çok mutluyuz:)ilk defa teyze olacağım.....

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve ksksuperisi tarafından 10 Ekim 2010 başlatılmıştır.

10 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ksksuperisi
  1. ksksuperisi

ksksuperisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    hihoyyyt:KK46::ecrin_bebek:bundan 3 ay önce çok mutlu bi haber kız kardeşimin hamile oldugunu öğrendikk ve tabi bu haberde beni çok mutlu etti çünkü ilk yeğenim aileminde ilk göz ağrısıı...haberi alınca çok mutlu oldummm uçuyordum sevincimden hayatta en çok istediğim şeydi bir yeğenimin olması...6 ay sonra miniik tırtılımız yanımzda ne diceğimi ne söleyeceğimi bilmiorum çok mutluyum günleri sayıyoruz anneannesi dedesi ve benn...bir an önce kucağımıza alacağımız günü iple çekioruz allah herkese bu duyguyu tattırmayı nasip eylesin:)

2. 10 Ekim 2010
  3. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    tebrik ederim canım hayırlı olsun.a.s..........:teytey:inan teyzelik bambaşka bişey ...opuyorumnanaktanbenimde bir tane yeğenim var 15 yaşında çok yakışıklı oğlumuz:nazar: elimde büyüdü hatta arada anne bile der bana opuyorumnanaktançok hoşuma gidiyor inan kendim doğursam bu kadar severim heralde ....Şeniz

4. 10 Ekim 2010
  5. ksksuperisi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    saol canımm bende daha şimdiden böle isem doğmaddan doğduktan sonrsını hiç düşünemiorum bile:)

6. 10 Ekim 2010
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Hayırlı olsun inşallah..:nazar:
    Ancak konunuz yanlış yerde,sanırım taşınır..gamyoncuiremsu

8. 10 Ekim 2010
  9. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    ilk torun cidden çok tatlı oluyor.
    bnmde ablamın ilk bebeği olduğunda 8 yaşındaydım.4 yeğenim daha var ama onun yeri bambaşka.

10. 10 Ekim 2010
  11. ksksuperisi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    siz baya bi erken yaşamısınız bu duyguyu....evet bizi de şimdiden heyecan sardı bakalım hayırlsıı:)

12. 10 Ekim 2010
  13. gatto

gatto Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benimde 9 aylık bir kız yeğenim var. İnan çok başka bişey, hayatta hiçbir bebeğe böyle bir sevgi duymamıştım. çok farklı bir duygu. doğduktan sonra daha farklı oluyo emin ol. onu ilk yanımıza getirdiklerinde hastanede, yalanıyordu süt arıyodu, sonra ağlamaya başladı, o anı hiç unutamıyorum. hergün ondan haber almazsan rahat edemiyor insan. o kadar özlüyorumki işteyken arayıp sesini dinliyorum. öyle bişey teyze olmak.

14. 11 Ekim 2010
  15. jasmeen

jasmeen Yasemenler dile geldi ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ALLAH bağışlasın . Tebrikler opuyorumnanaktan

16. 11 Ekim 2010
  17. sedefimm

sedefimm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    oy oy :) tebrik ederim benimde ( iki tane dünya güzeli ve dünya yakışıklısı) yegenlerim var teyze olmak bir başka ya onların bana düşkün olmaları teyzemm diye sarılmaları herseyi unutturuyor insana ne stres kalıyor ne gun yorgunlugu :) rabbim sag salim kavustursun ailenize cok güzel heyecanlar rabbim herkese yasatsın bu duyguyu

18. 11 Ekim 2010
  19. ksksuperisi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    çok teşekkürler çok saolun..evet ya zaten teyze demek anne yarısı demek ben zaten beebekleri çok severdim oldum olası hep kuzenimkileri falan sevmeye giderdim şimdi kardeşimin olacak benim yeğenim kendi kanımdan kendi canımdan olan kız kardeşimin bebeği onu daha da çok sevicemm herhaldeee:)