cok onemlıherkes baksınnn lutfennn

Konusu 'Genç Ciltler ve Sorunları' forumundadır ve suskunseker tarafından 1 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1 Şubat 2010
    Konu Sahibi : suskunseker
  1. suskunseker

suskunseker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sımdı kıslar cıldım de mınıcık kırmısıcıkla r cıkıyor ve sıyah noktalarım var kuaforum eskıden bır gusellık saolununda calısıyormus bunlar cılt bakımı olmadan gıtmes dedı zararı var mı dedım yoo asla yok dedı yaptıran var mı bu cılt bakımlarını ben gıdıp o tavsıye ettıgı gusellık saolunundan da bılgı alıcam sızınde deneyımlerınızı duymak ısterımm:asigim:

2. 1 Şubat 2010
  3. sevinctas

sevinctas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bence güzellik salonuna gidene kadar bir hekime görünün. Eminim sorununuz için daha güvenilir bir çözümleri olacaktır. ılla cilt bakımı yaptıracaksanızda, bir üniversite hastanesinde yaptırmanızı öneririm.

4. 2 Şubat 2010
  5. suskunseker

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    doktora gorundum ama sadece hıc bır sey kullanma sabun bıle dedı elım bos dondum yanı ammada takıyporsunuz falan dedi bu kadar

6. 5 Şubat 2010
  7. wunschh

wunschh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bencede güzellik salonuna gitmene gerek yok.evde kendin hazırlıyacağın doğal maskeler ve kişisel bakımlarla çok daha etkili çözümler ürete bilir ve paranda cebine kalmış olur.paylaşılan diyer başlıklarda işine yarar maskeler ve tarifler var.onlara bir göz at istreim.

8. 8 Şubat 2010
  9. suskunseker

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yapıyorum ama hıcbırının faydasını goremedım o kadar cok sey denedım kı

10. 8 Şubat 2010
  11. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    güzellik salonlarına gidip bakım yaptıracaksanız ömür boyu düzenli olarak devam etmelisiniz , nasıl spor yapıp bırakınca vücut kendini salarsa , bir süre bakıma gidip sonra bırakırsanız cildiniz gevşer, teyzemlerden biliyorum, siz başka bir doktora daha gidin bence..