çok mutluyum allah hepinize nasip etsin

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve tugbaozlu tarafından 13 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

13 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : tugbaozlu
  1. tugbaozlu

tugbaozlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar mrb 11+3 hamileyim bu benim 3. hamileliğim elde var 0. 2 kez olumsuz şeyler yaşadım.çok şükürki endişelerimden arındım.Dün 2 li tarama testi yapıldı. tokattan gop. üniverstesinde takiplerimi yaptırıyorum. ayrıca kanımda pıhtılaşma ve troid yetersiliğim var. ama dün gördüm çok şükür çük şükür rabbime ultrosansa bakmaya başladığı bize kıcını kaldırıp el salladı hıc durmuyodu surekli el bacakları hareket ediyodu o kadar dua ettim ki rabbim duydu çok şükür bunları size yazarken gözyaşlarıma engel olamıyorum o hareketleri geldikçe aklıma 2 test çok şükür hiç bişey çıkmadı ve turkıyede 16 dr yaptıgı kalp damarından ultrosanla atıslarını takıp ederek yapılan bı testi daha uyguladı kalbıylede ılgılı bi sorun yok. mubarek perşembe günü sizinde dualarınız kabul olsun. bu arada bu haftada bebegını gorup cok harektlı oludgunu goren varmı bızımkı çok mu yaramaz :):KK46: aynen burdakı gıydı kıcının ustunde duaramıyodu :dance:

2. 13 Mayıs 2010
  3. gelincik37_34

gelincik37_34 hasretine gebeyim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canım Rabbim bağışlasın yavrunu inşallah sonuna kadar sağlıcakla devam eder hamileliğin sorunsuz güzel bir hamilelik sonunda hayırlısıyla kucağına al yavrunu Allaha emanet ol canım

4. 13 Mayıs 2010
  5. c_n

c_n AŞK'sın sen... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    masallah canim bebisine :nazar:
    bizimkide oyleydi o haftada ama 10 gundur gormuyom ozledim bebegimi mafoldumben
    canim insallah saglikla kucagina alirsin bebegini rabbim korusun hepsini bize bagislasin:KK46::CüvCüv::Saruboceq:

6. 13 Mayıs 2010
  7. Nazo

Nazo HAYAT SEVİNCE GÜZEL Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Umarım sonuna kadar mutlu huzurlu sağlıklı bir hamilelik geçirirsin ve kucağına almakda nasip olur bebişini.Benimkide öyle sürekli hareket halinde gerçi benimki büyüdü biraz teyzesi biz 24. haftamızdayız.Umarım bende kucağıma aldığım günleride görürüm.Geçen gelişmiş ultrasona girdim.Birde resmini verdiler yakışıklı oğlumun bende ona bakıp bakıp içim gidiyor valla

8. 13 Mayıs 2010
  9. ceylinn35

ceylinn35 ceylinn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım hayırlı uğurlu olsun hep böyle mutlu ol inşallah benimkide o haftalarda çok hareketliydi yerinde duramıyordu şu an 17 haftalık hamileyim cinsiyeti erkek halk arasında şöyle bir söylenti var erken dönemde çok hareketli olan bebekler genellikle erkek oluyor kızlar birazdaha sakinler seninkide erkek olabilir bilmiyorum artık :)))

10. 13 Mayıs 2010
  11. tugbaozlu

tugbaozlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşşekürler mutlluğumu paylaştığınız için mutlluğumuz daim olsun bebişlerimizi sağlıklı sıhatli kucaklarımıza alalım.içimde benimde erkek geçiyo kızları çok seviyorum ama bide nedense bana herkez erkek olucak diyo kızlar içinizde cildi bozulan saçı kipiği vs dökülen varmı hani öyle bir genelleme var ya tüm bunlar olursa kız olurmuş. bide pazartesi 4 aya gireceğiz herkez göbeğin çıkmamış diyo :)) sevinsemmi üzlsemmi bide ilk neye aş erdeniz ben ist. kr pidesine ve inanmıcaksınız amaasabah namazında kelle paça çorbasına bunu duyanlar erkek olur diyo hayırlısı ikiiside yok sizde tüm olanları paylaşırsanız sevinirm bide miyedeniz bulanıyomu

12. 13 Mayıs 2010
  13. guldanem_17

guldanem_17 HAYIRLISI Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok sevindim Allah tamamına erdirsin inş.... sorunsuz bir hamilelik geçirirsinnnn canımmmmm

14. 16 Mayıs 2010
  15. benmeltem

benmeltem kardelen Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    allah hayırlısıyla kucagında göstersın benımde gözlerım doldu dayanamam böyle seylere 2 oglum 38 günlük bır kızım var benımde hepsının asermesı degısıktı ve 3 de erkek dıyolardı bende kız hastasıyım 9 ay mıdem bulandı kokular dahıl herseyden tıksındım dualarım senınle kendıne ıyı bak:nazar:

16. 16 Mayıs 2010
  17. dilser

dilser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah allahın hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın..tebrikler cnm.

18. 17 Mayıs 2010
  19. gulll

gulll Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlısıyla 40 haftayı doldurduğun günleride görürüz inşalllahhhhhh bebişinede sanada maşallah canım :nazar: bazı bebekler çok hareketli oluyor normal yani :)) bizimki ilk haftalar pek sakindi eşimle sana çekmiş bebek rehavete düşkün diye dalga geçiyordum. ama sonrasında bir hareketlendi halende hiç durmuyor :KK70:))))