Çok moralim bozuk !

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve arwen85 tarafından 30 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : arwen85
  1. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kasımda evleniyorum..ve evlenicegim kişi bana eski erkek arkadasımla cinsel birşeyler yaşayıp yaşamdıgımızı sordu..ben sormasında degilim ama ben ona ilişkinin basında herşeyi anlattım birşey yaşamadıgımı sadece öptügümü söyledim..oda bana birsürü şey sordu..resmen onu tanıyamadım..demekki aklında soru işaretleri var ki bana bunları sorabiliyo..cok üzgünüm..bana güvenmemesi tam evlilik arifesinde inanın sok etkisi yarattı bende..ve benım zarım esnek cıktı doktor dedi bana bunu..bana inanmaması benı cok üzdü..bense ondan başkası ile olmadım...belkide bunu yazdıgım için bu konu kapanır bile..ama dayanamadım birilerine içimi dökmem gerekiyordu...sizce ne yapayım...

2. 30 Ağustos 2009
  3. seratonin

seratonin ))(beni seviyorum)(( Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    gidip muayne mi ettirdi seni :kızgın:
    iğrenç ötesi birşey bu yaptığı

4. 30 Ağustos 2009
  5. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yok ettirmedi ama ben gittim ama isterse onunlada giderim.giderim onunla ve onu terk ederim...

6. 30 Ağustos 2009
  7. EU2

EU2 Guest

ee madem sana bunu sorucak kadar şüpheli neden seninle evlilik planı yapıyor çok tezat yaa hem güvenicek kadar sevip evlenmek istiyor hemde evlilik arifesinde yaptığı densizliğe bak ne acaip kişiler var RABBİM ne oluyo bu erkek milletinee:mymeka:

8. 30 Ağustos 2009
  9. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Bazıları böyle oluyor canım.
    Cevaplarından tatmin olmuş mu beyimiz peki?

10. 30 Ağustos 2009
  11. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bilmiyorum ki tatmın oldumu..ama ben böyle birine dayanamam ki..ona dedim ki neden soruyorsun irdeliyorsun insanın aklında yokken aklına sokuyorsun..neden geçmiştesin hala diye cıkıstım..ama cook üzüldüm..inanmıyorsa neden evleniyoo yazıklar olsunn

12. 30 Ağustos 2009
  13. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    inanmiyorsa sevmiyordur benim icin...
    namuzu iki bacak arasinda arayan zihniyet var oldugu sürece daha cok genc kizimiz muayne ettirilir....
    tavrini koy mutlaka aklinda soru isaretleriyle hicbir ciddi adim atma bence...

14. 30 Ağustos 2009
  15. Buucuuu

Buucuuu Benim tatlı tüçük yumurtam ☺ Üye

Beğenildi:
    330
    Ödül Puanları:
    113
    Tamam bu soruyu sorması ve güvenmemesi için geç kalmış. Ama aklı karışmış sanırım. Yani önce sen ne yaşadıysan anlatmışsın. Sonra acaba diyeceği bir olay olmuş. Ve sana tekrar sormuş. Erkeler güveniyorum diye duygusal düşünmezler. Ya anlatmağı şeyler varsa diye düşünürler bence. Bu yüzden olabilir. Ama güvenmese evlenmeyi düşünmezdi. Bence içine bi kuşku düşmüştür sadece. Çünkü bu esnekliik çok sık rastlanan bi durum değil bildiğim kadarıyla.

16. 30 Ağustos 2009
  17. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bilmiyorum ama ben cok kırıldım...hemde cok fazla zamanında da söyledim ona..bana bugun dedi ki ben öncesinde bişeyler yaşayan biriyle evlenemem başkaları gibi namus beyindedir diyemiyorum dedi..ben oyle biriyle yapamam dedi..evlenicegim insanda ararım dedi..ulan evlencegin insan benım ne saçmalıyorsun sen diyicektim ama sustum..güzellikle anlattım ona herşeyii
    birde diyoki yanaktan mı püştün diyoo..bende hayır dedim dudaklarından öpptüm bende yalan yok dedim..
    bilmiyorum sınırlarımı zorluyo

18. 30 Ağustos 2009
  19. seratonin

seratonin ))(beni seviyorum)(( Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    peki sen ona sordunmu canım geçmişinde ne haltlar yediğini (kusura bakma ama sinirlendim )