Çok mutluyum!! Rabbime şükürler olsun ki hamileyim!!

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve GXUXNIXSXIXGXI tarafından 30 Ekim 2008 başlatılmıştır.

30 Ekim 2008
    Konu Sahibi : GXUXNIXSXIXGXI
  1. GXUXNIXSXIXGXI

GXUXNIXSXIXGXI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    MERHABA ARKADAŞLARIM,
    Uzun zamandır foruma giremiyordum... Daha önce sizlerle paylaşmıştım, Şubat Ayından beri arka arkaya 1 aşılama, 2 tüp bebek denemesi geçirmiş ve negatif sonuç almıştımm... Arka arkaya deneme yapmak doğrumu değilmi iyice kafam karışmıştı, hem fiziksel hemde manevi olarak yorulduğumu hissediyordum...Ağustos ayı sonunda başka bir merkezde başka bir dr.ile görüşmek istedim..hem yaşadıklarımı başka bir uzmanın değerlendirmesini istedim.. hemde yeni bir öneri yada yapılacak farklı bir şey varmı diye merak ediyordumm... eşimle birlikte hem yorgun hem duygularımız karmakarışık çok yakın bir arkadaşımın önerdiği merkezde bulduk kendimizi... Dosyam incelendikten sonra ilk muayene sonucu büyükçe bir kistin oluştuğu ortaya çıktı... biraz endişevericiydi... adet döneminde kontrolden sonra değerlendirmeli ve bu arada doğum kontrol hapına başlayalım denildi... çok şükür ki Eylül ayının ilk haftası adet ile birlikte kisti atmışım...doğum kontrol hapına başladık hemen... bu arada ağırca bir bağırsak enfeksiyonu geçirdim...28 Eylül de lucrin, 30 Eylül de merionallere başladıkkk.. çok çok yüksek doz uygulandı.. 15 Ekim de yani doğum günümde 5 yumurta toplandı..3 tanesi olgunmuş ...2 tane 1.kalite embiriyo 18 Ekimde transfer edildi... veee bugün 12.gün... test günü.... Allahıma binlerce kere ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ HAMİLEYİMMMMMMMMM... :nazar: :hooray:

Son düzenleme: 30 Ekim 2008
  2. 30 Ekim 2008
  3. deniz_yildizi

deniz_yildizi Canımsın.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok sevindim canım senin adına gözünüz aydın Allahım olmayanlarada versin inş.
    Allah kucağına almayıda nasip etsin

4. 30 Ekim 2008
  5. elifzeynep2008

elifzeynep2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Tebrikler canım . Benim de tıpkı senin gibi bir başarısız aşılama ve iki tüp bebek denemem var. üçüncü için merkez araşrırıyorum. Umut ışığı oldun bana darısı başımıza inşallah...

6. 30 Ekim 2008
  7. comebaby

comebaby tek yumuta ikizlerim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    tebrik ederim darıısı başımıza

8. 30 Ekim 2008
  9. açeyla

açeyla Açelya Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    selam. Tebrik ederim canım. Allah tamamına erdirsin Sağlıklı kucağına almayı nasip etsin. darısı isteyenlerin de başına.

10. 30 Ekim 2008
  11. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    çok sevindim günışığı.demekki senin de anne olma vaktin gelmiş.rabbim kucağına almayı nasip etsin.kaç çıktı değer canım?

12. 30 Ekim 2008
  13. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    Gözün aydın:lepi: çok sevindim Allah tamamına erdirsin inşallah

14. 30 Ekim 2008
  15. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    tebrikler canım benimde aşılamam var ama olmassa tüp bebege geç dediler ama yumurta toplama işlemi çok acı ve agrılı oluyor diye duydum vede şahit oldum resmen korkuyorum .
    saglıkla kucagına alman dilegile kendine iyi bak

16. 30 Ekim 2008
  17. GXUXNIXSXIXGXI

GXUXNIXSXIXGXI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hepinize çok teşekkür ederim,
    daha önce geçirdiğim denemelerde KK den çok şey öğrenmiş, destek ve moral almıştım... Şimdi de mutluluğumu sizlerle paylaşmak o kadar güzelll kiiii.... bugün ki değer 135.. cumartesi tekrar test ve dr ile görüşme var... İnşallah rabbim herşeyin yolunda gitmesi için yardımlarını esirgemez... RABBİM HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN VE TEZ ZAMANDA SAĞLIKLA, MELEKLERİMİZE KAVUŞTURSUN...

18. 30 Ekim 2008
  19. Kizil Deniz

Kizil Deniz Acil tıp teknisyeni :)Yiğit anası Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin sorunsuz bi şekilde inşaallah darısı tüm anne olmak isteyenlere :asigim: