çok mutsuzum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve were tarafından 14 Ekim 2010 başlatılmıştır.

14 Ekim 2010
    Konu Sahibi : were
  1. were

were Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar bugün aranıza katıldım mutsuzum evet okurken konu başlıklarını belki rahatlarım diye bende kaydoldum 7 yıllık evliyim 7 yıldır ailem ile eşim arasında sürekli problem yaşadım onlardan dolayı eşimle defalarca kavga ettik ne onlar eşimi sevdi nede eşim onları bu dengeyi benmi kurmadım yoksa onlardamı suçlu anlamadım en sonda abimle yaşadığımız sorundan sonra tamamen koptuk o olaylar büyüdü ve ben eşimin öfke sinirinden dayak yedim tabi bundan kimsenin haberi yok bu olay ilişkimizi çok yıprattı tabi oda bende yorulduk aslında 4 yaşında oğlum var bendede hata aradığım için kopamadımda böylede çok bunalıyoum napacağımı bilmiyorum

2. 14 Ekim 2010
  3. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238

Öncelikle hosgeldin. Neden ailen esini, esin aileni sevemedi biraz daha detay verebilirmisiniz mahsuru yoksa? Esinizin öfkesini sizden cıkarması da ayrı bir sorun.:nazar:

4. 14 Ekim 2010
  5. benkimimki

benkimimki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    normal sartlarda erkek, ailesiyle karisi arasinda..bayanda kocasiyla ailesi arasinda hafiften dengeyi saglar.. herseyi soylemez filan.. ama eger birbirini sevmeme durumu varsa cekil aradan!!! baska caresi yok.. birak herkes ne hali varsa görsún olan sana olur!! bu lafimi unutma derim ben.. ayrica artik evlisin..esinin buyuk hatalari olmadigi surece sana karsi oncelikle kendi ailenin yaninda olman lazim..tabiki kendi aileni silmene gerek yok ama gerektigi kadar, huzurunuzkacmayacagi sekilde gorus.. eger buna tepki gosteren bi ailen varsa bizi degil esini savundu gibi zaten o aileyle hic gorusme..insan evladinin evinde huzurlu olmasini ister..hep derler buyukler..aman onlar mutlu olsun biz bugun varsiz yarin yokuz.. iste tam oyle

6. 14 Ekim 2010
  7. cicikizsinem

cicikizsinem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    120
    Ödül Puanları:
    153
    mesafeyi korumak çok önemli aileni evine karışmasını engelle benim ailem hala bazen bana müdahale etmeye çalışır evli olduğumu unuturlar hatırlatmak gerekir güzel bir dille kendime mantıklı olanı tercih ederim bu şekilde dengeyi sağlıyorum başlarda sorun yaşadık şuan allaha şükür bir sorun yok

8. 14 Ekim 2010
  9. hales

hales Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım sakın aileni evinin icine karıştırma.tamam onlar senin ailen vazgecemezsin ama bunu güzel bir dille ve cok ısrarcı davranarak yap.ama ne olursa olsun aile işlerine kimseyi karıştırma.karşı taraf ailende olsa eşinin yanında ol.onu destekledigini bilsin.yoksa sen arada kalırsın.bana göre öncelik her zaman eşinde olsun.:eek:lmaz:

10. 14 Ekim 2010
  11. were

were Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hoşbulduk teşekür ederim.ben en çok iki tarafında paylaşama duygularından kaynaklandığını düşünüyorum eşimin kişilik olarak ben bilirimci yapısının bizimkiler tarafından kabul edilmeyişi tek kız oluşumun verdiği vede belkide bilinçsizlikten ailemle çok yüzyüze getirdim çok sıklıkla gittim buda eşimde bıkkınlık getirdi ailemle arasındaki problem haricinde hiçbir problem yaşatmıyor bir eşin yapması gereken herşeyi yapmaya çalışıyor işlerimde yardımcı gezme sevgi elinden geleni yapar tek sorunumuz ailemle ilgili herşeyde çıkan kavgalar ve bunların artık daha agır olması derin yaralar bırakması bende tam alışıyorm tam anlamıyla artık sorun bitti dediğimde yeni bir kavga beni ondan buz gibi yapıyor şuan küsüz akşamdan beri konuşmuyoruz inatcıdır kendini haklı gördüğü için adımda atmaz bende yoruldum artık

12. 14 Ekim 2010
  13. adigegokcen

adigegokcen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok zor bir durum. yaşamış biri olarak ne kadar parça parça olduğunu anlayabiliyorum. ben bir çözüm bulamadım bu duruma. eşim ailemi hiç sevmedi bende çok düşkünümdür sürekli laf etti durdu. ben korumaya geçtim ve sürekli tartıştık ve evliliğimizi 2 yıl geçmesine rağmen hala yoluna sokamadık. kendi ailelerine gösterdikleri ve senden onlara göstermeni bekledikleri ilginin onda birini gösterseler olay bitecek ama ne mümkün... Rabbim yardımcın olsun çok ama çok zor gerçekten...

14. 14 Ekim 2010
  15. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238

Karslıklı hatalar olmus birbirlerine. Halbuki iki tarafta biraz alttan alsa birbirlerine ılımla yaklassa böyle olmazmıs. :nazar:

16. 14 Ekim 2010
  17. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.377
    Ödül Puanları:
    463
    hem dayak atıyor hem trip yapanda o
    bunun haklı sebebi olmaz yani şiddetin
    ama gördüğüm kadarıyla sen kendini suçlu görmeye eşini yaptığından dolayı mazur görmeye hazırsın, dayak olayını sindirmiş görünüyosun

ailenle alakalı mevzuya gelince hiçbişey anlamadım yani anlatmamışsın sebebi sık gitmen mi, ne var bunda...
    başka bişeyler olmalı

18. 14 Ekim 2010
  19. cryptic

cryptic Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.452
    Ödül Puanları:
    288
    dediğiniz gibi dengeyi kuramamışsınız şimdide her şey sizin elinizde ik taraflada ayrı ayrı konuşup hatta onları barıştırabilirsiniz bile ama kaç yaşınadasınız bilmiyorum texcrube öneli bu tür ilşkilerde yılların ve yaşın verdiği tecrube ama iki tarafta ılımlı gibi isterseniz başarabilirsiniz