Çok mutsuzum çok

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve seldus tarafından 5 Aralık 2009 başlatılmıştır.

5 Aralık 2009
    Konu Sahibi : seldus
  1. seldus

seldus ♥ ♥ küçük paşam ♥ ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kıslar canım cok sıkkın derdimi annem dısında kimselere anlatamıyorum sizle paylasmak istedim..ben bayramdan 20gün önce kaynanama kalmaya gitmiştim hem kırkımızı cıkarırız hem de bana deişiklik olur diye..orda cok bunaldım bana kötü davrandıklarından falan deil ne bileyim eşim yanımda olmayınca kendi evimde olmayınca gittiğime pişman oldum ama bayramdan önce de dönemedim :KK43:((( kayınbabam grip oldu adamcagız bize gecmesin diye odasından hiç cıkmadı ama gel görki bayramın ilk günü bana gecti benden de bebeişime ilk gün ben acili ikincigün de bebeğpim acile yetiştik.ben ilac kullnamadım ama küçücük bebeğime antibiyotik verdiler bi sürü surup :KK43:((( bayramda hiç biyere gidemedik eve kapandık kimse de gelmedi biz hastayız diye nesse son günü evimize geldik eşim işe baslayacaktı..eve bi geldim beni baska bi süpriz bekliyordu... eşim ben yokken kapı pencere acık bırakmıs ev havalansın diye eve fare girmiş..pisliğinigördüm ama geldiğimin ertesi günü.... cıldırdım ...o gece fareyi yakaladı eşim ben sinirden aglaya ağlaya kafayı gözü şişirdim..salı gününden beriidri evi dezenfekte etmeye basladım.. hasta hasta halı kilim yatak yorgan kalmadı yıkamadıgım kıs kıyamette..bi yandan hastayım bı yandan cocugum ası oldu 3 yerinden sancısı at durmuyor ...bugün bitti işlerim 3 gündür de kurdugumuz tuzaklara fare falan gelmiyor ama pskolojim mahfoldu ona da degdi mi buna da degdimi varmı baska acaba diye evde gezinemiyorum..sinirlerim mahfoldu..bebeğim de ben de hastayız kuzumun ilgiye ihtiyacı var ama ben temizlik yapmaktan omunla ilgilenemiyorum bile..mafoldumben .kadın tutsam güvenemem..nesseki bitti ama ben de bittim...

sizle paylasmak istedim..sanırım bunalımdayım ...mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

2. 5 Aralık 2009
  3. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    kuzum yaa üzme kendini kadın tutsaydın iki gün dip temel başında duruncaa güzel temizlerler heralde yaa ikinizede çok geçmiş olsunn üzülme yanlız değilsin derdini paylaşacakk burda bak kaç kişiyiz hep yanındayızz canımm ...

4. 5 Aralık 2009
  5. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    yasadıgınz durumu anlayabiliyorum çünkü bunlar 2 yıldır hep benimde basımda ama lütfen kendinizi sıkmayın;beterini düşünüp mutlu olabilirsiniz;benim meleğim sizin ki kadar şanslı olmadı;hasta insanların yaklaşmaları;doktorların acemiliği sebebiyl kaybettim meleğimi;geçen yıl 8 aylık hamileyken güve bastı evi;kaç zamandır da lağım faresiyle ugrasıyoruz;dur dinlen yok anlayacagınız..
    hayat bir ugraş..ve lütfen çaresi olan şeyler için üzülmeyin(annem öyle söylerdi bana)
    evi iyice bir temizledikten sonra dinlenirsiniz bol bol;bebeğinizle ilgilenirsiniz ve inşallah bir an evvel iyileşirsiniz..güzel günler sizi bekliyor inşalah

6. 5 Aralık 2009
  7. simaysi

simaysi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bak herşeyi yavaş yavaş atlatmışsın.Sağlık olsun bebeğine bişey olmasın,ona şükret,normal grip oldunuz herhalde,buna şükret,fareyide halletmişsiniz,sende hal kalmamıştır ama bunalıma gireyim deme,bebişin sana ihtiyacı var annesi,bende bayramda çok hastalandım,faranjit oldum,domuz gribi oldum dye şüphelenip durdum,bebeğe geçecek diye ödüm koptu,maskeyle dolaşmaktan ağzım yüzüm yara oldu valla,banada bu zor dönemde pek yardım eden olmadı,hala hastayım,bide dün 3 aşı birden oldu bebiş,onun huzursuzluğu .,Valla evide boşverdim,bebiş dünden beri üzerime yapıştı ..Dicem o ki olur böyle aksilikler,kendini koyverme arkadaşım,,,

8. 5 Aralık 2009
  9. seldus

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tsk ederim :))) haklısın daha kötüleri de var cok sükür halime ama ne bileyim yorgunlukdan mı hastalıkdanmı cok bunaldım.... bi de fare pis hayvan sonucta...

10. 5 Aralık 2009
  11. seldus

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    simaysi canım benimki de dün 3 ası oldu cok huysuz sancısı cok var..kucagımda cocukla ev sildim yaaa:KK43:(((( cok tiksindim oturamadım evde ama cok sükür grip normla geciyor yavas yavas..rabbim herkese saglık sıhhat versin..

12. 5 Aralık 2009
  13. blueflower

blueflower İki kuzusuyla musmutlu =) Üye

Beğenildi:
    2.536
    Ödül Puanları:
    238
    selduşum kıyamam yaaa... çok geçmiş olsun canım... hem hastalık hem temizlik hem de sinirlerin bozulmuş... inşallah düzelirsiniz çabucak yavruşunla... ben de çok kötü gribim kaç gündür,Boraya geçmesin diye uğraşıyorum ama burnu tıkanıyor onunda... tonimer sprey ile serum fizyolojik veriyorum... inşallah bizde yavruşlar da düzeliriz bir an önce :sinifsinif:

14. 5 Aralık 2009
  15. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cok gecmis olsun. Bence bu aralar biraz ev islerini azalt o kadar titiz olma. Bu ilk aylar alışma açısından çok önemli. Kendine biraz zaman ayir. Bebegin uyudugu zaman sende yat dinlen bir kitap oku. Bu zaman o kadar cabuk geçiyor ki, ve birdaha geri gelmicek sonra cok pisman olursun gerçekten. Birak biraz kirli olsun ne olucak, sen mutlu ol ki bebegin mutlu olabilsin. Tadini cikar bu güzel zamanin. Arada kadin cagir temizlik icin dip temel yapsin.

16. 5 Aralık 2009
  17. naz06

naz06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun selduscum. takma kafana ... atlatırsınız inş. hastalığınızı da. kadın tut bosver... valla bn kadın tutuyom yoksa bnm kocaya kalırsa yandık bn anca yemek camasır bulasık yapıyom dip bucak temızlık ıcın kadın tutuyom. rahatına bak sende bebişlerin bu ayları gerı gelmıcek tadını cıkar.

18. 5 Aralık 2009
  19. pikolata78

pikolata78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    827
    Ödül Puanları:
    113
    aşından sonra çok rahatsız oluyor demek. benimkinin aşı zamanı gelmedi daha. bakalım biz o gün ne yapıcaz.
    bu arada kolay gelsin ve geçmiş olsun :KK43: