çok kötüyüm kızlar :((

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve GAMZELXIX tarafından 27 Eylül 2008 başlatılmıştır.

27 Eylül 2008
    Konu Sahibi : GAMZELXIX
  1. GAMZELXIX

GAMZELXIX UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu ay ilk defa gonaphene kullandım ve bu sabah dr. kontrolüm vardı...resmen hayalkırıklığıyla geri döndüm :çok üzgünüm:
    yumurtalıklarım normalden iriymiş ve yumurtlamam henüz olmamış..6 ekimde tekrar çağırdı,yumurtlama için zaman tanıyalım ,belkş o zmana kadar oluşur dedi...ama ben resmen çöktüm,çok moralim bozuldu.yumurtası sonradan gelişen varmı ...
    lütfen bişeyler yazın,iyide olsa kötüde olsa duymaya ihtiyacım var

2. 27 Eylül 2008
  3. Sersoy

Sersoy www.ebruhane.blogcu.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu kadar üzülme bence... dr kötü bişey dememişki yumurtanın geç oluşması birçok kişide oluyor.. heni göç döllenme diyoruz ya ona benzer birşey bu sen içini ferah tut... ayrıca ben kullanmadım ama ilacın bünyeye ektisi biraz zaman almış olabilir.. kendine zaman tanı.. herşeyin bir vakti zamanı var unutma.. Rabbim hayırlısını versin

4. 27 Eylül 2008
  5. GAMZELXIX

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah öyledir,iyi dileklerin için teşekkür ederim...herşeyin hayırlısı ama yinede elimde değil işte çok üzgünüm

6. 28 Eylül 2008
  7. GAMZELXIX

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    60 kişinin olkuyup ta 1 kişinin yorum yapması ve destek olması çok ilginç.....tüm kk bayanlarına teşekkürler

8. 28 Eylül 2008
  9. simeray

simeray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım belki bende bir dahaki ay yumurtlama için ilaç kullanacağım. ama şimdi fazla bi bilgim yok. ama bu ilaç işe yaramazsa başka bir ilaç verebilir dr. yada dozunu değiştirebilir. sakin olmaya çalış ve moralini bozma. herşeyde bir hayır vardır. öncelikle kafan rahat olmalı... diyorum ama bende pek başaramıyorum. sen yinede kötü düşünme. iyi düşün iyi olsun.

10. 28 Eylül 2008
  11. pelinsuat

pelinsuat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende yumurtlama tembelliği vardı ve yumurtalarım küçüktü ama hamile kaldım sakın canını sıkma allah sağlıklı versin olup da ellerinden uçması daha kötü benim bebeğim melek oldu allahım kucaklarımızı doldursun

12. 28 Eylül 2008
  13. GAMZELXIX

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok üzüldüm canım başın sağolsun....inşallah tekrar olur bebeğin.ben de düşük yaptım ve aradan 1,5 sene geçti hala olmadı...çok istiyorum.Allah inşallah herkesin gönlüne göre verir

14. 28 Eylül 2008
  15. duygu2008

duygu2008 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canımm inşallah allah gönlüne göre verir......bak tecrübeli arkadaşlar paylaşmış senle. yaşadıklarını...zamanı gelince olur inşallah...allah hayırlısnı versinn...kendini üzme bu kadar canım benimm...

16. 28 Eylül 2008
  17. batuhanim

batuhanim 1 prens 1 prenses annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    canim benimde yumurtalama tembelligim vardi ve 6 sene ugrastim sonunda cok sükür hamile kaldim ve oglum su anda 1 yasinda
    eger doktoruna güveniyorsan kesinlikle canini sykma canim rabbim verecegi ve alacagi zamani bilir bu konuda sana sadece sabir sabir sabir diyebilirim
    ve haplar konusundada malesef bir bilgim yok

18. 1 Ekim 2008
  19. serenalar

serenalar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.423
    Ödül Puanları:
    163
    canım bende aynı ilaçtan kullanıyorum benim yumurtam var ama 11mm geçmıyo 20mm olması gerekıyormuş herhalde bu ay günde 3 tane verir inşallah sende iyi bir sonuç alırsın üzülme canım bende çok stres edıyorum bişey degişmiyor sters hormonları hormonlarda yumurtaları büyümesini engellıyormuş morelimizi yüksek tutmamız gerekıyor rabbim yardımcımız olsun hepimizin