çok kuru pullanan cilt için nemlendirici

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve meldir tarafından 5 Ocak 2010 başlatılmıştır.

5 Ocak 2010
    Konu Sahibi : meldir
  1. meldir

meldir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar artık kafayı yemek üzereyim her şeyi deniyorum ne yapacağımı şaşırdım anlım soyulmaktan renk değiştirdi kıpkırmızı pul pul günde 3 kere nemlendirici sürülür mü ?
    artık kulandıklarımı saymaktan bıktım...
    aynı sorunu yaşayıp kullandığı kremden memnun kalan var mı ?

2. 5 Ocak 2010
  3. harmoni

harmoni canlarım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım kremleri yüzüne sürmeden önce gülsuyunu pamuğa dök ve yüzünü iyice sil.Sonra nemlendirici sür.Pullanmanın kalmayacağını düşünüyorum.Bnedede aynı problem vardı bu yöntem iyi geldi.

4. 6 Ocak 2010
  5. mars34

mars34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    benneyaptımki

Son düzenleme: 6 Ocak 2010
  6. 6 Ocak 2010
  7. mars34

mars34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Benim cildim de çok kuru.Pul pul oluyor soğuk havalarda.Geçen gün cildim kıpkırmızı oldu.Niveanın (galiba ismi) rahatlatıcı bakım maskesini almıştım.Birde ballısı var.Kuru ve hassas ciltler için olanını alacaksın nemlendirmesi için.Kıpkırmızı olan cildim (sebebi de diaderminin göz makyaj temizleyicisini göz dahil yüzümün her yerine sürmem) bir anda maskeden sonra rahatladı.Bembeyaz oldu.Niveanın Q10 gece kremini de aldım oda iyi.. Ankara da 4 yıl , Aksaray da 7 yılım geçti.Ordayken ayağıma bile krem sürdüğümü hatırlıyorum sertleştiği için....benneyaptımki

8. 7 Ocak 2010
  9. meldir

meldir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    tşk. ederim arkadaşlar hala tester deniyorum almaktan bıktım artık anlımdaki pullanma geçmiyor ama gül suyunu tonik olarak deneyeceğim...

10. 7 Ocak 2010
  11. magrenta

magrenta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    153
    bence sabun kullanma yüzüne uygun bi yıkama jeli gibi bişi bul mümkünse cildiyeye git krem sürmenden önce yüzünü biraz ıslat daha faydalı oluyormuş ben akşamları temiz cildimi ıslatıp bebak acı badem sütü pamuğa döküp sürüom yumuşacık oluyor bu arada nivea falan değil sebamed yada başka bi ürün kullan bence ben banyodan sonra vücudum nemliylen bebek yağı sürüom en son yüzümede sürüom bunuda deneyebilirsin ama sonrasında yüzüne krem sür sadece bebe yağı yetmez

aa bide kese yapıp ölü dreiden kurtulmanda lazım önce ama fazla zorlamadan nazikçe yap hassastır şimdi kuru bölgeler