Çok kötü hissediyorum:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Aria tarafından 2 Aralık 2008 başlatılmıştır.

2 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Aria
  1. Aria

Aria Guest

erkek arkadasımla baya bi yakınlastık.. bi kızlığım bozulmadı yani.. kendimi cok kötü hissediyorum:KK43:
    aile olarak asırı olmasa da dindar bi aileyiz ama ne annem ne babam bizimle(çocuklarıyla) iyi bir iletişim kuramıyorlar, hiç ama hiç bir şeyimi paylaşmadım su ana kadar onlarla, ne sevgililerimi ne ruh halimi. çoğu zaman ağlarken yakalarlardı beni o zaman azcık bişeler anlatırdım coğu da o an uydurdugum yalanlar olurdu... zaten kendi aralarında da hiç anlaşamıyorlar, ayrılsalar diye dua ettiğim bile oluyodu yani...
    erkek arkadasım ilan-ıaşk ettiğinin ertesi gunu buluşalım dedi, buluştuk dısarda, sonra bi bahaneyle evine gittik yemek filan yaptık, sonra film izleyelim dedi tmm dedim ama bikaç dk gecti öpmeye basladı beni, ben kactıkca yapışıyodu sonra dudağımdan öptü filmi kapattı yatırdı beni yatagına, inanın nasıl oldu anlamıyorum hala :1no2: öyle bi önsevisme oldu sonra cıktım evden.. kendimi cok kotu hissediyodum.. ayrılmak istedim, ayrılık mesajları yazdım ama bi türlü yollayamadım, cünkü bana o kadar yakın davranıyo ki her sabah mesajlarıyla uyanıyorum en guzel iltifatları ediyo kimseden görmediğim ilgiyi görüyorum ondan, kopamıyorum...ne annem ne babam bu kadar yakın oldular bana ne de bi başkası...
    ve ikinci buluşma oldu, yine evine cağırdı esyalarını toplicaz die birlikte, sehir dışına cıkacak die. ben de bu sefer öyle bişey yasamayız diye dusundum, esyaları toplarız cıkarım, üstüme gelirse izin vermem filan diyodum ama esyaları toplama faslına gecmeden atladı yine ustume.
    yapmam etmem diyorum ama onun yanındayken karsı gelemiyorum:1no2: yuzunu asınca dayanamıyorum kaybetmek istemiyorum ama isteklerine yetişemem onun. "asla ilişkiye girmem senle, sınırımı bilirim, korkma seni üzmek istemem" diyo ama..offf. ayrılmak istiyorum artık ondan kesin, cunku onun sevgili olmak derken ne anladığı belli oldu, ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.. ayrıca aynı okuldayız ya bi başkasına söylerse ya da söylemekle tehdit ederse diye de korkuyorum..
    akıl verin bana kızlar nolurr kafayı yicem :KK43: ben hiç kimseyle öpüşmemiştim bile hayatımda, ona da demiştim bunu "beni deli eden de bu belki" demişti..
    nasıl ayrılcam ben yaa :KK43: ayrılınca yine tek basıma kalakalcam böle hiçbişeimi hiçkimseye anlatamadan, arkadaslarımla da o kadar yakın olamıyorum herşeyimi anlatacak kadar, belki de aileden öyle bir ilgi görmediğim için karşımdakilere de veremiyorumdur bu yuzden hep ilgiye ac yasıycam belki de... senağlama senağlama

2. 2 Aralık 2008
  3. Benim ailemde hiç bana ilgi göstermedi...
    Hep benden bir şey beklediler
    sanki ben anne ve babayım...beni hiç anlayan olmadı...
    Hep yanlızdım..hep
    bende hep geceleri ağlar dua ederdim....
    Ben sığınacak bir liman bulmuşken beni seven bir erkek bulmuşken..megersem yılan imiş...
    Asla ve asla kötü bir şey yapma
    sığındığım adam beni aldattı...
    Daha taze... 1 hafta önce... Aldatıldığımı öğrendim...
    Sende sakın yapma...

4. 2 Aralık 2008
  5. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yaa daha ilk günden bismillah yani....
    bence de ayrıl daha ilk günkü buluşma da üstüme atladı diyosun ben pek bi parlak göremiyorum yani bunun sonunu..
    sende hiç mi tahmin edemedin eve gidince nelerin olucanı iyi daha kötü şeyler yaşamamışın en azından..
    derdimi anlatayım ona yanımda olsun dersen kendinden çok şey kaybetmiş olacaksın

6. 2 Aralık 2008
  7. EU1

EU1 Guest

canım ılıskınız ne kadardır devam edıyor onu tam anlayamadım bırde cıkmaya basladıgın ılk gunmu evıne gıttın..

8. 2 Aralık 2008
  9. Aria

Aria Guest

cok uzuldum cnm yaa:1no2:
    sığındığım adam derken evlenmismiydiniz yoksa ilişkiniz mi vardı sadece??

abi dediğim guvendiğim evli bi tanıdığım var ona anlattım, bana "erkek bu, illa ki daha fazlasını isteyecektir o zaman cok pişman olursun" dedi, ama nası ayrılcam yaasenağlama

10. 2 Aralık 2008
  11. Aria

Aria Guest

uslu uslu dururuz sanıyodum yaa hiç dusunemedim:1no2: aklımda öle bişey yoktu, evt iiki daha kötüsü olmadı..

12. 2 Aralık 2008
  13. EU1

EU1 Guest

canım
    Daha yolun başındayken ayrıl bu insandan.a.s
    Sana hayrından çok zararı olucak.
    Gençsin biraz aşk acısı çekeceksin belki ama unutucaksın inan bana.:teselli:
    Kimsem yok diye üzülme,bizler varız.
    ne zaman bir derdin olursa gel dök içini.
    Allah hakkında hayırlı olanı versin....
    :Saruboceq:

14. 2 Aralık 2008
  15. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ayrıl gitsin yaa şimdi 2 gün ağlarsın ama ayrılmassan daha kötü şeyler olur hergün ağlarsın kimseye söyleyemez bence korkma..

16. 2 Aralık 2008
  17. Eftelya6122

Eftelya6122 YaŞıYoRsAm AşK sEbEbİm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım olmuş olan neyseki durman gereken yerde durmuşsun. ne kadardır berabersiniz bilmiyorum ama erkek arkadaşın hiçte güvenilir biri gibi gelmedi bana aklı fikri senle yatmakta sanırım eğer öyleyse hemen kurtul ondan derim ben ...

senin arkandan başkalarına yaşadıklarınızı anlatırsa o onun adiliğini gösterir. bu durumda ondan kurtulduğun için kendini şanslı hissedebilirsin bile.. ayrıca kime ne söylerse söylesin sen kendini biliyosun senin lafınami daha çok güvenirler onunkinemi öyle düşün

ne erkekler var daha elini tutmadan arkadaşlarına yattım diyor şöyle yaptım böyle yaptım diyor... sen kendini biliyorsan onun söyleyecekleri kimin umrunda olurki...

18. 2 Aralık 2008
  19. Aria

Aria Guest

biz iki haftadır filan tanısıyorduk, yakın arkadastık sadece, 1 hafta önce aşkını itiraf etti bana, arkadasken de buluşuyorduk dısarda, geziyoduk filan guzel geciyodu. sonra aşkını söyledikten sonraki gun de buluştuk, evine gittik, ona guvenmistim o yuzden kabul ettim gittm evine..sadece yemek yaparız yeriz filan demiştik.:1no2: