Çok mutsuzum, ne yapacağımı bilmiyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sevenefsun tarafından 8 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : sevenefsun
  1. sevenefsun

sevenefsun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,

Ben 2 yıllık evliyim. Eşimle 3 yıllık bir arkadaşlıktan sonra severek evlendim. Geçen sene bir kızla msn de yazışırken yakaladım. Eşimden hiç beklemediğim için psikolojim bozuldu, 1 ay kadar psikologa gittim. Eşim özür diledi, beni sevdiğini benden ayrılmak istemediğini söyledi. O kızlada yıllar önce dersanede tanışıp çok hoşlandığını, tekrar karşılaşınca yaşanmamış şeylere karşı bir çekim olduğunu ama bitmesi gerektiğini bittiğini söyledi. Geçen hafta eşimle çok basit bir nedenden tartıştık ve bana 4 gün küstü. Bende gece uyuyamadım eşimin maillerini karıştırdım. tesadüfen eşimin maillerini karışıştırırken, başka bir mail adresi bilgilerine ulaştım ve aslında o kızla hiç bitmediğini 1 senedir devam ettiğini gördüm. Çok sinirlendim eşimle konuştum sabah erkenden avukata gittik ve eşim hiç itirazsız boşama protokolünü imzaladı. Bir gün sonrada avukata gitmiş ve davayı açması için vekaletname vermiş. Ben eşimi çok seviyorum, kısa bir süre sonra mahkemem olacak ve boşanacağım. Beni sevmediyse neden evlendiğini, sevdiyse bu kadar çabuk nasıl bitirebildiğini yada o kızla nasıl görüşebildiğini anlayamıyorum. Karanlık bir kuyudayım çıkamıyorum

2. 8 Ağustos 2009
  3. okyanuscuk

okyanuscuk "Ol!" emrini verirse O, derhal oluverir... Üye

Beğenildi:
    328
    Ödül Puanları:
    113
    Canım benim,,, çok üzüldüm. Rabbim kısa sürede pişman etsin eşini inş. Tabi hayırlı ise...
    Çok dua et.... Allah a güzel bir çıkış yolu vermesi ve hayırlısı için dua et...
    Sabret...

4. 8 Ağustos 2009
  5. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Allah (cc) hakkında hayırlısını versin canım..

6. 8 Ağustos 2009
  7. iklim

iklim iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    198
    allah yardımcın olsun böylesi daha hayırlı senin için demekki cnm

8. 8 Ağustos 2009
  9. sebnem42

sebnem42 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Allah sabır versin çok zor bir durum
    O kız da nasıl bir insanmış evli adamın yuvasını bozuyor
    Rabbim ne günlere kaldık hepimize akıl ver
    Sen üzme kendini canım demek boş biliyorum ama
    Dayan belkide hayırlısı budur...

10. 8 Ağustos 2009
  11. okyanuscuk

okyanuscuk "Ol!" emrini verirse O, derhal oluverir... Üye

Beğenildi:
    328
    Ödül Puanları:
    113
    Ruh halin için Kimsesiz demişsin ama eşin yanında diil diye kimsesiz değilsin. Hiçbirimiz diiliz,
    Kimsesizlerin kimsesi Rabbimiz bizimle her daim...

12. 8 Ağustos 2009
  13. ezel78

ezel78 Guest

ALLAH (cc)yardımcın olsun canım hakkında hayırlısı olsun.
    benim merak ettiğim eşin bu 1 yıl içinde hiçmi belli etmedi aldattığını.yani nasıl olduda anlamadın,bana kalırsa sen hissediyordun ki mailleri kurcalama gereği duydun.yanlış mı düşünüyorum?

14. 8 Ağustos 2009
  15. sevenefsun

sevenefsun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cocuğum yok, bundan 2 ay önce eşimle çocuk istiyorduk ve kadın doğumcuya gidiyordum. Zaten bu durumda çok canımı yakıyor. Gelecek umutlarımın hepsini yıktı.

16. 8 Ağustos 2009
  17. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Öncelikle hoşgeldiniz aramıza...

Bu internet yüzünden yuvası yıkılan tek siz dfeğilsiniz aramızda kalıcı olursanız nelere şahit olursunuz...

Ve bizler artık bu internetten tiksinmeye başladık oysa ki onun suçu yok sadece kullanım yanlış oluyor ve bu da yuva yıkmaya kadar gidiyor işte...

Eşinizin boşanmayı bu kadar çabuk kabul etmesi ilginç geldi bana acaba istiyordu da siz mi engeldiniz...

Aranızdaki güven duvarları yıkılmış, yalan da var arkadaşım evliliğiniz de biliyorum konuşması da inan kolay değil ama bence kendi hayatınıza bir yön verin...

ınşallah bundan sonrasında mutlu olursunuz, hakkınızda hayırlısı olsun...

18. 8 Ağustos 2009
  19. sevenefsun

sevenefsun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu bir yıl içerisinde aldatıldığımı hiç hissetmedim. Arada kavgalarımız oldu ve ben anneme gittim, eşim beni annemden getirdi. Oturduğumuz evden taşınmak istiyordum, ev buldu taşıdı, araba kullanmak istiyordum, pazar günleri araba sürmeyi öğretiyordu. Sevginin azaldığını hissetmiştim ama yaşadığımız tartışmalardandır yada zaman geçtikçe azalmış olabilir diye düşünmüştüm. Ogün çok basit bir nedenden tartışma çıkmış olması ve 4 günlük küslüğümüz boyunca hiç aldırır etmemiş olması, rahatsızlık duymaması beni şüphelendirdi.