Çok kötüyüm ya :(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve burcumm23 tarafından 1 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Kasım 2008
    Konu Sahibi : burcumm23
  1. burcumm23

burcumm23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben 2 yıllık evliyim.27.10.07 evlilik tarihimiz ve bu yıl 27.10.08 de eşimin babasını (kayınpederimi) kaybettik.senağlama Eşim babasınada çok bağlıydı.Şimdi artık her evlilik yıldönümümüz matem günümüz olucak bu özel günümüzü hiçbirzaman yaşayamayacağım senağlamasenağlama Aranızda benim durumumda olan varmı acaba ?

2. 1 Kasım 2008
  3. Yuhanna

Yuhanna ♥ Shimmer Gold ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım 1-2 sene geçince yine kutlamaya başlarsınız diye düşünüyorum,evet babası sonuçta ama hep böle devam etmez,bi süre sora alışılıyor,her ölüm yıldönümünde yasını tutacağını sanmam

4. 1 Kasım 2008
  5. NohutluPilav

NohutluPilav :)))))))))))))))))))))))) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    öncelıkle allah rahmet eylesin..arkadaşında dedigi gibi bir kaç yıla kadar özel gününüzü kutlamalarınız devam eder taiki fakat o gun babasının da aklından çıkabilecegini sanmıyorum bence küçük bir ayrıntı bu hayatta takılmayın derım ama sadece bir öneri.................

6. 1 Kasım 2008
  7. cimcime2709

cimcime2709 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :KK43: İlk önce başsağlığı diliyorum...eşin kutlamak istemesse sakın problem yaratma ailelerimiz hayatta en önemli varlıklarımızdır o günün tarihi sebebi ile aklına gelecektir diye düşünüyorum şöyle bir şey yapsanız nikah tarihinizde kutlasanız hem sizin içiniz rahat olur hemde eşinizin aklına bugün babam ölmüştü diye takılmaz
    sevgiler a.s.

8. 1 Kasım 2008
  9. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Yani özür dilerim ama okuyunca ilk aklıma "koyun can derdinde kasap et derdinde " lafı geldi. Allah gecinden versin sizin ebebeyinlerinizden biri böyle bir tarihte vefat etseydi inanın bana evlilik yıldönümümüzü kutlayamayacağız keşke 2 gün sonra olsaydı demezdiniz...
    Anlıyorum aslında sizi, kadınlar için daha özel geçsin isteniyor bu günler o zaman sizde evlilik yıldönümünü değilde örneğin ilk tanıştığını günü kutlayın. Ama kesinlikle eşinize bunu yansıtmayın çok kırılır hatta sizden bile soğuyabilir.

Son düzenleme: 1 Kasım 2008
  10. 1 Kasım 2008
  11. onuseviyorum

onuseviyorum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bence aynı şey sizin ebeveynlerinizden birinin
    başına gelse sizde kutlamak istemezdiniz.
    böyle zamanlarda özel günler
    değerini yitirir bence...

12. 1 Kasım 2008
  13. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    valla şu durumda düşündügünüz şeye hayret ettim ne tuhafsınız
    eşinizin başı sagolsun

14. 1 Kasım 2008
  15. _SeReNa_

_SeReNa_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya bende şunu anlamadım.. 27/10/2007 tarihinde evlenmişseniz, 1 yıllık evli olmuş olmuyor musunuz? :S 27/10/2008 yani ilk evlilik yıldönümünüz..

16. 1 Kasım 2008
  17. EU3

EU3 Guest

allah allah ilginc....esinizin babasi olunce ilk bu mu akliniza geldi? bence evlilik yildonumunu kutlayamiyorum diye yas tutacaginiza, esiniz babasini kaybetmis ona destek olun bir es olarak....hayret bisey yani...

18. 1 Kasım 2008
  19. AnnemBirMelek

AnnemBirMelek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım haklısın.eşiniz babasını ailesinden bir bireyı kaybediyor ve siz ne düşünüyorsunuz tamam evlilik yıldönümünüz ama yanı şimdi olur mu bi can kaybediliyor arkadaşım sen aynı şeyi yaşasan inankı böle düşünmezdin(Allah gecınden versin) ogün eşine daha iyi davran illa kutlama yapmanız gerekmez sıkıca sarılın birbirinize.destek olun bu önemlı canım arkadaşımm.kolay değil başınız sağolsun.yoksa eşinizde evlılık yıldönümünü kutlamak isterdi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.