çok mutsuzum:((((

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve golge_cicegi tarafından 10 Ekim 2009 başlatılmıştır.

10 Ekim 2009
    Konu Sahibi : golge_cicegi
  1. golge_cicegi

golge_cicegi Rabbim sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bana akıl verin lütfen gerçekten çok çaresizim... 16-17 yaşımdan beri tüylenme sorunu yaşıyorum o zamanlar birkez doktora gittim ve kist var dedi doktor doğum kontrol hapı verdi yan etki yaptı die bıraktım kullanmayı sonrasındada gitmedim son olarak geçen sene gittim yine aynı hapı verdi pco tanısını koydu bu doktorda aşırı tüylenme var bende erkek vücudu gibi görseniz kendimden nefret ediyorum artık doktor tüyleri dökmez tedavi dedi lazer epilasyon yaptırmalısın dedi seneye evlenicem bu halde nası olcaksa:KK43:

2. 10 Ekim 2009
  3. plasticwoman

plasticwoman Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    500
    Ödül Puanları:
    153
    Epilasyon yaptır cıcım zaten bı kac seansda bazıları yok olur bazılarıda azalır sorun olmaz...Ağdada cozum olmuyor zaten al al bıtmıyorkı :)

4. 10 Ekim 2009
  5. delal13

delal13 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende de aynı sorun var.hatta ben de seneye evlenicem.kara kara düşünüyorum.diane ye başladım.imkanım olursa lazere gidicem.allah yardımcımız olsun

6. 10 Ekim 2009
  7. golge_cicegi

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    evet cnm Allah yardımcımız olsun

8. 11 Ekim 2009
  9. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    canim mecbur epilasyon yaptiracan,ablamin bir arkadasi gaziantepten bisy getirtmis ismini bilmiyorum tuz gibi o tüyleri kökünden yok ediyormus ablamda getirtti koltuk altina yapti gercekten etkisi oldu ama henüz yapiyor onu mesela gün asiri koltuk altina sürüyor 10 dk bekliyor sonra suyla yikiyor tüyler dkülüyor..ben bi sorayim hala kullaniyor gerci yeni basladi ama koltuk altina iyi oldu bacagina filan yapiyor kullanan arkadasi cok memun ama bakalim..

10. 11 Ekim 2009
  11. glsh85

glsh85 Guest

tedavını bıtırmeden lazer hıcbır işe yaramaz cunku hastalıgından dolayı bunyen yapıyor tüyü canım

bende aynı sorun var ve tedavi oluyorum .. sonra ınsallah lazer yaptıracağım.

12. 11 Ekim 2009
  13. sevval888888

sevval888888 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende de kist ve hormon bozukluğu çıkmıştı..senin dediğin kadar tüylü değilim ama yinede hem tüyleri yok edici hemde doğum kontrol ilaçı kullanıyorum...bir yandadn da lazer yaptırıyorum..zaten tedavi olmadan lazer işe yaramaz..bünye gene kıl yapar..sonra burada lazerden memenun kalmadım diye yazarsın..diane hakkında pek iyi bişey duymadım..genelde kilo vb yan etkileri varmışş.ben yasmin kullanıyorum..doktor en az yan etkisis olan bu dedi..bide andrkor buda kılları yok ediyor

14. 11 Ekim 2009
  15. golge_cicegi

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    cnm ne olduğunu yazarsan sevinirim

16. 11 Ekim 2009
  17. golge_cicegi

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    ben diane35 kullandım kilo yaptı bir arada aldaktone kullandım o da ters etki yaptı 6 ay kullandım ama diane35 i sonra kontrole gitmedim şuan soğan kürünü deniyorum sonrasında kontrole gidip lazer düşünüyorum ama bakalım

18. 11 Ekim 2009
  19. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    benm bi arkadaşımdada kist var ve şuan büyümüş kisti ameliyat olmak zorundaymış bu da çok riskli bi ameliyat
    canım gerçekten allah şifa versin ama bakın sizinki en azından ilaçla tedavisi olan bişe bence hafife alma önce ondan kurtulmaya çalış
    sonra düşünürsün kılları ayrıca lazerde bi işe yaramaz eğer hormon bouzkluğu varsa