çok moralim bozuk oğlum çok ısırıyor

Konusu 'Davranış Bozuklukları' forumundadır ve kubosss tarafından 16 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

16 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : kubosss
  1. kubosss

kubosss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar sizden yardım ısteyecegım ne yapacagımı sasırdım artık oglum 15 aylık yaklasık 4,5 aydır ısırmaya basladı onune kım gelırse buna bende dahıl ısrmayla bırlıkte sacta secıkıyor saclarımı kestırdım onun yuzunden heryerını kırdı cok acıtıyor ısırdıgı yerlerın ızı mutlaka kalıyor ben bıle aglıyorum bazen acısından bıde cocukları dusu un lutfen bana bır akıl verın ne yapmam gerekıyor

2. 16 Temmuz 2009
  3. denizkxixzxixl

denizkxixzxixl o bir bücür cadı Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    çocukların böyle tuhaf davranışları oluyor canım, benim yeğenimde 1-1,5 yaşlarındayken durmadan kafa atardı. gerçekten. kucağımdayken dan dun indirirdi kafasını yüzüme, burnuma, ağzıma nereme gelirse...
    bir gün gözümün altındaki kemiğe tam 4 defa kafa atı. aynı gün düşünsene. bir hafta gözüm mosmor gezdim. ama sonra unuttu. çok tepki verip dikkatini çekmeyin. hoşunuza gittiğini düşünüp keyiflenip devam etmesin. dikkatini başka şeylere çekmeye çalışın, yeni şeyler öğretmeye çalışın unutacaktır.

4. 16 Temmuz 2009
  5. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence onu parka bahceye götür stres atacak onu yoracak seyler yap bazen hiper aktif cocuklar böyle oluyor doktora götürsen sana sakinlestiri türünden seyler verirler konusmadan anlayacak yastada değil ilgisini dağıt hepsinin dönem dönem değisik huyları oluyor ama üzerinde durmazsak kalıcı olabilir

6. 16 Temmuz 2009
  7. kubosss

kubosss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadasım keske goturebılsem rahat rahat parka cocuklara yaklastırmmamaya calısıyorum saat yapıyor resmen:) cok kotu sac cekıyor umarım zamanla gecer bu sene sırf bu yuzden ıse baslamıycam bakıcıya teslım edersem kesın zarar verır tepkı vermeyım dıyorum ama canım cok accıyor dayanamıyorum cvplarınız ıcın tessekkur edrım

8. 3 Ağustos 2009
  9. secosel

secosel hayatçokgüzel Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim oğlum da seninki gibiydi meger özerklik dönemi diye bişey varmış internetten araştırdık uzmanların dediklerini yaptık 1 ayda bayagı düzeldi sürekli hayır yapma dediğimiz için oluyormuş hayır demek yerine hemen dikkatini başka şeye çekmek gerekiyormuş şuanda oğlum 14 aylık ve biz olumlu sonuç aldık sende bir araştır canım