COK Önemli Arkadaslar nolur biri Yardim etsin..

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve Gaamzeeli tarafından 26 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Gaamzeeli
  1. Gaamzeeli

Gaamzeeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaslar uzun zamandir siteyi takip ediyorum..
    Gögüslerimle sorunum var COK Kücükler..
    70 beden bile Büyük geliyor Cok arastirdim cok dolandim bisiler denedim aradim en sonunda üye olup yardim istemeye karar verdim..
    Benimle ayni durumda olan bi cok Arkadasim var ama Cözüm bulan varmi lütfen yardim edin bana:KK43: Yakinda evlenicem Allah izin verirse kendimi yetersiz hissediorum KORKUYORUM Vucudumdan utanuyorum Evlenemem bu Haldeyken..
    Ne yapabilirim Arkadaslar bana yardim edin Nolurrrrrrrrrr :KK43:(((((((((((((((((((
    :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 26 Ağustos 2010
  3. amante

amante Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    vücudundan utanmanı gerektirecek bir durum yok burdaki herkes seninle aynı dertte, küçük göğüslü olmak utanılacak bir şey değil ayrıca herkesin büyük olacak diye bir durum yok ben de bu rdailerin hepsi büyütmeye çalışıyoruz bence forumun hepsine bi göz at ve uygulayabileceğin şeyleri uygulamaya başla merak etme moralinide bozma ben şu anda hayıt tohumuna başladım deniycem bakalım ne olacak daha bugun başladım...umarım işe yarar

4. 26 Ağustos 2010
  5. dky

dky Afiyet olsuunn :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Canım hiç kendini yetersiz hissetme, benim boyum uzun, omuzlar da geniş, göğüsler küçücük kalıyor, ben de büyüsünler istiyorum doğal olarak.. Sana tavsiyem önce kendini sev, kendine güven bayanssulusmile evlenecek olan adam göğsün için evlenmiyor ya sonuçta, hem o fiziksel olarak senden çok mu üstün? Mutlaka onun da kendinde bulduğu bir kusur vardır.. Herkeste vardır.. Bende kusur yok diyen de zaten megalomanyaktır sengözlerimebaksanab

Burda herkes göğüslerini büyütmeye çalışıyor, öyle ya da böyle bir sonuç alıyorlar, azmin elinden bir şey kurtulmaz hihoyyyt

6. 27 Ağustos 2010
  7. gerard

gerard Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    sana şöyle yardım edebilirm çörek otu yağı kullandım kullanmdan önce desteksiz 75 i tam dolduruyodu şuan desteksz 80 i tam dolduryo ve bunu bir ay da yaptım düğününe yetişteblr belki ama kendnden ve göğüsler nden utanman beni çok üzdü insanların hepsi mükemmel değildr hangi insan mükemmel bna bir örnk vereblrmsn? cameron diaz çok ufa hatta hç yok göğüsleri angeline jolie kocası aldattı hemde o kdr güzel olmsna rağmen sna birsürü insan sayablrm.braz kendne güven özgüvenin olsun :umursamaz: bi araştrmada okuduğum bilgyi aktrmk istyrum erkekler kadınlrda özgüveni çok çekici bulurlarmş bnu da unutma utanma kendnden ve vücüdündaki kusurlardan

8. 27 Ağustos 2010
  9. haleli

haleli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bncde kesinlkle utanmamalısın...sadece gögüs mü güzellik demek her insanın farklı bir güzelligi vardr..benm gögslerim 75 beden tam dolduruo yani ve modellk yapıorum.kimisinin fizigi güzeldir,kiminin gözleri,kiminin saçları,kiminin kişiliği lütfen böle düsünme...ben kolay bir yöntem uygulaycgm diye bişe paylastım ona bakmanı öneririm.dr.suna dumankaya dan bilgiler var..

10. 27 Ağustos 2010
  11. minimanimanimini

minimanimanimini Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşım bunda utanılacak birşey yok ki ayrıca hep öyle kalacak değil ya bak bunuda bi dene ben hayıt otu tohumunu akşamları bir tatlı kaşığını tam doldurmadan havanda eziyorum, sonra bi kupa bardağı kaynar suyun içine koyup ağzı kapalı 10 dk kadar bekletiyorum, yaklaşık 10 dk sonra süzüp içine bir tatlı kaşığıda bal bide 7-8 damla çörek otu yağı koyup içiorum, çörek otu yağı konulunca içmek biraz zor oluyor ama içerken bisküvide alıyorum yanıma beraber içiyorum, bir hafta oldu ve gögüslerimde farkedillir derecede büyüme var... bide iştahımı açtı ekmek yediriyo bana:)) o yüzden de büyüme olmuş olabilir

12. 27 Ağustos 2010
  13. Gaamzeeli

Gaamzeeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Hepinize cok tsk ederim hepiniz haklisiniz önce kendimi kabul etmem gerek özgüvenim gelmesi gerek..

amante evet haklisin hayit tohumunu bikere yaptim cok kötü alerji yapti onu ö yüzden birakmak zorunda kaldim ve hemen cöpe attim almanyada oldugum icinde bulmam cok zordu netten almisdim acikcasi ne yapicagimi daha cok sasiriorum almanyada oldugum icin haklisin moralimi bozmamaliyim Hayat devam edio tsk ederm cnm:)

dky haklisin önemli olan azim azimle basaririm herseyi insallah.. Bu arada kendimi beegenmeye basladim :KK70:

gerard canimmmmm coooooooooooooooook tsk ederim cörek otu yagini buldugum an baslicam ben zaten simdi kendimi daha iyi hissediorum haklisin cameron diaz'in cok kücükler ama bütün erkekler seviyor onu.. Coooook tsk ederim yaaaaaaa kendimi cok iyi hissetim bu cameron diaz ve angeline jolie karsilastirmasindan sonraa..

haleli model olman cok gzl demekki vucudun harika ama modellin 90 beden gögüsü oldugunu görmedim yinede cok dik ve dinc oluyor kücük deiller büyük deiller tam süperler :)) tsk ederim kendime bi özgüvenim gelirse pek takilmicam bu konuya ama kafamdan pek cikmio burda herkesinki büyük:KK43: hmm:KK43:(

minimanimanimini cok tsk ederim haklisin utanilcak birsey yok insan hali ama elimde deil kendimle bi türlü barisamadim özgüvenim gelmedi ama düzelicek insallah'da hayit tohumuna alerjim var cok kötü yapmisdi ama icmemisdim icmeyi denesem farkli olurmu acaba? bide bunu deneyim cok tsk ederim

KIZLAR HEPINIZE COK TSK EDERIM HEPSINDEN EDICEM SON GAZ DEVAM ÜMITSIZLIK YOK ALLAH RAZI OLSUN HEPINIZDEN KENDIMI DAHA IYI HISSETMEMI SAGLADINIZ..

14. 27 Ağustos 2010
  15. haleli

haleli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cnm benim dedigim gibi kesinlikle DR.SUNA DUMANKAYANIN FORMULÜNÜ DENE.....SONUCta doktor ve eminm yararlı olacaktr...bununla birlkte hekimzade hapı varmış 1 aylık tüketim gerekiyrmuş.ikisini bir dene en az bir ay ama ...ben en kısa zmanda dr.suna hanımın formülüne baslayccgm..hersyden önce inan...

16. 27 Ağustos 2010
  17. gerard

gerard Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bence haplrdn önce doğal olan yağlar otları fln dne hiçbri işe yaramzsa artık son çare olrk hap kullanırsın ama çörek otu yağıyla ilgli olan bölümü oku ve biçok insan büyüttüğünü yazmış ben bir beden büyüttüm gerçi şuan büyüme durdu ama bayaa büyüdü sana tavsyem haptan önce bitksel şeyleri kullan arkdşmzda haklı suna dumankya yada güveneblrsn

18. 27 Ağustos 2010
  19. haleli

haleli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aynen bide melek otu var SUNA hanmn önerdgnde ve şerbetci otu var bunlar sadece suna hanımın recetesinde dgl baska yerlerdede gecio gögüs büyütücü die..ben yarın göndertcem bunları ve 2 güne elimde olur baslıcam ek bikç sey daa yapcam..sana haber verririm