Çok mutsuzum ben artık :'(

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve ^^biricigim^^ tarafından 17 Aralık 2009 başlatılmıştır.

17 Aralık 2009
    Konu Sahibi : ^^biricigim^^
  1. size nasıl anlatıcamı bilemiyorum. nerden başlicamıda bilemiyorum anlatsam roman olur bizimkisi... ben eşime kaçtım ailemi bırakıp ona kaçtım.. çok severek evlendik.. üniversite sınavına girdik akşamı kaçmıştık herşey güzeldi . evlendik bi ayrı evimiz bile olmadı. kayınvalidemlerle yaşadık 3 sene çünkü askerlik vardı o yüzden eşya almadılar. iy igüzel o günleri atlattık asker dönüşü 1 ay sonra işe girdi eşim.. herşey güzeldi sorun falan yoktu.. sonra oğlumuz dünyaya geldi.. çok mutluyduk.. maddi durumumuzda iyiydi sonra eşim işinin . yılında çıkış aldı işten çıkarıldı.( tam 1,5 yıldır işsiz bu zaman diliminde altın tazminat ne varsa hepsi bittii.. evimizde kira.. şuan elimizdeki tek para 450 lira.. nereye iş başvurusunda bulunduysa işe giremedi...:KK43: ve bu 1 hafta içinde 2 başvurumuz vardı onlarda olumsuz sonuç verdi ve ben isyan ettim.. akşam yemeği esnasında kavga ettik.. kavga büyüdü ve bana vurdu.. öyle bi şekilde vurdu ki başıma beynim yerinden çıktı sandımve ben kayınpederimi aradım geldii... anlattım herşeyii.. oğluna kızdı.. ve halaa başım çok ağrıyoo burnumun üzerine kadar indi ağrı.. yazımı ağlayarak yazıyorum :KK43: çok mutsuuzum hayatımda ilk kez pişman oldum.. napıcam ben bana yardım edin bana akıl verin kızlar....senağlama

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Aralık 2009
  2. 17 Aralık 2009
  3. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Şimdi bu saatten sonra bunu söylemenin bir faydası yok ama eh be kızım evlliği evcilik mi sandınız....
    Daha siz çocukken evlilik kaçıyormuydu da kocaya kaçtın... ışi gücü olmayan askere gitmemiş, eline mesleğini almamış bir çocuğa kaçmşsın, hadi aşıktın aşktan gözün kör oldu... Ne diye hemen çocuk doğurursun... Yaa ben de eşim de kaç yıldır aynı sektörde çalışan ve çok iyi firmalarda çalışan kişileriz ve yönetici pozisyonunda çalışıyoruz... Yaşımız da ben 32 oldum o 36 daha yeni korunmayı bıraktık....
    Kendinizi atmışsınız bir ateşe bir maceraya da o günahsız yavrunun ne suçu vardı....

Eşinin vurmasına bişey diyemiyorum. Şiddet ne zaman neyi çözmüş ki karı-koca kavgasını çözsün... Ama işsizliğin, ailesini geçindirememenin sıkınısı var üzerinde sen de üzerine çok gittiysen kendini kaybetmiş olabilir... Çok htalı, ama eminim özür dileyecektir...

Bence sizin şu anki orununuz eşinin sana vurmasından daha da ciddi....
    Umarım eşin en kısa zamanda iş bulur...
    Sen de iş arasana, sekreterlik markette kasiyerlik falan gibi.... Kriz dönemlerinde bayanların iş bulması daha kolay oluyor...

4. 17 Aralık 2009
  5. çocuğu hemen yapmadıkki işimiz oldu öle yaptk bugüne kadar hiç böyle hissetmemiştim kendimi :KK43:

6. 17 Aralık 2009
  7. slowmotion

slowmotion bencil değil sencil:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    allah kolaylık wersin insallah

8. 17 Aralık 2009
  9. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.692
    Ödül Puanları:
    463
    eşin çok baskı altında kalmış sanırım ama tabii bu sana vurmasını mazur göstermez, bunca yıldan sonra ilk defa sana vurmuş olması nasıl bir manevi bunalımda olduğunu gösteriyor, sanırım aynı manevi bunalım senin içinde geçerli, bence sende kendine iş bak, nasılsa kayınvaliden ilgilenir çocukla, umarım ikinizde iş bulup feraha çıkarsınız

10. 18 Aralık 2009
  11. balxixm.

balxixm. zaman eskiye dönermi...? Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzülme...hayatta belli dönemlerde sabrını sınar allah sizde bu dönemleri geçiriyosunuz...bence birbirinize destek olun anlaşılan ikinizinde sinirleri bozulmuş..inşallah en kısa zamanda iş bulursunuz..

12. 18 Aralık 2009
  13. inşallahh arkadaşlar inşalah iş buluruz..

14. 18 Aralık 2009
  15. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bence hemen yapmışsınız... Henüz askerden yni dönmüş bir erkeğin çocuk yapmayı düşünebilmesi için bir şirkette yada aynı sektörde en az bi 3-4 yıl çalışmış olması gerekir...

16. 18 Aralık 2009
  17. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

ne diyeceğimi bilemedim.
    neden çocuk yaptın demeyeceğim.eşin işe girdikten sonra yapmışsınız zaten. bir gün işsiz kalabiliriz diye hiç çocuk yapmmanız gibi bir şey olamazdı zaten.
    düşmez kalkmaz bir Allah.eşin bellliki çok gerilmiş ve bunalmış.keşke sofrada o kadar üstüne gitmeseydin.bak benzetmek gibi olmasın,Allah göstermesin ma daha bu gün gazetede işsizlik yüzünden kavga ettiği eşini öldürüp kendi intihar eden,arkasında 4 çocuk bırakan babanın haberi vardı:sinifsinif:demem oki Allah kourusun ama çaresizlik kötü bir şey,üstüne bir de sen eşinin üstüne bu kadar gidersen bu sizi daha çok çıkmaza sokmaktan başka bir işe yaramaz.
    çocuğun kaç yaşında bilmiyorum ama sende iş baksan.bırakacak kimsen yoksa evde çocuk falanda bakabilirsin.
    evlilik iyi ve kötü günde diye başlar.bu dönemi seninde desteğinle atlatabilirsiniz belki.
    yani oturduğunuz yerden neden iş bulamadın diye eşine çatmak en kolayı.
    ekmek cidden aslanın midesinde.
    Allah yardımcınız olsun.

18. 18 Aralık 2009
  19. destina25

destina25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

ben de gözlerim yaşlı yaşlı okudum yazdıklarını benımde esım calısmamı ıstemıyo bıde bebek problemı cok bunalmıs durumdayım ama kendımı sankı sahte bı bunalıma suruklemıs gıbı hıssetıım yazdıklarını okuyunca erkek ıssızlıgı cok daha can sıkıcı bu mubarek gecede dılerım allah yardımcın olsun ınsallah aranız duzelır esın ıyı bı ıs bulur..