Çok kötüyüm güya bu gece nişanım olacaktı...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve deniz22humanist tarafından 11 Nisan 2010 başlatılmıştır.

11 Nisan 2010
    Konu Sahibi : deniz22humanist
  1. deniz22humanist

deniz22humanist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    İyi geceler herkese. Nasıl anlatsam nerden başlasam bilemiyorum ama bişekilde anlatmalıyım. Yoksa gerçekten kafayı yemek üzereyim. 1,5 senelik bir ilişkim vardı. Sonunda aramızda resmiyet olması gerektiğine karar verdik daha doğrusu sanırım sadece ben vermişim ki o ortada yok. Geçen pazar nişan alışverişi yaptık beraber,altınlarıda birlikte almaya karar verdik o ve ben. Güya cuma günü gidecektik beraber. Pazartesi günü ablam aradı ve birlikte gidelim mi diye sordu bende ona sorayım dedim sana haber veririm dedim. Ama o beni pazar günü nişan alışverişinden sonra hiç aramadı salı günü ben aradım orda söylemedim taki perşembe günü yine benim zorumla haberleştik ve ablamda gelsin mi altınları alırken hem tanışmış olursunuz dedim. Önce evet dedi aradan bir saat geçti aradı ve olmaz filan dedi bende bozuldum tabii. Neyse tamam dedim madem istemiyosun gelmesin perşembe günü bir yerde buluştuk ve beraber kuyumcuya doğru giderken yolda ben biraz kapris yaptım. Ama o iyice bozulmuş olmalı ki buna kuyumcunun önünden pat diye çıktı ve ben seninle hiçbişey almıyorum filan dedi. Çok şaşırdım bağırdı çağırdı filan ben yine alttan almaya çalıştım herzamanki gibi. Ama sonuç itibariyle tartıştık ve ben arabaya bindim eve geldim. O gece çok kötüydüm.Sabah aradı ve nişanı iptal edelim dedi. Sabah ablam 12 saatlik yoldan sırf söz için zor şartlarda beni yalnız bırakmamak için gelmişti diğer akrabalarda tabii.İnanamadım duyduğuma nasıl dedim olur mu öyle şey ufak bi tartışmadan biter mi.Akrabalarım geldi filan ama tabii o gelip biricik ablamla tanışmadı bile. Herkese karşı o kadar mahcubum ki...Çok kötüyüm... Cuma günüde aramış eğer aileni karıştırmazsan olsun bu iş dedi. Ben onsuz yapamayacağımı söylerken ağlarken o bidaha beni aramadı ve açmadı telefonlarımıda bu sabah aradım son kez ve yine açmadı sonrada tamamen kapattı telefonunu. Ne söyleseniz haklısınız hata benim aramamda ve ona o kadar değer vermemde. Buarada şunuda belirtiyim evlenmiş ayrılmış daha önce bu adam. Allahım diyorum bana güç kuvvet verde onu hayatımdan tamamen çıkartayım. İyiki varsınız hepiniz şimdiden yorumlarınız için hepinize çok ama çok teşekkür ederim.

2. 11 Nisan 2010
  3. balperisi

balperisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    775
    Ödül Puanları:
    153
    Canim gercekten zor bir durum. Akrabalarina karsi seni cok zor durumda birakmis.Aileleri karistirmazsan da ne demek, soz degil mi bu.
    Erkekler bazen is ciddiye bindimi korkup kacabiliyorlar.Belki de oyle bir durum soz konusu. Belki olmamasi daha hayirli senin icin, sozden sonra yada evlendikten sonra seni daha cok uzucekti kim bilir..
    Ne kadar uzulme, gecer, bosver desek de bos senin icin. Yasayan ve yaralanan sensin sonucta..
    Hakkinda herseyin hayirlisi olsun ve kalbin en kisa zamanda ferahlasin.

4. 11 Nisan 2010
  5. bianka

bianka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    Çok üzüldüm gerçekten ama içimden hayırsızın biriymiş dedim.Belliki korkmuş, son anda işlerin ciddiye bindiğini görünce.Başından da bir evlilik geçmiş diyorsun belki eski tecrübesi aklına geldi caymak istedi bunun için de bir bahane arandı durdu.Sen de haklı olarak surat yapınca aradığı bahaneyi buldu ve işi orada bitirdi.Çok çok zor bir durum tahmin ediyorum ama ya bu adamla evlenseydin de bu işler evliyken olsaydı?
    Her işte bir hayır vardır diye boşuna dememişler.

6. 11 Nisan 2010
  7. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    675
    Ödül Puanları:
    113
    cok uzuldum canim mafoldumben cok saygisiz bir adammis seni hic dusunmemis. bu adami unutman gerek canim. seni ararsa falan arla gorusme artik. tamamen bitir...ona buna karsi senin basini egdirmis, seni istemiyor resmen yaa daha once akli neredeymis?? insallah en yakin zamanda unutursun canim, biraz sabreteceksin artik...

8. 11 Nisan 2010
  9. MaTaHari

MaTaHari papatya Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    "Eğer aileni karıştırmazsan olsun bu iş." de ne demek. akannehir

Ne yani senin ailen karışmıcakta buna kim karışacak?alsanaalsanasmile
    Seni büyütüp beslesinler bu yaşa gelsinler bide nişanına karışmaya hakları olmasın oh ne ala memleket.

Bi insan nişanlanacağı kişinin ailesine değer vermiyorsa o kişiye değer vermiyordur benim için.
    Senin ailenin bu işe karışması değil karışmaması anormal olur.Ablan o kadar yoldan geliyor damat adayı görüşmeyi reddediyor.Ne sanıyor bu kendini? :eek:klava:

Canım aslında çok şanslısın böyle bir adamla başlamadan bitirmek en iyisi ya evlendikten sonra ailene değer vermediğini anlasaydın Allah korusun daha kötü olurdu...

Bir insanı kaç yıl geçsede aradan evlenmeden önce tanımak çok daha iyidir. Sakın ama sakın üzülme senin ailene değer vermeyen birini sen ne yapacaksın.Gitsin tek başına ne hali varsa görsün... :mymeka:

10. 11 Nisan 2010
  11. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    çok üzüldüm canım gerçekten çok zor bir durum ama baksana şimdiden seni ne kadar üzmüş
    bırak gitsin, bundan sonra da seni üzmeye devam edemesin.
    emin ol böylesi daha hayırlıdır
    inşallah bir an önce toparlanıp unutabilirsin.
    zaman her şeyin ilacı
    eminim karşına daha hayırlı biri çıkacaktır.

12. 11 Nisan 2010
  13. yarenka

yarenka KIZ'ım geliyor:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    gerçekten çok kötü bir durum, çok üzüldüm.
    ne kadar terbiyesiz bir insanmış ya madem istemiyordun alışverişe niye çıktın en baştan adam gibi bitirseydin:eek:lmaz: sen de çok üzülme arkadaşım (gerçi bu da laf değil ama) bu adam için üzülmeye değmez ve kesinlikle de barışma ilerisi daha kötü olur

14. 11 Nisan 2010
  15. flamenko

flamenko Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canım çok üzüldüm :KK43:
    ama böyle korkup kaçan bi insan için üzülmene hiç deymez bırak nereye giderse gitsin
    şimdilik tabiki çok üzülürsün ama emin ol bi süre sonra iyi ki yok hayatımda diyceksin
    bundan sonra her şey istediğn gibi olur inşallah

16. 11 Nisan 2010
  17. dadlu_qirl

dadlu_qirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım hiç üzülmeee ayakta dimdik durr.. kimseye mahçupta deilsin o onun ayıbııı.. sevmek yürek isterr demekki onda yokmşşş.. ciddi bişeylere yüregi yetmemiş demekki Daha önüneee kimlerrr çıkcaaakkk tatlım içini ferah tut..

18. 11 Nisan 2010
  19. esmer gxuxzeli

esmer gxuxzeli Bismillahirrahmanirrahim" Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    iyi yapmışın bi dahada acma telfonun ailen yoksa oda yok olsun sizin haytınızdaaa