Çok önemli izmir'de rahim filmi nerde uygun arkadaslar

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve cigdemrecetin tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : cigdemrecetin
  1. cigdemrecetin

cigdemrecetin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar merhaba,
    4 yıllık evlıyım ve bebegım olmuyor sorunumuz yok gıbı gorunuyor rahım fılmı cektırmem gerekıyor fakat kendı doktorum bana 500 tl gıbı bır fıyta cıkardı ve bu da bana uygun degıl..ızmırde uygun nerde cektırebılırım lutfen bılen varsa yazsın
    cok tsk ederım sımdıden :)

2. 26 Ağustos 2010
  3. asel35

asel35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    a.s.arkadaşım rahim rontgenini buca tıp bana 350 milyon demişti gerçi yaptımadım 9 eylüde miyomektami ameliyat oldum şimdi çocuk istiyoruz ama olmadı demek başka sorunlarda var.buca tıp ta kan tahlili yaptırdım fsh yüksek çıktı hayıt tohumu içtim
    şuan sultan macunu içiyorum aktara kendimiz bizzat yaptırttık,şirinyerde dünya baharatta.şimdi reglm 2 günüm 4 günü hormon tahlili yaptırcam bakalım fsh ne durumda?son çare tüp bebek çünkü yaş ilerliyo fazlada oyalanmamam gerek.sogan kürünü denemedim oonuda bu relden sonra kısmetse yapcam Allah isteyen herkese hayırlı saglıklı bebelerrrr nasip etsin aminnnn.

4. 26 Ağustos 2010
  5. cigdemrecetin

cigdemrecetin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Çok tşk ederım. aslında doktorumda bana bır suru tahlıl yazdı hormon ve tıroıd tahlılerı ama enınde sonunda bu rahım fılmısını cektırmek zorundasın dedı korkuyorudum ben bıraz. sımdı baska bı doktor buldum devlet hastanesınde bı arkadasımın doktoru bakalım eger olursa devlet hastanesınde yaptırmak ıstıorum anestezlı.
    sen de ıcını ferah tut rabbım vercegı zamanı bılıyor dıye ben kendımı tesellı edıyorum artık. gun gelıo cok kafama takıyorum neden benım olmuyor herkesten ne eksıgım var benım dıye ama bazende ıstemıyorum benı ıstemeyenı dıyorum ve gecıyrum ama olmuyor.
    bızde eşime yaptırtmıstık karsıyakada bı aktarcıya karısım ama malesef esım yıyemedı gercekten berbattı 20 çeşit baharattan olusan bı karısımdı.. ınsalhh en kısa surede mutlu mutlu haberler alırız.

6. 31 Ağustos 2010
  7. asel35

asel35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    sa rahim filmi devlet hastnsnde daha uygun ve daha güvenilir yaptır korkma kanallarda tıkanıklık varsa ortaya çıkar ona göre tedavi uygulanır.eşinde bi problem varmı?benim eşimde biraz var. dr ona comvitex diye ilaç yazdı 3 ay kullanacak 2 aydır içiyo bendede fsh yüksek çıktı 21 epey yüksek.hayıt tohumu içmiştim bende ters etki yaptı heralde oysa hayıt düşürür deniliyodu.her regl hezimete ugramak her yumurtlama zamanıda bi ümit sonlarda mrkla bekleyiş...inşaallah bu ay hayırlısıyla hamileligimiz gerçekleşir ve tabi devamı..