Çok mutsuzum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve oyademir tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

6 Nisan 2009
    Konu Sahibi : oyademir
  1. oyademir

oyademir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aslında nerden başlicamı nasıl anlatacağımı bilmiyorum benim en büyük ve en kalıcı derdim kaynanam evet bir çoğunuzunda öğledir belki ama benimkisi aynı evde ve inanılmaz kötü bir şey maddi açıdan durumumuz kötü işsizim birde iş bulamıyorum eşiminde iş yeri doğru dürüst para vermiyor bir tek kaynanamın yarım maaşı var yarım çünkü diğer yarısını kızına veriyor kocamda sırf bu yüzden bırakmıyor gitsin memleketine ama beni kaybettiğini farkında değil ya ben her türlü fakirliğe parasızlığa razıyım ama yeterki huzurum mutluluğum olsun ama olmuyor işte çok mutsuzum annem yok babam yok sığınabileceğim kimsem yok kocamlada aram kötüleşiyor gitgide ne yapacağımı bilmiyorum tek bildiğim artık sabrım kalmadı kocamı çok seviyorum ama kaynanama dayanamıyorum daha fazla bu gidişatla ya kendimi öldüreceğim yada katil olcağım aslında sadece derdimi anlatmak içimi dökmek için yazıyorum bunları çünkü derdimi anlatak hiç kimsem yok beni dinlicek derdimi dert bilecek hiç kimsem yokk Allahım herkezin derdine derman versin benimde tabi

2. 6 Nisan 2009
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ben kaynanada bir suc göremedim...en iyi kaynanada olsa ayni evi paylastigin vakit illaki huzursuzluklar tartismalar cikar...:nazar:

Tüm hata esinde...annesnin yarim maasi icin esinden yuvasindan olacak..
    Keske insanlar bu kadar cikarci olmasa dimi:kahve:

4. 6 Nisan 2009
  5. Kalemdarbesi

Kalemdarbesi cαяρє Đίє&#3 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Hayat bir şekilde devam etmek zorunda evli değilim ama ev üstünde ev olmayacağını bildiğimden az çok seni anlıyorum peki eşin onu göndermiyor annesi hiçmi bişey demiyor madem kızına yarısını gönderebiliyor biraz gitsin onda kalsın sende 1 ay kafanı dinlersin gene size yarısını göndersin sonra gelsin yani kesin bir çözüm değil belki ama rahatlarsın bunları eşine söyledinmi?

6. 6 Nisan 2009
  7. oyademir

oyademir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet eşimdede çok suçlar var ama çıkarcılıkla suçlayamam çaresizlikle suçlarım ama tabi başka konularda çok suçu var mesela annesine sus diyemiyor karışma diyemiyor bu konularda çok suçlu ama inan kaynanamı tanısaydın yada yaşadıklarımı bilseydin kaynananda suç göremedim diyemezdin daha üç gün önce kocamla olan tartışmamda gelip bana bağrın çağıran bir kadın kocamla hiç bir özel bırakmayan bir kadın elinde olsa gelip aramızda yatacak bir kadın bizim cinsel hayatımıza bile karışan bir kadın siz düşünü artık gerisini

8. 6 Nisan 2009
  9. oyademir

oyademir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

kızının huzuru kaçmasın diye ona gidince 1 yada 2 hafta kalıyor

10. 6 Nisan 2009
  11. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Allah sabır versin:KK43: madem ki aynı evde oturmak zorundasınız o zaman mümkün olduğunca aynı odada bile oturmamaya çalış bence... bu arada eşinle bi kere daha konuşsan tek maaşla idare ederiz desen göndermez mi kaynananı?

12. 6 Nisan 2009
  13. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Canim ne gibi sorunlariniz var kaynananla bahsetsene biraz?
    Ona göre yorum yapariz bizde..

14. 6 Nisan 2009
  15. Kalemdarbesi

Kalemdarbesi cαяρє Đίє&#3 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    peki sizin huzuru neden düşünmüyor anlamadım cidden bazı kayınvalideler ibret olsun diye neler yapmalıda işte :kızgın: o kendi kızı sen nesin el kızımı sonuçta artık onların soyadını taşıyorsun oğlunun eşisin peki görümcen nasıl biri eşinle ilgili sorunları dile getirsen ama annesini suçlamadan şöle yani gecen abinle atıştık annemde tam tersine davrandı falan çok yalnızım falan desen yani kısacası acıtasyon yapsan belki annesini çeker karşına konuşur düzelir tabi görümcen senlen aynı düşünceye sahipse........

16. 6 Nisan 2009
  17. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    canim ya off bu kaynanalar sanki hayati gelinlere zehir ede bilmek icin yasiyorlar yaw hepsimi ayni olur bunlarin sanki ayni fabrikadan cikmislar :kızgın:

18. 6 Nisan 2009
  19. oyademir

oyademir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    pek umursamaz tamam annem bize gelsin der ama aslında oda istemiyor annesini çünkü damadı ve dünürleriylede sorunları var yani onlarında huzurunu kaçırıyor