Çok özlüyorum dostumu..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve GezegeNKralicesi tarafından 12 Ekim 2010 başlatılmıştır.

12 Ekim 2010
    Konu Sahibi : GezegeNKralicesi
  1. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.613
    Ödül Puanları:
    238
    Öyle bir arkadaşım vardı ki (S diyelim) birbirimizin içini bilirdik en üzüntülü halimizde kahkaha atabilirdik birlikteyken..
    Bişey olsun bayılsam basımda aglardı. En kötü zamanlarımız da birbirimizin yanında olduk. Okul bitti biz yine görüşüyorduk yine arayı kapatıyorduk bulusuyorduk sık sık.
    Her ilişkisinde yanında oldum. Her zaman haksız olsa dahi baskalarına karsı onu savundum her zaman desteğiydim.
    Her birlikteliğinde ki insana asık oluyordu oldugunu zannediyordu.
    Şimdi bir ilişkisi var 1 yıl olacak sözlendi (kendi aralarında).
    Baslarda sözlüsüyle aramız iyiydi arkadastık hepimiz fakat sonra S'nin eski bir ilişkisin de ilişkiye girdiği ortaya çıktı. Yine savundum.
    Sözlüsü geldi bana dogrumu bu dedi bunca zaman bu konularda hep dürüstlüğü savundum fakat sözlüsü bekareti savunan biri..
    Bu konuda tarafsız olmayı hiç bilmemiş olmayı isterdim.. O yüzden Benim haberim yok S böyle birşey yasadıysa bana anlatırdı herhalde dedim..
    Bunda bir kötülük göremiyorum..
    Fakat ne olduysa bu cocuk bunları iftira diye dusundu ve S ile devam ediyor. benimle de kesinlikle görüştürmüyor..
    Bunları S'ye soyleyen de benim eşimin bir arkadası hepimiz bir grup arkadastık yıllar önceden.. sırf eşimin arkadası söyledi diye cocuk bizi sorumlu tuttu ve S benimle görüşmüyor !!! numarasını dahi değiştirdi..
    O beni aglarken güldüren tek kızdı tek yoldasımdı..
    Şoktayım..
    Çok özlüyorum nasıl oldugunu bilmek istiyorum soramıyorum ulasamıyorum..

:çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

2. 13 Ekim 2010
  3. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238
    Seni en iyi ben anlarım canım. Aynı aradıgım türden bir arkadaslık ve cok benzerini bende yasadım. Arkadasımla kardes gibiydik aynı odayı paylasıyorduk aynı yatakta tv seyrederdik, ya yemekhanedeki buzdolabında ilacı vardı onu almaya asansörle beraber giderdik o derece yani. =)

Yalan arkadaslık degildi fazla muhabbet tez ayrılık getirir cinsinden. Cok büyük bir hata yapmısım meger farkında olmadan, kendimi haklı görürken birde, sonuc barıstık ama ööyleessinee birseydi kesinlikle eskisi gibi olamayız demis s ortak bir tanıdıgımıza. Bunu ben duyunca hem ona hak veriyorum hemde icten ice üzülüyorum.

Aynı oda da yabancı olmayı ve yanımda baska arkadaslık kurmasını o kisilerin de aramızın ne kadar iyi oldugunu bildigi icin sindiremedim ve tamamen kopsun böyle olacaksa dedim msj attım ama pisman oldum yedim kendimi günlerce Ve vicdanım hiic rahat degildi.

Cicek gönderdim evine sonra bulusturdular bizi simdi cat-pat konusuyoruz. Olsun en azından küs degiliz diyorum.

Cok özlüyorum onu belki amaan arkadas mı yok diyenler olur var ama herkes iyi gün dostuu !! Cok uzattım farkındayım kusura bakma ama tam benlik dayanamadım istee.:çok üzgünüm:

Sevgilisinin seninle derdi neymis ki böyle birsey yapmıs. Arkadasın neden olayı birde senden dinlememis merak etme canım kıymetini anlayacaktır ama belki de bunun icin cok gec olan bir zamanda.:nazar:

Son düzenleme: 13 Ekim 2010
  4. 13 Ekim 2010
  5. GezegeNKralicesi

Beğenildi:
    2.613
    Ödül Puanları:
    238
    Olur mu canım dök içini..
    Biz bu kadar deger vermişiz ama onlar bize vermemişler..
    Keşke eskisi gibi olsa hersey :gitme:

6. 13 Ekim 2010
  7. niltt

niltt N & G... 24.05.09 Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    Aman allahım çok kötü bi durum
    insan düşündükçe kahrolur..
    arkadaşınıza ulaşmanın başka bir yolu yok mudur?

8. 13 Ekim 2010
  9. aysag

aysag Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    153
    canım bence ulassanda o arkadasına eskisi gibi olmaz hiç bisey farzetki sözlüsüyle ayrıldı gene olmaz araya bi soğukluk dirince dahada düzelmiyor aynısına benzer bir olay yasadım oradan biliyorum

10. 13 Ekim 2010
  11. smuwiLa

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238

Ahh aahh keske canım. Ben arkadasım kadar uzak duramazdım ya neyse her insan bir degil. :nazar:

12. 14 Ekim 2010
  13. GezegeNKralicesi

Beğenildi:
    2.613
    Ödül Puanları:
    238
    numarasını değiştirmiş faceden de ulasamam sözlüsü görürse kızın basını yakar...

14. 14 Ekim 2010
  15. smuwiLa

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238

Ortak tanıdıklarınız aracılıgıyla görüssen onlar ayarlasa?

16. 14 Ekim 2010
  17. ModernCadi

ModernCadi Mal mıknatısı ✴ Pro Üye

Beğenildi:
    22.878
    Ödül Puanları:
    363
    O istese ulaşamaz mı sonuçta ne kadar samimisiniz yani o hiç merak etmiyo mu seni :1ninca:

18. 25 Ekim 2010
  19. GezegeNKralicesi

Beğenildi:
    2.613
    Ödül Puanları:
    238
    Ahh ya sormayın nasıl merak etmez düşünüyorum..
    Onca sey paylastık hiç arayıp sormuyor..