çok kötü gribim :((

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ayxsxegxuxl34 tarafından 24 Nisan 2009 başlatılmıştır.

24 Nisan 2009
    Konu Sahibi : ayxsxegxuxl34
  1. ayxsxegxuxl34

ayxsxegxuxl34 kuzucuklarım:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    35haftalık hamileyim 2gündür gribim ve çok kötüyüm baş,boğaz gözlerim burnum felaket durumdayım ıhlamur limonlu çay hiçbiri fayda etmiyo doktoruma randevum perşembe günü ne yapmam gerekiyo bebeğime bi zarar olurmusenağlama

2. 24 Nisan 2009
  3. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.050
    Ödül Puanları:
    463
    yok olmaz merak etme canm. ben 2 aylık hamileyken faranjit olup antibiyotik kullanmak zorunda kaldım. sonuçta mikrobun bebeğe zararı daha çok. belki sana da hafif bir grip ilacı verir doktorun. ama gribin bir zararı olacağını hiç sanmıyorum endişelenme.

çok geçmiş olsun a.s.

4. 25 Nisan 2009
  5. alhan

alhan dünyama hoşgeldin meleğim Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    cok gecmıs olsun canım bende yenı atlatıyorum grıbi.senın gıbıydım ates yaptı banada .dr gıttım süreklı atesını ölç dedı 37 nın üstune cıkmasına ızın verme ılık dus al dedı.bogazlarım içinde lımon cok ıyı geldı sadece 1 lımonu al sık cok ekşi gelırse az su koy ve iç.düşük doz antıbiyotık verdı dr um plesentayı gecıp bebege ulasmıyor korkma dedı drum.eger cok kötüyum dersen adını verebılırm sonra.aman atesın varsa kontrol altında tut olurmu erken dogum sebebı.gecmıs olsun canım.

6. 27 Nisan 2009
  7. derya1980

derya1980 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrblar.benim doktorum bir bardak ılık suya 3-4 damla limon,1 tatlı kaşığı tuz yada karbonat koyup gargara yapmamı söylemişti.çok iyi gelmişti
    ayrıca eczaneden okyonus suyu alıp burnuma sktırmıştı.çok rahatlaşmıştı.tabi ıhlamur-bal ama ılık iç.çok geçmiş olsun.