çok kötüyüm hep böylemi olucak

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve bebeto tarafından 21 Nisan 2009 başlatılmıştır.

21 Nisan 2009
    Konu Sahibi : bebeto
  1. bebeto

bebeto aşksın sen cansın sen Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar cuma günü gece sancıyla uykumdan fırladım hastaneye gittik muayne kan testi ultrason dahiliye derken sonuç cerrahi safra kesemde taş varmış acil mudahele gerekebilirmişbebegim için katlanacagım bu acılara hamileyken bu sorunu yaşayanlar varsa neolur lütfen bana tavsiyeler verin çok ihtiyacım var bana dua edin neolur allah tüm kullarının yardımcısı olsun:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleme: 21 Nisan 2009
  2. 21 Nisan 2009
  3. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.105
    Ödül Puanları:
    463
    benim safra kesesi değil ama böbrek genişlemesi olmuştu ilk hamileliğimde. aynı böyle gece yarısı sancıyla hastaneye gittik, kan testi,idrar testi derken böbrek genişlemesi dendi. bebek başını yasladığı için oluyormuş, doktor devam ederse katatrel takarız böbreğine dedi. çok korkmuştum ama gerek olmadı. bu hamileliğimde yine aynı sorunum var.

zaten hep hamileyken olur bu tip olaylar, annelik zor işte.
    inşallah müdahaleye gerek kalmaz canım, moralini yüksek tut. çok çok geçmiş olsun...

4. 21 Nisan 2009
  5. Nohcoy

Nohcoy Canlarım Benim. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    106
    Çok çok geçmiş olsun... ınş sorunsuz bir şekilde bebeğini kucağına alırsın cnm...

6. 21 Nisan 2009
  7. bebeto

bebeto aşksın sen cansın sen Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    çok teşekkürederim arkadaşlar inşallah sorun olmaz:Saruboceq: