cok mutsuzum.....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zelixsx06 tarafından 26 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : zelixsx06
  1. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cok mutsuzum 2 ay sonra evlenıcem ve bu duruma cok üzülüyorum ailemden ayrılacagım hıc bısey eskısı gıbı olmayacak ben evin küçük şımarık nazlı kızı olmayacagım artık kim sabah beni uyandırıp zorla kahvaltı yaptıracak gece yatarken üzerim acılmısmı diye uykusunu bölüp üzerimi örtecek off offf canım annem babam sizin degerinizi cok sonra anladım nişanlım cok kırıcı olmaya başladı bana karşı stresli sinirli agresif sebepli sebepsiz bagırıyo bazen hakaret ediyor ve o böyle yaptıkca evlilikten sogudum onu cok büyütmüşüm gözümde o kadar cok düştüm ki üzerine sevgımı hoyratca kulladı ve sonuc ona delıler gıbı aşık olan ben şuan o kadar hissizimki özlemiyorum onu görmek istemiyorum bomboşum anlayacagızın çok kırgınım ona ama işin tuaf tarafı artık aglayamıyorum önceden saatlerce aglar kendımı odama kapatırdım şuan acıtamıyor artık canımı boşverdim üzülmüyorumda ne yaparsa yapsın offfff napıcam ben evlilik günü yaklaştıkca geriliyorum ailemin gözüne bakamıyorum o an aglayasım geliyor ne zormuş ele karışması kimse acımıyor üzermiyim diye düşünmüyor Allahım sen bana yardım et:gitme::gitme::gitme:

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Aralık 2010
  2. 26 Mayıs 2010
  3. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    canim evlilik, aileden ayrilmak hepimiz icin zordu.
    zamanla alisiyor insan merak etme.
    ama insan esinin olumsuz huylarina hicc alisamiyor.
    demek istedigim dogru insanla evlilik cennet,yanlis insanla cehennem.
    ozeti bu bence evliligin.

4. 26 Mayıs 2010
  5. kardelen07

kardelen07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    sana küfrediyosa içinde bazı şüphelerin varsa bi ömür mutsuz olmak yerine niye nokta koymuyosun.eğer sevseydin nişanlını hani bi türkü vardır HEM AĞLARIM HEM GıDERıM derdin.allah yardım etsin.

6. 26 Mayıs 2010
  7. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    3 sene oldu babam yıkılır bitiyor desem yapamam iki kişilik yanlızlık artık bizimkisi ikimiz içinde geçmiş olsun yapacak hiç bişey yok sadece saygı bekliyorum ondan başka hiç bişeyde gözüm yok ne yaparsa yapsın ben artık onu gercekten gözden cıkardım:KK43:((

8. 26 Mayıs 2010
  9. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    babam yikilir dyosun. ama yarin bir gun evliligin biterse daha mi iyi olacak
    o zaman daha beter yikilmayacakmi.
    bence sen bu isi otur bi guzel konus babanla
    nisanlilik donemi demek sevgi, ask, tutku, ucmak, pembe bulutlar demek......
    ama seninkinde kavga kufur...
    nisanliyken boyleyse bu adam, evlendikten sonra daha kotu olur ben sana soyleyim.
    yasakkelime

10. 26 Mayıs 2010
  11. antlara

antlara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eee evlenmek o zaman dünyanın sonu değil ya...

12. 26 Mayıs 2010
  13. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bılmıyorum kafam cok karısık bitiremiyorum işte iyi günlerimiz geliyor aklıma ona nasıl davranıcam bılmıyorum ne yapmam gerekiyor cok kırgınım konusmak hıc ıcımden gelmıor

14. 26 Mayıs 2010
  15. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Sadece saygı bekliyorum artık demişsin, zaten sana hakaret ederek saygı sınırlarını aşmış.Bu sınırlar bir kez aşıldı mı gerisi de gelir zaten... Nese oturun karşılıklı konuşun, sor bakalım seninle evlenmeyi gerçekten istiyor mu, seni eskisi gibi seviyor mu? Cevabı hayır olursa yapılacak şey belli, evet olursa da neden böyle davranıyormuş onu sorarsın bakalım ne cevap verecek.

16. 26 Mayıs 2010
  17. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    saygı beklıyorum derken artık ondan aşkmıs sevgıymıs yada ilgiymiş gıbı bı beklentım yok sadece saygı duysun bana düzeyli bi ilişkmiz olsun cok konustuk bı bakıyorsunuz benı cok sevıyor iki gün sonra bi laf ediyor benı kırabılecegini düşünmüyor korkmuyor sonra bi gün sonra ne oldu yine niye kızgınsın diyor surat yapsam ona kızıyor yani hiç bişey olmamış gibi davranmak istiyor cok yıprandım....

18. 26 Mayıs 2010
  19. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yaa şuan bizim en mutlu olmamız gerekn bi zaman degilmi balayından bahsetmemiz düğünden falan ne bilim cok üzgünüm:KK43:((

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.