çok kötü oldum ben, nolur ilgili biri olsun burda .. acil!

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve yalel tarafından 22 Eylül 2009 başlatılmıştır.

22 Eylül 2009
    Konu Sahibi : yalel
  1. yalel

yalel Begüm'ün Annesi... Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaşlar merhaba
    lütfen sabahın köründe birileri olsun forumda, ve lütfen birileri yazdıklarımı okuyup ilgili olsun ve cevap alabileyim...

ben istanbuldayım normalde, bursada annemlerde bayram ziyaretindeyim şu anda. 21+1 haftalık gebeyim.
    dün geceyi inanılmaz zor geçirdim. nefes alamadım, burnum tıkandı, yatamadım, oturamadım, ayakta dolandım, ayaklarım şişti çılgın gibi.
    teee saat 5 gibi eşimin muazzam yardım çabaları sonucu uyudum kaldım, ama 1 saat falan...
    çıldırmak üzereyim, çok rahatsızım.

bursada jimer'de gülin hanım, annemin doktoru. her şey için gülin hanıma gider. ama bugün hastahanede olmayacakmış. bugünkü nöbetçi hekim recep bey imiş.
    ne dersiniz? kendisi ile görüşürsem pişman olur muyum?
    ltfen fikirlerinizi bekliyorum.. lüttfennn

2. 22 Eylül 2009
  3. ecrin74

ecrin74 Guest

gecmis olsun ama tam anlayamadim nefes sorunun aniden mi basladi???daha önce panik atak gibi biseyler yasadinmi???

4. 22 Eylül 2009
  5. myfish

myfish Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Öncelikle gecmis olsun canim, su durumda doktorun kim oldugu önemli deil bence, önemli olan bir an evvel bir doktor tarafindan kontrol edilmen, dilerim büyük bir sorun deildir, hemen ögren ki icin rahatlasin, eve gel ve uyuyamadigin gecenin acisini cikar.a.s.

6. 22 Eylül 2009
  7. yalel

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    153
    hiç yalamadım ecrin. ama sanırım şu an itibari ile, panik atak sahibi olmuş olabilirim.

hafifi bi dalıyorum uykuya, 2 dakika sonra nefessiz uyanıyorum... çıldırıcam.

ahh inşallah..
    aslında kendimden çok, bebeğim için daha çok endişeliyim.. çok hareketlendi - o da rahatsız halinden...
    offff

8. 22 Eylül 2009
  9. ecrin74

ecrin74 Guest

önce sakin ol ve nefessiz kalicam diye korkma...bi an önce de doktora git...gecmis olsun canim ...

10. 22 Eylül 2009
  11. yalel

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    153
    tamam canım sağolasın.

12. 22 Eylül 2009
  13. nursevde

nursevde bayılazaaaammmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım. en kısa zamanda iyilşirsin inşallah. anlattıgına göre bana da panik atak gibi geldi. doktora gidince sonucu bizimle paylaşırsan seviniriz :gitme:

14. 22 Eylül 2009
  15. yalel

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    153
    bugün bayram malum, her yerde nöbetçiler pratisyen mratisyen.. ben de gebelik ve bebek sebebi ile uzmanla görüşmek istiyorum.
    O yüzden yarın sabaha kaldı doktor işi... azıcık sakinleştim çok çabalar sonucu..
    offff offf

16. 22 Eylül 2009
  17. EU2

EU2 Guest

vücudunda ödem oluşmaya başladı mı ? Tansiyon yükselmesi var mı ? Bana sanki preeklempsi başlangıcı gibi geldi ama yanılmış da olabilirim..Çok geçmiş olsun,iyi bir doktora gidin.

18. 22 Eylül 2009
  19. dandini28

dandini28 bebek kuşum,buruşuğum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşa katılıyorum,tansiyonunu bi ölçtürsen iyi olur gibime geldi.çok geçmiş olsun