çok kötüyüm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve myline tarafından 18 Haziran 2010 başlatılmıştır.

18 Haziran 2010
    Konu Sahibi : myline
  1. myline

myline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ....................

Son düzenleme: 20 Haziran 2010
  2. 18 Haziran 2010
  3. dusunmemlazim

dusunmemlazim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    153
    ayyy bi prenses gelicek ama hic aramiyolar oyle mi? :eek:lmaz: hayret bu insanlar ya..
    magnezyum eksikligi kasilma yapiyormus, o yuzdendir belki kasilmalarin..
    ben de seninle ayni durumdayim. nazimi cekicek kimsem yok, sagolsun esim mecburen idare etmeye calisiyo ama bana yetmiyo..
    hamilelik psikolojisi herhalde dokunsalar aglayacak durumdayim mafoldumben
    bebeginden teselli al, ben oyle yapiyorum onunla konusuyorum, sohbet ediyorum.. opuyorumnanaktan

4. 18 Haziran 2010
  5. brn1987

brn1987 meleğimi büyütüyoruz Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar niye moralinizi bozuyorsunuz siz üzüldükçe bebişinizde üğzülüyo kasılmalar o yüzden olabilir kız bebek oldu diyemi aramıyorlar bendde kız bebek bekliyorum kimse istemese bile o benim meleğim ve ben istiyorsam sorun değilki eşimde bende hep kızımız olsun istedik naza gelince eşine bol bol yapabilirsin aileleer zaten çok çekemiyo ben,m annem rahatsız ve o benden çok nazzlanıyo ama umrumda değil dibine kadar naz yapıyorum ben eşime oda sıkılıyo bazzen bi senmi doğuruyorsun ne kadar abartıyorsun diyo daha çok nazlanıyorum mecbur çekiyo nazımı çekmek zorunda zaten sonuçta onunda bebeği

6. 18 Haziran 2010
  7. mihri01

mihri01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnaım bende ilk 4 ayımda öyleydim hiç kimseyi görmek istemiyordum ama çok şükür geçti bu durm çünkü bebeğe çok zaralı bence hemen çık dışarı gez dolaş hiç kimseyi kafanı takma sadece kendini ve bebeğini düşün

8. 18 Haziran 2010
  9. sudemebru

sudemebru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kıs bak ya üzülcek şeyinmi yok başka boşver milleti senin bi prensesin olcak ötesi yokki o senin canın senin bi parçan senin meleğin ah ya keşke kızım kollarımda olsaydıda kimse istemeseydi hiiiiiiiiiiiiiiiç umrumdada olmazdı önemli olan eşimle benim başkaları değil kendine gel şükret başkalarının yüzünden bebişini üzme çok kızarım sana kendinede çok dikkat et o bi doğsunda öle gör inş hayırlısyla alırsın kucağına bak üzme bebişi

10. 18 Haziran 2010
  11. myline

myline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ..............

Son düzenleme: 20 Haziran 2010