Çok özledim

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve FlyBly tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

19 Ocak 2010
    Konu Sahibi : FlyBly
  1. FlyBly

FlyBly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar 2-3 hafta önce sevgilimden ayrıldım.nedeni hem yanımda olmaması hem eski sevgilisiyle konuşuyor olması ve bunların sonucundada onun sevgisine güvenmemeye başladım.terkettim.sonra mesaj attı dün niye ayrıldık diye.cevap yazmadım çünkü mesajı sabah gördüm gece yazmış.belki bugünde atar :/ ama canım çok sıkkın ayrıldığımızdan beri.değerimi bilmiyordu ve çok üzülüyordum biraz değerimi bilseydi ayrılmayacaktım.geri dönmeye cesaretim yok aynı şeyleri yaşamak istemiyorum belki değişen birşeyler olur ama büyük ihtimalle değişmeyecek.haftaya onun yaşadığı yere gitcem ve gideceğim evle onun evi çok yakın.oraları görmek istemiyorum bidaha..çok üzgünüm.onu çok özledim.ama gelecekte daha fazla üzülmemek için ayrıldım.bana değer veren birini bulurum diye düşündüm.buldumda ama yine onu düşünmeden edemiyorum.napmalıyım?son bir şans daha mı tanımalıyım yoksa hiç dönmeyip bana değer veren biriylemi devam edim ?sadece ona alıştım diyemi böyleyim yardım edermisinizz?? boshayallersmile kafamçokkarıştı :uhm: :gitme:

2. 19 Ocak 2010
  3. didem_evo

didem_evo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bitanem çok üzüldüm yaşlarınız kaç ne kadar zamandır çıkıyorsunuz?

4. 19 Ocak 2010
  5. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163
    Bır çoğumuzun özledikleri var, bir çoğumuz özlemimiz sevgiden mi alışkanlıktan mı kaynaklanıyor sorusunun cevabını arıyoruz. Lakin 2-3 haftalık ayrılığın ardından üstelik de üzgün olduğunuzu söylediğiniz halde "değer veren birini bulurum diye düşünüyordum, buldum da" demişsiniz. akannehir
    1) Bu kadar kısa sürede size gerçekten değer vermiyordur yeni erkek arkadaşınız...
    2) Bu kadar kısa sürede değer verdiğini düşündüyseniz onunla da sağlıklı bir ilişki yaşamadan ayrılırsınız.
    3) Alıştığınız için böyle hissetme ihtimalini sorguluyorsunuz, haklısınız, gerçek sevgi böyle bitmez, hemen ardından değer veren biri bulunduğu düşünülmez, "kalp gözü" bir müddet kapalı kalır, başkası "o" gibi gelmez, sizinki alışkanlıkmış zaten...
    4) ılgi beklentisiyle sevgiyi karıştırıyorsunuz. "Onu düşünmeden yapamıyorum." dediğiniz "o" değil, onun ilgisi... ılgisi dağıldığında bunu fark etmişsiniz ve daha fazla üzülmemek için bitirmişsiniz zaten. Son bir şans verilecek bir durum göremiyorum ben... Siz de dikkatinizi başka yöne çekebilirseniz unutursunuz gider...Ki bu zor olmayacak gibi... :1closedeyes:

6. 20 Ocak 2010
  7. FlyBly

FlyBly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bana değer veren birini buldum dedim ama onla çıktığım yok ve bu kişi bana teklif edeli nerdeyse 1 yıl olacak ama hala beni seviyormuş herneyse 3. ve 4. söylediklerin gibi sanırım.

8. 20 Ocak 2010
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

ne güzel yazmışsın UMUTLU OLolumunekankayizsmile

sana baştan değer vermeyen biri sonradan niye değer versin. balık baştan kokar. eskisi hala aklında iken diğerine yazık etme. gerçekten seviyorsa bekler.
    günü birlik ilişkilerle hayatını karartmamak için düşünerek adım atkaydirigubbakcemile5

10. 20 Ocak 2010
  11. _NURUM_

_NURUM_ Guest

canımmm daha ayrılığınız çok yenii.bak ne güselde herşeyinn farkındasınn.sana değer wermeyen biri için üzülmemeye çalışş:umursamaz: bu dönemm biras zor geçer ama emin ol geçerr.ilerde seni hakeden biri çıktığı zman karşınaa ,gerçekten sewdiğin we sewildiğin biri olduğu zman iikide onu hayatımdan çıkarmışımm diceksinn.bundan sonra çok mutlu olmann dileğiyleeopuyorumnanaktan

12. 20 Ocak 2010
  13. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.071
    Ödül Puanları:
    488
    Göndermişin zaten...Bırak kalsın ait oldugu yerde...
    Sen sana deger verene bak

14. 20 Ocak 2010
  15. didem_evo

didem_evo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    eski sevgilisiyle neden görüşüyomuş canım neden böyle bi terbiyesizlik yapıyomuş unutamamış mı onu

16. 20 Ocak 2010
  17. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    eski sevgilisiyle neden ve ne icin görüsüyormus aralarinda hersey bittimi ve madem mutsuz olucagini düsünüyorsun neden dönmeyi düsünüyorsun

18. 21 Ocak 2010
  19. Jumblante

Jumblante Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    153
    bence eger aklın ondaysa başka birini sokmamalısın hayatına
    ama eger o degismez dersen biraz ara ver hemen sevgili bulmak zorunda degilsin ki duygularını topla nerden biliyim sağlam bi ilişki olmasi icin uğraş
    ama eger değişir dersen ve madem seviyosun geri dön