Çok mutluyum ama...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve rakun tarafından 11 Ekim 2010 başlatılmıştır.

11 Ekim 2010
    Konu Sahibi : rakun
  1. rakun

rakun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar ben uzun zamandır siteyi takip ediyorum fakat çok yazmıyordum.Benim kafamı kurcalayan bi konu var... ben yaklasık 1 senedir bi çocuktan hoşlanıyordum hatta hoşlanmaktan daha öte ama arkadaş olduğumuz için pek belli edemiyordum.Son zamanlarda baya yakınlaştık ve bana artık 'biz' olmak istediğini söyledi tabi bende istediğimi söyledim ve ilişkiye başladık... Şimdilik herşey süper gidiyor ama erkek arkadaşım şimdiye kadar o kadar çok kızla çıkmış ki kime sorsam o çocuk seni üzer diyor :KK43: ben 20 yaşımdayım ve ondan önce 1 kişiyle çıktım yani bu konularda tecrübesizim diyebilirim... Ve onunla her konuşmamızda benim hakkımda çok şey duyacaksın ama lütfn bana sor diyor eğer 1 haftalık ya da aylık bi ilişki isteseydim senin gibi bi insanla birlikte olmazdım, başka birisiyle olurdum dior. böyle söylemesi biraz güven veriyor ama yinede etraftakilerin söyledikleri sürekli aklımda ve bana ne zaman güzel bi söz söylese inandırıcı gelmiyor daha öncekilere de hep aynı şeyleri söylediğini düşünüyorum. açıkçası mutlu olmam gerekirken düşüncelerimle anı mahvediyorum :KK43: Ve bazı hareketlerinde çok rahat daha başlayalı 2 gün olmuştu elimi tuttu sarıldı ben çok erken olduğunu düşünüyorum ama ona bu tarz şeyler normal geliyor ne yapıcm bilmiyorum :KK43: Sizce nasıl davranmam gerekiyor etraftakilere kulaklarımı tıkayamıyorum ama ondan da vazgeçemiyorum

2. 11 Ekim 2010
  3. Su-Perisi

Su-Perisi Meleğim iyiki varsın... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım bu zamanda çoğu erkeğin düşüncesi bu kızı nasıl yatağa atabilirim...
    daha 2 günlükken adam seni öpmeye başlamış..
    bence bunlara bi süre izin verme..
    o zaman ne olduğu ortaya çıkar zaten..
    milletin ne söylediğinede kulak asma..
    zamanla sende görürsün senin için ne düşündüğünü...
    inş sonunda üzülmezsin...mutluluklar..

Son düzenleme: 11 Ekim 2010
  4. 11 Ekim 2010
  5. rakun

rakun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle mesajın için tşk ederim öpmek değilde sarılıyor bi defa yanağımdan öptü ama tabi bu da mazur görülecek birşey değil :KK43: bana eğer o tarz bi ilişki isteseydim emin ol seninle başlamazdım dedi ama geçmişini çok kafama takıyorum.

6. 11 Ekim 2010
  7. DERXIXNDENXIXZ

DERXIXNDENXIXZ aşka aşığım bal gibi... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    içinden gelmeyen, kendini rahat hissetmediğin bişey yaşamak zorunda değilsin.
    bir kadın önce güvenlik arar, kendini güvende hissetmek ister. senin kafandaki soru işaretleri giderilmeden kendini hiçbir yakınlaşmaya mecbur hissetme.
    ayrılmanı veya uzaklaşmanı gerektirecek bir durum yok gibi. zaten sen de bu çocuğu istiyormuşsun. keyfini çıkart flörtün ama kimse sana içine sinmeyen bir yakınlaşmayı dayatamaz. bu konuda da korkma ve net ol.

8. 11 Ekim 2010
  9. rakun

rakun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet o konuda netim aslında zorlamıyor hatta böyle utangaç olman hoşuma gidiyor diyor ama herkes sen onun etrafındaki kızlardan farklı olduğun için ona cazip geliyorsun gibi sözler ediyor ve ben etrafımdan çok etkilenen bi insanım :KK43:

10. 11 Ekim 2010
  11. jasmeen

jasmeen Yasemenler dile geldi ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlığında sewiyeni belirle . Nasıl başlarsa öyle dewam eder . Diğer insaların söylediklerini elbette
    dinle ; ancak nasıl hissediyorsan ona göre karar wer . Kimsenin dolduruşuna gelme .

Zamanla , arkadaşının kişiliğini tanırsın , daha çok yeni birlikteliğiniz .

12. 11 Ekim 2010
  13. DERXIXNDENXIXZ

DERXIXNDENXIXZ aşka aşığım bal gibi... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya haddim değil, burnumu sokmamam lazım ama nedense içimden bi ses bu çocuk çok sağlam ayakkabı değil diyor. ne bileyim " bu utangaç hallerin daha çok hoşuma gidiyor" demeler falan.
    p.ç galiba bu.
    dikatli ol ablacım, çok kaptırma kendini...

14. 11 Ekim 2010
  15. rakun

rakun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Dışarıdan baktığımda bende diyorum cidden tam bi p.ç die ama benimleyken çok mülayim birisi oluyor :S

16. 11 Ekim 2010
  17. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163
    Güveninizi kazanmak için en ideal sözler bunlar, üstüne üstlük sizin yanınızda bambaşka biri olduğuna inandırmış sizi... Elbette iki ihtimal var ya temiz bir çocuk sizinle hidayete erdi ya da tekinsiz bir tip... Fakat madem sizin utangaç olmanızdan hoşlanıyor onun gereğince davransın ve diğer kızlardan farkınızın "farkına varmışken" ona göre davransın...
    Sarılmasından da rahatsızsanız bunu açıkça belli edin, e kendi demiyor mu zaten, "Utangaç olman hoşuma gidiyor." diye, ar perdenizi aralamaya çalışmasın o zaman... :eek:lmaz:

18. 11 Ekim 2010
  19. Ruyamsiin

Ruyamsiin u'r my dream <3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    benim en iyi arkadasimin sevgilisinin de birsuru sevgilisi olmus, herkes onun hakkinda kotu seyler soyluyo ama cocuk gercekten seviyo arkadasimi, artik yuva kurmak istedigi icin birakti bi gunluk/bi haftalik iliskileri ve asik oldu :asigim: aslinda bu biraz yasla alakali cunku sevgilin olgunsa ileriyi dusunur ve kisa suren iliskilerin hic biseye yaramadigini gorup asik olmak ister ve belki asik olabilecegi kiz sen oldugunu dusunuyordur

ama terside olabilir : bazi erkeklere cok kisi ile cikmamis kizlar daha cazip gelebiliyo bazen, cunku "basit" olmayan kizlar daha zor tavlanildigi icin kendi kendilerine "iddia" ya giriyorlar bakalim bu kizida tavlayabilecekmiyim diye :eek:klava:

bunu onu iyi taniyip, zamanla gorebilirsin canim ama yasamak istemedigin seyleri yasamak zorunda degilsin, icinden ne geliyosa oyle yap, sirf bi insani mutlu etmek icin biseyler yapma. opuyorumnanaktan