Cok mu kotu Dusunuyorum.....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve cadaloz99 tarafından 25 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Ekim 2010
    Konu Sahibi : cadaloz99
  1. cadaloz99

cadaloz99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Selam arkadaslar .. Ben 7 aylik hamileyim ve amerikada dogumumu yapacagim .. Insallah bir aksilik cikmazsa dogumu yanima annem gelecek ... Ve sorunum ablamin da hamile kalmasi .. Dun ogrendim daha ablamda 4 aylik hamileymis ... Ve biz ablamla konusurken ben daha dusunmuyorum , Sen dogur annem yanindan gelsin ben de o zaman yapacagim diyordu.. Simdi ne bu ..Ben simdi sevinsem mi uzulsem mi anlayamadim.... Annem yanimda 3 ay kalacak sonra birlikte donecektik .. Annem benim yanimda oldugu zaman babama ablam yardim edecekti.. cunku 3 ay uzun bir sure ... Ve ben hamile kalmadan once bizimkilerle konusmustum ,.. Ablamin hamileligi zor geciyor biraz ...Annem benim yanimdayken ablamin cocuklarina o bakacakti .. Ablamin bakicisi var o sadece cocuklarin basinda duracakti .. 3 ay gibi bir zaman da .. ve ablamin 8 yasinda kizi var ... 3 ay daha bekleyemez miydi ? Arkadaslar ben mi kafama taktim . bir kac ay daha bekleyemezmiydi . hamile kalmak icin .. Simdi annemide strese soktu benide... Sizce biz mi abartiyoruz ... Siz olsaydiniz ne yapardiniz ? Biraz uzun oldu kusura bakmayin ...

2. 25 Ekim 2010
  3. cadaloz99

cadaloz99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Neden kimse bisey yazmiyor ?

4. 25 Ekim 2010
  5. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    canim ne diyebilirsinki sonucta olan olmus
    bundan sonrasi icin cözüm bulmaya calismaktan baska cagre yok
    allah yardimciniz olsun hayirlisiyla alirsin bebegini kucagina insallah

6. 25 Ekim 2010
  7. adenes

adenes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ablanızınki planlı bir hamilelik ise bu kadar şey konuşulup planladıktan sonra biraz ayıp olmuş açıkçası yaptığı, ben olsam bende kızardım, çünkü sizin ilk bebeğiniz annenize daha çok ihtiyacınız var ve yurtdışında yaşıyorsunuz öncelik sizin olmalıydı ancak sürpriz bir hamilelik ise ablanızınki yapacak birşey yok malesef anneniz ikiye bölünecek oldukça zor olacak, herşeyin hayırlısını dilemek lazım bundada bir hayır vardır elbet,allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağınıza alın bebeğinizi inşallah..

8. 25 Ekim 2010
  9. cadaloz99

cadaloz99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    planli bir hamilelik degil di diyor .. Acikcasi ben pek inanmiyorum ... Ama bana ayip etti gibime geliyor .. Bu hamileliginden 2 ay once de dusuk yapmisti .. Ben de o sira yeni hamile kalmistim .. Hatta o zamanlar konusmustuk . ben en az 6 ay beklerim demisti ..Bide kafama takilan 8 yasinda kizi var . onunla dogum tarihleri ayni olacakmis ..Siz olsaniz ne dusunurdunuz yaa .. Aklima geldikce sinirleniyorum... Ablama cokkk kirginim ..Bide cok iyi anlasirdik ...

10. 25 Ekim 2010
  11. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    olanla ölmüşe çare yok, düşük nedeniyle psikolojisi iyi değildir kıskanmıştır seni belki yapmıştır ilgi istiyordur herşey olabilir, boşverin üzülmeyin başka bir çare arayın ablanın kaynanası dursun yanında o zaman.yani bir teyze ya da yakın bir tanıdık.kardeş bu atamazsın satamazsın yapacak birşey yok :) yiğeninize sevinin bence

12. 25 Ekim 2010
  13. cadaloz99

cadaloz99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Tabiki cok sevindim . Ama hamileleik iste kafama takmadan da yapamiyorum....Az once tel konustum . dun biraz kirici konusmustum .. Sigara kullaniyordu biraktin degilmi dedim . 6 nefes cekiyorum dedii . merak etme senden az iciyorum dedi .. Sinirlerimi cok bozdu yaa.. Oysaki ben sigarayi biraktim .. Ilk zamanlar 4 _ 5 nefes cekiyordum....

14. 25 Ekim 2010
  15. cadaloz99

cadaloz99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Arkadaslar yaa . konusmaya dertlesmeye cok ihtiyacim var .. Kimse neden bisey yazmiyor yaa

16. 25 Ekim 2010
  17. cadaloz99

cadaloz99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Ben iki yere konu actim heralde .. yeniyim sitede ... Buradan konum kapatilir heralde...

18. 25 Ekim 2010
  19. cadaloz99

cadaloz99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    konumun kapatilmasini istiyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.