Cok kotuyum cok...

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve ceren85 tarafından 11 Kasım 2009 başlatılmıştır.

11 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ceren85
  1. ceren85

ceren85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iyi geceler herkeze..
    o kadar kotuyumki kime gitsem kime anlatsam bilemedim.. hicbir teselli hicbir soz acimi dindirmiyor.. 2bucuk yillik bir iliskim vardi.. bu sene okul bitince evlenicektik.. birsuru problemimizde vardi tabikide, kultur acisindan cok farkliydik tamamen farkli yetismistik gerek ailelerimiz gerek biz.. ne kadar anlasamasakta cok sevdim hic ayrilamadim ayriliklarimiz hep cok kisa surdu.. aslinda erkek arkadasim iyi bir insandir elinden gelen herseyi oda benim kadar yapti bu iliski icin , karakter olarak gercekten iyidir ama yetmiyor bazen iste benimde cok hatalarim var ama bu kadar farklilik olmasi hep canimi skti hep problem yaptim..2 kere cok buyuk kavga ettik ve bana cok buyuk kufurler etti, kaldiramadimm gunlerde ozur diledi agzimdan sinir aninda cikti ozellikle demedim vs.. herneyse 1 hafta once yine cok buyuk kavga ettik arkadaslarimizin yanindaydi beni resmen asagiladi.. kaldiramadim.. bitirdim.. ben herzaman farklarimizi gormezden gelmeye calistim mutlu oluruz dedim herkez olmayacagini iddaa ettigi halde ama su sona bakarmisiniz.. o kadar yanlizimki birsuru insan var ama kimseyi gormuyorum canim cok aciyor.. olmek istiyorum ciddi anlamda.. bu aci nasil bir acidir.. sadece benmiyim bu kadar yanan.. inanin anlamiyorum, unutamicam hayatim boyunca boylemi yasayacagim ben? ona donmek istemiyorum artik cok yoruldum cok uzuldum, daha fazla mutsuzluk istemiyorum hayatimda.. oyle bir duyguki.. ben galiba yanliz yaslanicam birdaha hayatima kimi sokabilirmki bu kadar kirildiktan sonra.. sizlere sormak istedigim acaba bir psikiyatriste gitsem birazda olsa kendimi iyi hissedermiyim ilac kullanarak? bu gidisle mezunda olamicam herseyim yarim kalicak, yiyemiyorum icemiyorm nefes bile alamiyorum surekli bir mide bulantisi yataktan cikamaz hale geldim.. kimseye anlatamiyorum nolur siz yardim edin..

2. 11 Kasım 2009
  3. 34esra86

34esra86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim bu konuda tecrübeli biri olarak acının hafiflemesi için en doğru yol yaşanaları kabullenmektir evet biz ayrıldık demektir ilk önce kendine inandırmaktır ve içine kapanmaktan ziyade çevrene odaklan ve suçlu veya neden aramayıda bırak biliyorsunki ilişki iki kişi arasında yaşanır ve bitiyorsa bu bireylerin istemiyle olmuştur çıkmaz ve dönüşü daha acı olan bir yola girmektense bitmesi daha iyi olmuş kötü olan tarafı kavgalı bitirmeniz bu konu içinde kendini yıpratma sen herkesten degerlisin bazen kendimizi korumak adına böyle karalar vermek zorunda kalıyoruz ama pişman olma asla yaptığı göz ardı edilecek birşey değil malesef...

4. 11 Kasım 2009
  5. Malice

Malice WTF?! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim.. seni çok iyi anlıyorum, insan çok sevdiği, alıştığı, yıllarını verdiği bi ilişkiyi bitirince bi daha kimseyle yapamıyacağını düşünüyor. böyle düşünmen çok normal.. öncelikle bu ilişkinin bitmesi bence senin bundan sonraki hayatın açısından iyi olmuş. bana kızabilirsin böyle düşündüğüm için ama inan ki kişilerin yetiştirilme tarzı hayata bakış açıları yaşam biçimi farklıysa bu ilişki gerçekten kabuk bağlamış bir yaraya dönüşüyor zamanla. ya bıçak gibi kesip atacaksın ya da sürekli kavgalarla dolu gerçeken mutlu olamadığın bir yaşama sadece seviyorsun diye merhaba diyeceksin. bir süre sonra o sevgi de nefrete dönüşecek. böylesi durumlarda tıpkı senin de yaptığın gibi ayrılmak en iyi çözüm bence.. şu anki ruh halinde gelince. bak sana bir örnek vereyim benim en yakın arkdaşım çocukluktan beri beraber olduğu 7 yıllık ilişkisini bitirince günlerce ağladı evden çıkmadı, bir daha kimse olmayacak bitti dedi.. şimdi başka birisiyle çok mutlu ve evet buldum o insanı diyor.. bunlar yaşaman gereken günler ama sakın kendini salma, ilaç almanı önermiyorum bu tür ilaçlar uzun vadeli ve birden kullanımı kesilmiyor. okulunu etkileme nolursun derslerine gir sınavlarına çalış sonradan çok pişman eder bunlar seni.. hayatın devam ettiğini ve daha büyük acıların her zaman var olduğunu kendine anımsat.. kendine değer ver kendini sev.. onu düşünmemeye çalış oyalan film izle dizi izle ne yapmaktan hoşlanıyorsan onu yap. çok konuştum biliyorum ama sakın ölüm çıkmasın ağzından.. bu senin hayatın ve son dakikasına kadar kendini mutlu etmenin yollarını aramalısın..

6. 11 Kasım 2009
  7. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.512
    Ödül Puanları:
    463
    canım bence psikologa git, ve sevgiline geri dönme derim, inan geçer, zaman herşeyin ilacı, şuan bi depresyonda olabilirsin belki dr seni rahatlatacak bi kaç ilaç verebilir
    asla sana küfür eden birisiyle evlenmemelisin bunun ağzımdan kaçtı gibi bi mazereti olamaz, ayrıca çok kültür farkı olursa emin ol bu göz yaşları evliliğin boyunca devam eder
    sen en güzelini yapmışsın, ağla, zırla, uyuma yeme içme, acını köküne kadar yaşa ve unut, bir sevdiğin ölür arkadında bir iki ay ağlarsın ve unutursun ya, çünkü hayat devam ediyordur, bu da aynı inan
    yas dönemin geçincede hayata asılırsın seni meşgul edecek şeyler bulursun, bi daha ki ilişkinde umarım sana saygı duyan birini bulursun
    emin ol evlilik için karşındaki insanın sadece iyi bir insan olamsı kesinlikle yeterli değil

8. 11 Kasım 2009
  9. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    canım yardım al tabii muhakkak!
    çok sancılı bir dönem oluyor çünkü...
    depresyonda buluyor insan kendini...
    ama sakın dönme !
    bu adamla senin bir geleceğin olsa dahi ,mutsuzluğa mahkumsun!
    ve sabır edip ,olabildiğince iyi olmaya gayret göster...
    ama inan bitiyor er veya geç bitiyor....
    şükür et ki,severek inanarak, güvenerek ayrılmak zorunda kalmadın ,inan öylesi çoook ama çook daha zor!!

10. 11 Kasım 2009
  11. clochette

clochette Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    chesse aynen katiliyorum
    psikolaga git
    sana kufreden adami biran once unut

12. 11 Kasım 2009
  13. ceren85

ceren85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    oncelikle hepinize cok tesekkur ediyorum.. inanin ilac gibi geliyor yazdiklarinizi okumak
    benimde cok sucum vardi sorunlarimizda ama nolursa olsun bir insan nasil kufuru agzina alirki, anlayamiyorum aklim fikrim almiyor sinir aninda nasil tutamadim kendimi gibi bir bahaneyle geliyor bana..
    cokk pismanim hic tanimasaydim hic sevmeseydim :KK43: herkezi dinleseydim. basinda bana herkez dedi , ceren cok farklisiniz bak yapma sonra pisman olucaksin vs.. ve ozellikle etrafimdaki benden yasca buyuk deneyimli insanlarin hep soyledikleri aramizdaki kultur farkinin sorun olacagiydi..
    kalbim aciyor resmen.. ne kadar farkli hayaller kurmustum hersey nede guzel olsun istemistim hicbir hayalim gerceklesmedi , olsemde kurtulsam keske:KK43: ve isin kotu yani ayni okuldayiz hep gorucem :/ insallah dediginiz gibi olur ve bende unuturum.. acimin tazeliginden belki ama sanki hayatim boyle gecicek gibi geliyor ..

14. 11 Kasım 2009
  15. Ecrin_Ceylin

Ecrin_Ceylin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Herşey beyinde başlayıp beyinde bitiyor. Kendini yıpratma buna değmeyecek bir insan için... Depresyondan çıkmanın en iyi yolu hayatına yeni bir yön vermektir. Bütün yaşantını bir masaya koy. Bu güne kadar neler yaptın. Bunadan sonra neler yapabilirsin. ıki yıl önce hayatında o yoktu sonuçta. Şimdi de onsuz devam edebilirsin. Yeni kararlar al. Emin ol bir süre sonra iyiki onunla evlenmemişim diyeceksin. ılişkide sevgi kadar saygı da önemlidir. Umarım karşına seni sevecek ve asla incitmeyecek biri çıkar. Biran önce depresyondan kurtulmanı diliyorum...

16. 11 Kasım 2009
  17. adamavi

adamavi yüreğini mavi tut! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    çok zor bi dönem olduğunu yaşayan biri olarak biliyorum bizde aynı okuldaydık
    insanın canını en çok acıtan emek vermiş olmak herşeyi siliyosunda verdiğin emek gözünde büyüyo..
    ilk anlarda hep yaşadığın güzel anları hatırlar dahada acı duyarsın söylenen sözler tavsiyeler hep boş gelir ama tek çare zaman...zamanla herşeye alıştığın gibi acıyada alışıyosun..
    sana dön dönme demiyorum ama olayların dinmesini bekle öfkeyle hareket etme,unutma sevgi kolay bulunmuyo..

18. 11 Kasım 2009
  19. _DeReN_

_DeReN_ _Mucizem'sin Oğlum_ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Biraz zaman ver kendine elbette üzüleceksin ağlayacaksın zamanında hepimiz yaşadık bu tecrübeleri şuanki can çekişlerin bittiğinin farkında olduğun için kabüllenmeye başladığın için hiç üzülmeden unutayım diyemezsin yaşanması gerekenleri yaşıyosun sen unutamıyorum unutamam desende hergeçen gün yaraların biraz daha kapanıyo farkında değilsin elbette geçecektir bu acıların :teselli:

Sana küfür eden birine dönmeni asla tavsiye etmem sabırlı ol ve ALLAH'TAN Yardım dile Sevgiler a.s.