çok mutsuzum

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve pinkangell tarafından 24 Ekim 2010 başlatılmıştır.

24 Ekim 2010
    Konu Sahibi : pinkangell
  1. pinkangell

pinkangell evli mutlu çocuklu:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    5 6 aylık evliyiz ama ben mutsuzum eşim akrabaya önem vermeyen biri ve benimde görüşmemei istemio ben zaten ailemden akrabalarımdan uzağım ...dioki sen artık baska bi aileye geldin dioo...bugun bi olay olduu...kuzenimin oğlu sünnet oldu bizide çağırdılar ama uzak bi şehirde olduğumuz için gidemedik..gidince ben çeyrek parası takmak istiorum dedim kıyameti kopardı neymiş takarsam samimi olurmuşuz ..yani dediki senin sülalenle görüşmek istemiorum senin ailen bnei ilgilendirir banane sünnet olmuşssa..durumumuzun olmadığından değil aksine allaha sükür iyi ama ......hep böle sorunlar yaratıo

2. 24 Ekim 2010
  3. xxHasretimsinxx

xxHasretimsinxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    108
    O ne demek yaa evlendiysen eger o aileden kız aldıysa oun ailesinide kabullenmek zorundasın sen onun alesine aynı seyi yapsan hosuna gider mi acaba?
    Bence bu konuyu oturupiyice bi konusmanız lazım ömür boyuda bu sekilde olamaz ya :S

4. 24 Ekim 2010
  5. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    senin , eşinin ailesi ile aran nasıl peki ?

6. 24 Ekim 2010
  7. pinkangell

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kuzenim evlenir düğüne gitmek istemezzz bayram olur gitmek istemez sadece annemlere gideriz.aile buyuklerine uğramak istemez..analmıo dioki bikerede gitmesen olmazmı ..yok bikerede takmasan takı olmazmı falan bıktım artık kızlarya zaten bu yeni şehirde ailemden uzağım bide şimdi haklıymış gibi o bana surat asıo içerde maç izlio şimdii..konussamda hep kendini haklı çıkarmaya çalıo ..2 gün sonra istanbula gitcez oda iş nedeyle almanyaya..ben ailesinde kalcamm.10 gün ..demesem kızım git bigünde ailende kal demiolar ailesi.bi sorunumuz yok.ama öle yapıolar..eşim çok anlayışsız burda bi arkadsım bi komsum yok çıldırıcam birileriyle paylaşmak istedim ne yapmalıyımm

8. 24 Ekim 2010
  9. pinkangell

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    iyi canım bi problem yok.ama eşim akrabayla gitmeyi gelmeyi sevmez kendi ailesinden öle görmüş kayınvalidemde öle yapıo..yeğeni ameliyat oluo bize siz gidin dio..

10. 24 Ekim 2010
  11. pinkangell

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    sen bizim aileye girdin dedi..akrabalarımla görüşmek istemiomuş..beni senin ailen ilgilendirir dedi ..akrabaların beni bağlamaz dedi napim sünnet olduysa dedi..

12. 24 Ekim 2010
  13. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    çok ilginç..

başka bir ailenni soyadını taşıyor olmam diğerleri tarafından red edildim anlamına gelmiyor derdim.
    ayrıca bizim düğünümüzde de bir çok altın , para vs. takıldı biz hepsinle samimiydik diye sorardım?

yarın öbürgün evlat sahibi olduğumuzda iyice sap gibi kalaım. biz sünnet töreni yaparsak millet samimi olmamak için ne tebrik etsin ne altın taksın o mu isteğin diye belirtirdim.

elbette yakınlarımızın düğününe giderken maddi anlamda birşeyler yaparız. bunlar bizim örf ve adetlerimizdir.. onun ailesinde yokmuymuş böyle birşey.
    kızkardeşi var mı?
    kızkardeşi var ise artık eşinni ailesi ile mi görüşüyor sadece?
    ve annesi sadece babasının tarafı ile mi görüşüyor?

14. 24 Ekim 2010
  15. pinkangell

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    evet cnm annesi eşinin ailesiyle problemler nedeniyle görüşmüyor..kız kardesi var eşimin diorum bu durumda kızkardesinde takardı diorum hayır...nie taksın takmazdı dio...akrabalarımla ilişkilerimi kesmemi istio açıkca sölemesede...istediği bu bence..nasıl anlatcam bunaa yaaaneolur yardımcı oldun nasıl çıkıcam ben bu işin içinden yıllarca bu böle mi olcak hep ağlayacakmıyım ben...bastan söleseydi hiç evlenmezdim ben

16. 24 Ekim 2010
  17. betus_g

betus_g beyazkuzum seviyorum seni Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    kusura bakmayın ama konuyu açan arkadaşım türkçemizi düzgün kullanırsan güzel olacak
    saygılar..

18. 24 Ekim 2010
  19. pinkangell

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kuzenimin düğünü oluo gitmek istemio bayramda falan..sevmiomuş öle sıkı fıkı olmayıı