Çok mu şey istiyorum?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve xyzxyz tarafından 26 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : xyzxyz
  1. xyzxyz

xyzxyz Sadece İmtihan.... Üye

Beğenildi:
    585
    Ödül Puanları:
    238
    Benim sorunum sözlümle ilgili..aslında on a dair yazacak çok şeyim var.Hangisinden başlasam bilemiyorum.Öncelikle onu çok seviyorum.Hayatımda kimseye karşı böyle bi duygu hissetmedim.böylesine sevginin kötü tarafları da var tabi..Ben çok mu abartıyorum bilmiyorum ama bazı sorunlar var.Mesela ben onun ailesini kendi ailemden ayırmıyorum uzakta oturdukları için her zaman arayıp soruyorum.ama sözlüm benim aileme anne baba bile zor diyor.normal günü geçtim,özel günlerde bayramlarda bile aramıyor.sadece bize geldiği zamanlar ailemle konuşuyor.aile meselesini geçersek bazen bana değer vermediğini düşünüyorum.onu çok sevdiğimi belli ettim her zaman her mesajımda söyledim.ben söyledikçe şımardı sanırım.bazen dediklerini yaptırmak için tehdit ediyor,böyle yapmazsan ayrılırım filan diye..benim yüreğim dayanmıyor öyle dediği zaman..haksız olsada özür dileyerek işler daha kötü olmasın diye geçiştiriyorum.bide sözlüm çok alıngan.darıldığı zaman ben arayana kadar aramıyor.ben ona aramam seni dediğim zaman aramazsan arama ne yapim diyo mesela.ben öle bişi desem beni bi daha aramaz..onnu kaybetmekten korkuyorum..tavır yaptığım zaman hiç umursamıyo,üzüldüğüm konuları anlattığım zaman dinlio gibi yapıyo,ertesi gün yine aynı davranıyo..ne yapacağmı ,nasl davranacağımı şaşırdım.yardım edin lütfen..ben beni saygı ile dinleyen bir eş istiyorum..nasıl anlatabilirim?
    [/SIZE]

2. 26 Temmuz 2010
  3. Esila_

Esila_ Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kaçan kovalanır, bırakın siz kaçın o kovalasın.. :KK46:

4. 26 Temmuz 2010
  5. moxis

moxis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim niye okadar yüz verdin.. astar falan bırakmamış sende baksana.. hemde daha çook başındasınız..aramazsan arama ne demek.. çok kötü kırıcı şeyler bunlar.. Nye bu kadar düşüyorsun üstüne. ya evlendikten sonrada bu şekilde devam ederse? sadece nikahında olmak yetecek mi sana?.. ilgili alakalı nazını çekecek iki kapris yapıp tatlı tatlı kavga da edemeyeceksin bu gidişle sen.. otur konus evlilikten beklentilerini anlat ona ve tabiki ondan beklentilerini.. bize yazdığın gibi aynı açıkça ama kırıcı olmayan tatlı bir dille anlat. anlatmalısın..

6. 26 Temmuz 2010
  7. vantuzz

vantuzz böğürtlen Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne zmana kadar bu kadar özverili devm edebileceksin..ben bunları son erkek arkadaşıma yapmştm ve onu sevmiodm açıkçası ve pek de değer vermiodm..çünkü bana çok bağlydı bu da beni ondan soğuttu biraz mesafeli olmasını tercch ederdm karşıdaki okadr şımartnca fazla sevemiosunz cepte die düşünp göznzdeki değeri aazalıo ister istemez

8. 26 Temmuz 2010
  9. harmoni_

harmoni_ :) احلي حسوني بلدنيا Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    68
    katılıyorum. Çok üzülürsün ama bırak biraz değerini anlasın. Böyle gidersen ilerisi için endişe etmelisin...

10. 26 Temmuz 2010
  11. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Sanki roller değişmiş, o kadın siz erkek olmuşsunuz.
    Bu kadar yüz vermeyin.
    Ayrılma tehdidi yapan biriyle evlilik düşünmek ne kadar doğru bilemiyorum :umursamaz:
    Daha yolun başındasınız, iyi düşünüp karar verin.
    Dünyadaki tek erkek o değil.

12. 26 Temmuz 2010
  13. xyzxyz

xyzxyz Sadece İmtihan.... Üye

Beğenildi:
    585
    Ödül Puanları:
    238
    galiba kaybetmekten korktuğumdan bu kadar yüz verdim.ben naz yapacağıma,o naz yapıyor..ben anlamış değilim

14. 26 Temmuz 2010
  15. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Sorun onda değil ki sende..!
    Tepene çıkartmışsın,adama adeta tapıyorsun seni ayrılmakla tehtid edince özür diliyorsun.
    Hiç mi gururun yok..?
    Aşk değil takıntı bu bence.. hayatını karartırsın..
    seni sevmeyen sana ailene değer veridklerine değer vermeyen sırf ona taptığın için seninle birlikte bu adam.
    acı ama ,böyle..

16. 26 Temmuz 2010
  17. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.319
    Ödül Puanları:
    463
    ay allah aşkına annemi babamı bayramda bile aramaz diyosun, ne sana saygısı var ne anne-babana, bırak küserse küssün, giderse gitsin
    bu adamla evlenirsen bu şekilde bitmişin yani...
    ya yola getircen, gelmiyosada bay bay dicen

18. 26 Temmuz 2010
  19. havingzl

havingzl mutlu yarınlar... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    bencede dünyadaki tek erkek değil. benim sevgilim bi yapsın bunu bi ailemi umursamasın bi peşimden koşmasın hayatını başına yıkarım. olurmu öyle şey. gerçekten rol değişikliği olmuş sizde resmen. bence böyle devam ettikçe iyice tepene çıkar. al karşına konuş. olursa olur. olmazsa yol ver gtsin. ömür geçmez öyle...