Çok özledim seni, nerdesin... :(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve ela_ela tarafından 23 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ela_ela
  1. ela_ela

ela_ela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bugün 23 Ağustos.. Takvimlerden silip atmak istediğim kara gün.. Bundan tam 10 yıl önce bugün ablamı toprağa verdik.. Aradan 10 yıl geçmesine rağmen hala acını içimde taşıyorum ablacım.. Alışamadım yokluğuna bir türlü.. Seni öyle özlüyorum ki.. Çok ani oldu gidişin.. O çok istediğin tıp fakültesini kazanmıştın, sağlıklıydın, 3. sınıftaydın ve harika bir doktor olucaktın.. Bense hukuk fakültesini kazanmak için deli gibi ders çalışıyordum, sınavı kazanacağıma sana söz vermiştim.. Herşey yolundaydı, bir an önce okulunu bitirip insanlara faydalı olmak istiyordun.. Sonra ne mi oldu? Bir gece aniden baş ağrın tutmuştu, sabah hastaneye gittik birlikte ve beyninde tümör olduğunu öğrendik, en kısa sürede ameliyat olman gerekiyordu.. Allahım benim güzeller güzeli ablamın beyninde ur vardı, ama o daha çok gençti.. İlk duyduğumda şok olmuştum, inanmak istemedim bir süre.. Ama gerçekti, iki gün içinde hemen ameliyata aldılar seni, 10 günlük derin komanın ardından uyanamadın ve hayallerinle veda ettin bize.. O çok sevdiğin mesleğini yapamadan, gelinliğini giyemeden, 21 yaşında hayatının baharında gittin.. Arkandan çok ağladık geri gelmen için, ama boşunaydı... Biliyor musun ablacım sana söz verdiğim gibi hukuk fakültesini kazandım ve avukat oldum.. Ama sen bunu duyamadın, sevincimi paylaşamadın :KK43: Ama biliyorum ki bunu hissediyorsundur hatta belki beni izliyorsundur bir yerlerden.. Evet bugün ölüm yıldönümün.. Her sene olduğu gibi bu senede çok sevdiğin kır çiçekleriyle sana gelmek isterdim ama ne yazık ki Ankara'dan ve senden kilometrelerce uzaktayım.. Gelemeyeceğim bu sene mezarına zeytin gözlüm ( annem seni böyle severdi hep).. Ama sana en derin sevgilerimi, özlemlerimi ve dualarımı gönderiyorum.. Rahat uyu bitanem.. Rahat uyu.... :KK43:(

2. 23 Ağustos 2008
  3. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Ne diyeceğimi bilemiyorum ki gözlerim akıp gitti sadece okudum okudum okudum....senağlama

Allah mekanını cennet eylesin.

Sizin hukuk fakültesini kazandığınızı mutlaka biliyordur:teselli:senağlama

4. 23 Ağustos 2008
  5. hersey_eskir

hersey_eskir Dengesiz.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Tıkandığım..Tek kelime bile edemediğim bir an bu....Hiçbirşey yazamıyorum..Hiçbirşey diyemiyorum..senağlama

6. 23 Ağustos 2008
  7. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Tüylerim diken diken oldu okurken. senağlama

Düşündüğünüz her an,sizin yanınızdadır ve avukat kardeşiyle gurur duyuyordur ablanız. :teselli:

Allah'ım mekanını cennet eylesin,toprağı bol olsun. :a015:

8. 23 Ağustos 2008
  9. ilona

ilona psikolocik deli Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    348
    ağlayarak okudum inansenağlama
    o yanındadır hep görüyodur seni
    ve onun hayallerini gerçekleştirdiğin için gurur duyuyodur seninle senağlama
    mekanı cennet olsun

10. 23 Ağustos 2008
  11. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    Güzel Allahım mekanını cennet etsin, sizlere de sabırlar versin.
    ölümü hepimiz tadacagiz elbet
    ama böyle genç yaştaki ani ölümler daha çok yaralıyor insani...:çok üzgünüm:

12. 23 Ağustos 2008
  13. cinsilatif

cinsilatif sana emanet... Pro Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    163
    ben de sevmem ağustos ayını
    19 yıldır hem de
    1 inde başlar huzursuzluğum.15 i olduğunda içim yangın yerine döner
    sonra da durulurum. yine o bitmeyen sızı kalır
    başın sağolsun...

14. 23 Ağustos 2008
  15. ela_ela

ela_ela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Annemi aradım az önce, ikimizde konuşamadık dakikalarca.. Çünkü biliyorduk ki konuşmaya başladığımız an bunu yapamayıp ağlayacaktık.. Evet sonra iki kelime çıktı annemin dudaklarından, sonrası hıçkırıklar..... Nerdesin be ablacım, küçük kuzun seni çok özledi.. :KK43:(

16. 23 Ağustos 2008
  17. redlowe

redlowe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    =(((( çok geçmiş olsunnn çok üzüldümm başın sağolsun

18. 23 Ağustos 2008
  19. ela_ela

ela_ela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sevdiklerimizle vakit geçirelim fırsat buldukça, onlara sıkıca sarılalım ve hiç kırmayalım olur mu.. Çünkü hayat o kadar kısa ve ölüm o kadar yakın ki.. Onları ne zaman kaybedeceğimizi hiç bilmiyoruz.. Kaybettikten sonra da geri getiremiyoruz.. Allah bu acıyı kimseye yaşatmasın ama eninde sonunda hepimiz yakınlarımızın ölümüne tanıklık edeceğiz yada etmişizdir.. Önce ablama, sonra da hayatını kaybeden herkese Allahtan rahmet diliyorum.. Umarım mekanları cennet olur.. Bu acı günümde iki satır yazılarıyla da olsa bana destek olan herkese şükranlarımı sunuyorum..