Cok mu kotu Dusunuyorum.....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve cadaloz99 tarafından 25 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Ekim 2010
    Konu Sahibi : cadaloz99
  1. cadaloz99

cadaloz99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Selam arkadaslar .. Ben 7 aylik hamileyim ve amerikada dogumumu yapacagim .. Insallah bir aksilik cikmazsa dogumu yanima annem gelecek ... Ve sorunum ablamin da hamile kalmasi .. Dun ogrendim daha ablamda 4 aylik hamileymis ... Ve biz ablamla konusurken ben daha dusunmuyorum , Sen dogur annem yanindan gelsin ben de o zaman yapacagim diyordu.. Simdi ne bu ..Ben simdi sevinsem mi uzulsem mi anlayamadim.... Annem yanimda 3 ay kalacak sonra birlikte donecektik .. Annem benim yanimda oldugu zaman babama ablam yardim edecekti.. cunku 3 ay uzun bir sure ... Ve ben hamile kalmadan once bizimkilerle konusmustum ,.. Ablamin hamileligi zor geciyor biraz ...Annem benim yanimdayken ablamin cocuklarina o bakacakti .. Ablamin bakicisi var o sadece cocuklarin basinda duracakti .. 3 ay gibi bir zaman da .. ve ablamin 8 yasinda kizi var ... 3 ay daha bekleyemez miydi ? Arkadaslar ben mi kafama taktim . bir kac ay daha bekleyemezmiydi . hamile kalmak icin .. Simdi annemide strese soktu benide... Sizce biz mi abartiyoruz ... Siz olsaydiniz ne yapardiniz ? Biraz uzun oldu kusura bakmayin ...

2. 25 Ekim 2010
  3. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    294
    Ödül Puanları:
    203
    kazara olmuştur belkı ,istemeden ..boshayallersmile

4. 25 Ekim 2010
  5. yeldadogus

yeldadogus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    üzülme. arkadaşın da dediği gibi kazara olmuştur. aldırsaydı diyemiyeceğinize göre... hep planlar istenildiği gibi olmuyor malesef. en iyisi B planı bulun.

6. 25 Ekim 2010
  7. concealed

concealed Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    olan olmuş yani artık o bebekte doğacak. ablam da doğuracak diye sinir yapmana gerek yok. asıl sorun senin annene güvenerek bu işe girmen. her zaman bir b planın olacak. Allah korusun ya annen hasta olsaydı. ya da annen ikinize de bakamıyacağım çocuklarınıza kendi başınızın çaresine bakın da diyebilirdi.

Son düzenleme: 25 Ekim 2010
  8. 25 Ekim 2010
  9. cadaloz99

cadaloz99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Allah once anneme saglik versinde , gerisi onemli degil . bir sekilde bebislere bakilir .. Ama cok bozuldum.. Ben olsam ne yapardim diye dusunuyorum .. Ben biraz daha beklerdim diye dusunuyorum..Bide ablam calismiyor.. Ben saka yolla ablama sen benim bebege bakarsin degilmi diyordum ? ben turkiye de calisiyorum ... Onun icinde bozulurmus .. Esimin benim icin calissin demesine de cok bozulurmus ....Bedava da bakmiycakti .. biz fazlasiyla maddi manevi yardim ederdik ...

10. 25 Ekim 2010
  11. minikyaramaz

minikyaramaz Okeye 4. bekleniyor... Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    çok çok katılıyorum...

sonuçta çocuk yapmak anneye ya da başkasına güvenilerek yapılmaz.

12. 25 Ekim 2010
  13. cadaloz99

cadaloz99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Annem saglikli olsunda baska bisey istemem.. Benim anneme bu konuda guvenip bebek yapmaya karar vermem ...( tabiki is basa dusunce ben mecbur bakacagim ) yurt disinda oldugum icin anneme sordum anne 3 aylik yanima gelebilirmisin diye ..Annemde tabi sen yap allah izin verirse saglikli olursanm gelirim tabiki dedi ... o Yuzden ben yurt disinda bebek yapmaya karar verdim ..ve burada da bosum calismiyorum...Ama once sagli diliyorum tabiki canim annecime..

14. 25 Ekim 2010
  15. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ikinizde annenize güvenerekmi hamile kaldınız ne acayip. şimdi sen kıskançlık yapıyorsun olmuşsa olmuş e var bunda daha sevinmelisin çocuğunla yaşıt bir kuzen ne güzel birlikte büyüyecekler. ben bebek için uğraşırken abimin 2. bebeği oldu çok sevindim. keşke aynı anda olsalardı daha güzel olurdu. ben hala uğraşıyorum ama gidip onu koklamak çok hoşumada gidiyor kıskanmıyorumda. herkesin evladı kendisine.

16. 25 Ekim 2010
  17. cadaloz99

cadaloz99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Guzel arkadasim konuyu tam olarak ouyupta yorum yazarsaniz sevinirim.. Ikimizde anneme guvenerek hamile kalmdik.. Benim derdim annem yanima gelecek ve babam yanliz kalacak annemimde ve benimde kafamiza taktigimiz bu konu...Ortada bir kiskanclik soz konusu degil .. Siz abinisi kiskandiniz heralde siz cocuk icin ugrasirken onun ikinci cocugu olmasini

18. 25 Ekim 2010
  19. perseid

perseid Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

çok çirkin bir üslup:umursamaz: hamile kalabilmek için uğraşmanın ne demek olduğunu bilmiyorsunuz.. bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlara burdan laf vurmaya kalkışmayın lütfen....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.