir sorun yoktur.

8. 30 Temmuz 2010
  9. nacize

nacize Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun ilk başlarda adet olacakmış gibi ağrı gerçekten yaşadık hatta korkardım adet olacam diye ama senn durumun özel tüp bebek allah yardımcın olsun benim bir sorun olmadı 9,aya geldik şükür

10. 6 Ağustos 2010
  11. sonsenabd

sonsenabd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canim nasil oldun merak ettim seni ..dr gorusmussundur umarim bir sorun yoktur .