çok kötü grip oldum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ayseakgul tarafından 15 Şubat 2009 başlatılmıştır.

15 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ayseakgul
  1. ayseakgul

ayseakgul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar grip oldum çok kötüyüm.20 haftalık hamileyim bebeğime bişey olur diye çok korkuyorum.dr um daha önce hastalandığimda ilaç vermemişti ama bu kadar kötü değildim.burnum tıkalı zor nefes alıyorum ve geceleri uyuyamıyorum.ne yapıcam şimdi......

2. 15 Şubat 2009
  3. tilsim_23

tilsim_23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    cnm bende 9 haftalıkkken grip olmuştum boğazlarım çok şişmişti 10 gün çektim burun tıkanlıklığına bişey yapamazsın ve geniz akıntısı olmadığı için 10 gün baş ağrısı çektim hep başımı vick le ovup bir bezle sıktırdım ağrısı azaltıyordu vede aynı senin gibi uyumadım hiç ne gece ne gündüz başımın ağrısından doktorumda ilaç asla içemezsin dedi öylece çektim ben...
    doktor bana bebeğe hiç bir zararı yok dedi bol bol c vitamini al portakal vb.gibi o biraz gribe ii geliyor ama ateşin varmı ateşini sık sık ölç 38 den yukarı çıkarsa gel demişti doktor bana yüksek ateş çok önemliymiş aklında bulunsun cnm geçmiş olsun....

4. 16 Şubat 2009
  5. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ben de geçenlerde grip oldum. doktor ağrıkesici verdi yalnızca. ballı süt ve ıhlamur iç dedi. ilaç veremedi.

6. 16 Şubat 2009
  7. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun cnm
    burnun tıkalıymış
    biraz tuzlu su yap
    enjektöre çek ve burnuna arada damlat inan çok iyi geliyor
    açıyor burnunu
    banada dr.um önermişti
    bol bol meyve ye başka yapacak bişey yok cnm ya
    ateşlenirsen mutlaka dr.a git

8. 16 Şubat 2009
  9. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.046
    Ödül Puanları:
    463
    ben 5 haftalık hamileyken faranjit oldum. doktorum bana çok hafif bir antibiyotik ve ağrı kesici verdi. mikrobun ve ateşin bebeğe çok zararı olduğunu söyledi, kolay atlattığımı söyleyemem ama hamilelerin de kullanabileceği antibiyotikler var diye biliyorum.