Çok önemli Lütfen Ciddiye ALın !

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve _Florida_ tarafından 24 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : _Florida_
  1. _Florida_

_Florida_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar ben bunu daha öncede duydum ve bugün biraz daha arastırdım internette iyice korku geldi.Ben 17 yaşondayım ve bana arkadasım erkek klozete boşaldıysa sonra ben oturursam hamile kalabilirmişim yada ruvaletten sıçrayan su dan da kalınabilirmiş.Ben bunu baya takıntı haline getirdim ve arastırdım böyle rahatsızlığı olan çok kişi var internette yani yalnız değilmişim.Ben bunu duyalı 7 ay oldu ve şuan psikolojikman kndimi 7 aylık hamile sanıyorum karnım hamileler kadar şiş değil ama bana şişkin geliyor belki çok takıyorum diye sinirdendir bilmiyorum.Birde arada akıntı gibi birsey oluyor.İnternette ki doktorlar bunun çok saçma ve asla olmıycağını söylüyor ama dedim ya bu hastalık kafamdan atamıyorum.Size bir kadın doğum doktoruna gidip konuşmalı mıyım.Cesaret edemiyorum ama :KK43: Lütfen akıl verin ii geceler.

2. 24 Ağustos 2010
  3. su_peri

su_peri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    ya ciddiye alın demişsin ama bu sordugun çok saçma birşey tabikide böyle bişey imkansız.insanlar hamile kalmak için ne kadar çabalıyorlar.böyle cahilliklere inanmayın hiç akıl karı mı yani ...

4. 24 Ağustos 2010
  5. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    198
    bence bi uzmandan yardım almalısın acayip takıntı haline getirmişsin anlattığına göre

6. 24 Ağustos 2010
  7. canan27

canan27 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    böyle birşeyin olacağını düşünmüyorum canım. ama en basidinden idrar testi alıp hamile olup olmadığını öğrenebilirsin. ama gönlünü ferah tut böyle birşey saçma....bebek için bizler aylarca çalışma yapıyoruz ona rağmen zar zor hamile kalabiliyoruz....

8. 24 Ağustos 2010
  9. _Florida_

_Florida_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    karnıma bi ağırlık oturmuş gibi hissediyorum ve şiş geliyor off çok kötüüü :S

10. 24 Ağustos 2010
  11. _Florida_

_Florida_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ya sizce doktorla konuşmalı mıyım ya ne dicem ki bilmiorum offf ://

12. 24 Ağustos 2010
  13. mayiscadisi

mayiscadisi Born This Way Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım

eskiden kadınlar hamile kaldıkları zaman biriyle beraber oldukları anlaşılmasın diye "hamama gittiydim. erkeklerden biri orda boşalmış ben de üstüne oturmuşum, hamile kalmışım." dermiş.

o hikaye de günümüze kadar gelmiş.

senin durumla ilgili anlamadığım bir şey var. 7 aydır regl de mi olmuyorsun?

14. 24 Ağustos 2010
  15. kedijik

kedijik CüMLe_-_MüHeNDiSi Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Şu genclıge seksden once spermlerın vucutdan cıkdıkdan sonra öldügünü işlevsiz oldugunu ögerenme merakı ver sempatiksalakcinni

16. 24 Ağustos 2010
  17. _Florida_

_Florida_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bilmiorum ki ya hamile karnı nasıl olur sert mi birde sarkmaz yani dmi birde gogus altında itibaren çok şiş durur 7 aylık hamile karnı hrlde ya bilgniz var mı bu konuda ?

ve şunu merak ediyorum ordaki sıvı tuvalette sıçrıyo sonuçta vajinaya değiyo nasıl hamile kalınmaz kii ? offf bri bni aydınlatabilir miii :KK43:((((((((((((((((((((( ya annemlede konusamıorm

18. 24 Ağustos 2010
  19. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    allahım yaa

eczanede 3.5 liraya bi test al yap bu kadar basit