Çok kötüyüm ve çok korkuyorum :(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Allegra tarafından 26 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Allegra
  1. Allegra

Allegra Rüya'm gerçek oldu :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar selam,
    2 gündür foruma giremedim, başıma neler geldi neler: Önce dün sabah kahverengi bir lekelenme oldu, dr.umu aradım hemen progestan verdi ve dinlenmem gerektiğini söyledi. İşe gitmedim bütün gün yattım, sonra akşama doğru kalkıp evin içinde biraz dolaştım ve anında kanamam başladı. Yattığım sürece sorun yok, ayağa kalkınca önce bir ağrı başlıyor, sonra da kanama. Öyle çok korktum ki... Bugün doktordaydım, asıl korkuyu şimdi yaşıyorum. Ultrasonda kesem gözüküyor, ama hala kalp atışı yok. Gelişimini tamamlayamamış ya da ölmüş olabilir diyor doktor mafoldumben Haftaya çarşambaya kadar bekleyeceğiz, çarşamba yine kalp atışları duyulmazsa alacağız diyor mafoldumben Çok kötü hissediyorum kendimi, bir yandan çevremdekiler beni kötü ihtimale alıştırmaya çalışıyorlar. Moral verdiklerini sanıyorlar ama beni daha çok üzüyorlar :gitme: Doya doya ağlayamadım bile öyle kötü hissediyorum ve öyle çok korkuyorum ki...... senağlama

2. 26 Ağustos 2009
  3. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Ayy sus canım kötü şeyler düşünme inşallah hayırlısıyla kanaman kesilecek , kalp atışları başlıyacak canım

4. 26 Ağustos 2009
  5. kuzuzuzubambino

kuzuzuzubambino Anne Şeni Çok Şeviyom.... Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Hakkında hayırlısı canım..... :çok üzgünüm:

6. 26 Ağustos 2009
  7. gundogmadan

gundogmadan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canim ya dur bakalim daha takviminde alti arti 2 gun yaziyor, daha erken bu kadar karamsar olmak icin alttan bile bakilinca daha bu haftanin sonuna dogru kalp atisi aliniyor. yolc sac gorundu mu peki? Insallah, hayirlisiyla duyarsim canim kalp atisini. simdi dinlen bol su ic. ee doktor kanamanin nerden geldigini soylemedi mi? dua edelim hep beraber, ne olur yipratma hicbir sey net degil.

8. 26 Ağustos 2009
  9. Sevil_83

Sevil_83 Guest

çok üzüldüm canım kaç haftalık bebeğin?

10. 26 Ağustos 2009
  11. Allegra

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Yolk kesesi var boş gebelik değil diyor, ama geçen hafta neyse bu hafta da o, bir gelişme yok yani, o yüzden gelişmesi durmuş ya da ölmüş olabilir dedi. Öyle olmayadabilir bu hafta ille de duyacağız diye bir şey de yok dedi doktor ama Çrş.ya kadar duyulmazsa alıcaz dedi ya o çok fena içime oturdu senağlama Sizce başka bir dr.a da gideyim mi? Yani haftaya 7,5 haftalık olacak kalp atışı duyulmasa bile sağlıklı olma şansı var mıdır kafam çok karışık :1no2:

12. 26 Ağustos 2009
  13. ilke_nur

ilke_nur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    canım hatırladın mı beni. seninle aynı durumdaydım. bende pazartesi aşırı mide bulantısından dolayı doktora gittim. kese 20 mm olmuş. yolk sac izleniyor ama bebek yok dedi. 7 eylüle gün verdi. kendi doktorum 28 ağustosa gün vermişti bende çok kötüyüm ayrıca bebek içinde 1,5 aylık dedi hafta söylemedi.

çok üzüldüm ya inşallah kötü birşey yoktur ve alırsın meleğinin kalp atışlarını. bu mübarek günde Allah c.c den ümit kesilmez. bende çok korkuyorum:çok üzgünüm:

14. 26 Ağustos 2009
  15. DUYGUSUZduygu

DUYGUSUZduygu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canimmmm benimmm yaaaa cok cok gecmiss olsunnnn

16. 26 Ağustos 2009
  17. Sevil_83

Sevil_83 Guest

üzme kendini eğer bi ümit varsa bekle.Bebeğine böyle daha çok zarar verirsin.Strese girme.İyi olucak görüceksin.üzülme.başka bi ultrasona gir vakit kayb etmeden.

18. 26 Ağustos 2009
  19. Allegra

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Sağolun kızlar... ılke Nur inşallah hayırlısıyla güzel haberler veririz burdan canım