çok mutsuzummmmm

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve galatea79 tarafından 10 Haziran 2008 başlatılmıştır.

10 Haziran 2008
    Konu Sahibi : galatea79
  1. galatea79

galatea79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar Az önce Doktordan Geldim, Eşimle 1 Senedir Bebek Istiyorduk Ama Olmuyordu Biz De Artik Bir Gidelim Doktora Dedik Daha önceden Geçirmiş Olduğum Bir Kist Ameliyatim Olduğu Için Doktor Hemen Benden Rahim Filmi, Eşimden De Sperm Tahlili Istedi, Sonuçlari Aldik Eşimin Değerleri Süper Ama Benim Bir Tüpüm Kapali, Diğeri Yapişik üstelik Rahim Dede Miyomlar Varmiş. Doktor önce Ameliyatla Miyomlari Alalim Dedi Sonra Tüp Bebeğe Başlariz Diyor, Ama Benim Dünyam Başima Yikildi Sanki...eşimin Yüzüne Bakamiyorum, O çok Anlayişli Hiç Kötü Bir Laf Etmedi Ama Ben Kendimi Cok Kötü Hissediyorum, Bu Psikolojiyi Yaşayanlar Nasil Atlattiniz Bu Günleri, Ne Olur Yardim Edin...

2. 10 Haziran 2008
  3. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Dur bakalım, hemen ne yelkenleri suya indirmişsin:mymeka:, Rahim filmini bir daha çektirmeni öneririm. Çünkü her zaman iyi sonuç veremeyebilir film.

Benimde bir tüpüm tamamen tıkalı, diğerindede çok az bir açıklık var. İki tane de çocuğum var.

Doktorunla bir daha konuşun bakalım. Olmazsa tüp bebek yaptırırsınız nolmuş yani. Çok mutsuzum derken sanki hiç çocuğun olmayacakmış gibi düşündüm ama çözümü var arkadaşım, neye üzülüyorsun:teselli:

4. 10 Haziran 2008
  5. duygu2008

duygu2008 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım niye eşinin yüzüne bakamıyorsun kiii...böyle olması gerekiyormuş allah böyle istemiş..unutmaki tam tersi olabilirdi...eşininde sana destek oluyormuş bu konuda....o yüzden takma bu kadar..allah nasip ederse eğer olacaktır elbet...hiçbir sorun olmayıpta uzun zaman bekleyenlerde var unutma...biri de ben hiç bir sorun yok 2 taraftada ama olmuyor 21.aydır herşey kısmet...allah sana evlat sahibi olmayı nasip ettiyse eğer tedavi ile bile olacaksa eğer bebeğin olacaktır muhakkak....allah herşeyin hayırlısı versin..inşallah seninde dünyalar güzeli bir bebeğin olacak..pes etmek yokk...

6. 10 Haziran 2008
  7. sultan49

sultan49 ben geldim :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim hiç üzülme senin durumunda olup bir sürü bebeği olan kadınlar var çok şükür daha yeni farkedildi bu durum kimseye tedavi olduğunu bile söyleme bence tıp çok gelişti herşeymümkün inş olucak gönlünü ferah tut artık tüp bebek te hayatımızdan bi parça... yani hiç sıkma canını ilk önce sağlığına kavuş bak bebğin nasıl geliyo...Rabbim yüzünü güldürsün...

8. 10 Haziran 2008
  9. deryacelik

deryacelik Zuzularımmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım hemen ümitsizliğe kapılma benim böyle bir sorunum yok ama senin üzülmene üzüldüm.Herşeyin tedavisi vardır mutlaka canını sıkma talım geçmiş olsun.

10. 10 Haziran 2008
  11. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    tatlım beterin beteri var çok şükret rahmin var yumurtalalıkların var eee koçiştede sperm var mış şükret canım allah vercekse hiç bişey mani olamaz hele sendeki sorunlar hiç olamaz dua et canım tedavine sabırla devam et allah yardımcın olsun bu arada bede bebek için uğraşanlardanım

12. 10 Haziran 2008
  13. SUDENAZ222

SUDENAZ222 evli,mutlu,ikiz çocuklu Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    üzülme canım herşeyin çaresi vardır..niye utanıyosunki eşinden..sonuçta onun başınada gelebilirdi..sen istermiydin onunda üzülmesini..benim enişteminde hiç spermi yok ablamlarda tüp bebek mecburi başlıycaklar...hayırlısı olur inşallah senin için.canım şimdi artık iki tarafında hiç sorunu olmadığı halde yıllarca olmayanlar var..seninkinin nedeni belli..ayrıca tüplerinin açılma ihtimali yokmuymuş..benimde 1 tanesinde tıkanıklık var..bu ay laparoskopiyle açılcak...

inşallah tez zamanda meleğine kavuşursun a.s.

14. 10 Haziran 2008
  15. minos

minos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    bu kadar uzulme lutfen hem doktor olmiycak dememiski tedavini olduktan sonra insallah yavrunu alicaksin kucagina
    bizim komsu var 13 senelik evli tupleri tikaliydi ameliyat icin bekliyodu ameliyat olucam diye beklerken hamile kaldi simdi 3 bucuk aylik hamile
    umudunu kesme gelecege umutla bak sen kendini uzdugun surece eline bi sey gecmezki arkadasim

16. 10 Haziran 2008
  17. galatea79

galatea79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar hepinize tesekkür ederim sayenizde su an moral olarak cok daha iyiyim, bakalım başka bir doktora daha göstermek istiyorum, istanbul çapada bu alanda tanıdığınız bir profesör var mı acaba???

18. 10 Haziran 2008
  19. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzülme allah yardımcın olur inşallah..